Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Teljesen laikus vagyok projektor témában, de a megadott specifikációk alapján, nekem ez teljesen élvezhetetlennek tűnik. Ezért rá is néztem most, mit kínálnak még ennyiért, és nem csak ez, hanem a hasonló árú és "tudású" versenytársak is elég gyatrának tűnnek.

(#2) Bird válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Bird
addikt

Ehhez mérten az ára is nagyon baráti. Ja nem. :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) .mf


.mf
veterán

Értelmetlen gagyi :(
Valami adót kéne kivetni az ilyen értelmetlen ipari hulladék termékekre, mivel csak az erőforrásokat pazarolják, és a veszélyes hulladék mennyiségét növelik...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Fogtak valami olcsó kínai gyártópartnert, és kész is... Azt hiszem ennél többet nem is érdemes róla beszélni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) sBc


sBc
aktív tag

LG PH150G Projektor Kicsit nagyobb, de mindenben jobb és 75.000 ft.

(#6) elefant válasza antikomcsi (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

ez az egész piko projektor szegmens évek óta csak szenved sajnos

(#7) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

100 ANSI-hoz jó lesz némi téglát + cementet is venni, mert igényli a besötétítést! :C

(#8) strogov


strogov
senior tag

Ez a pico projector szegmens mintha megállt volna 5 éve és azóta semmit nem fejlődne. Akkor is ez a felbontás és fényerő ment, csak azóta egy normál projector tud 4k-t. Nem várom el, hogy tudjon mindent mint egy "nagy", de a fényerő pl. az elmúlt 10 évben semmit nem nőtt ebben a méretben, pedig ma már egy E14-ből is kipréselnek 750 lument.

Egyetértek a "hulladék adóval". Aki ilyen szemetet gyárt az legyen szíves magasabb adót fizetni a környezetkárosításért.

(#9) Tigerclaw válasza Graphics (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én inkább arra tippelek, hogy itt a Kodak név mögött eleve egy kínai dzsunkacég áll. Abszolút igénytelen és nem csak a specifikációt tekintve.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) Chp válasza elefant (#6) üzenetére


Chp
őstag

Nem lehet, hogy mesterségesen fenntartott állapot ez? Laikus vagyok a témában.

(#11) arty válasza Chp (#10) üzenetére


arty
veterán

ha egy LG vissza is fogná a sajátjait (ne legyen konkurrens a nagy olednek, elcédének), a többi gyártót ez aligha befolyásolná... de hogy ezek a vetitők miért nem képesek leddel értelmes fényerőre, az számomra is érthetetlen :( (talán h kiégjen az izző és legyen abból is bevétel?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#12) Chp válasza arty (#11) üzenetére


Chp
őstag

A mai LED-ek sokkal többre képesek mint amennyit ezek a projektorok kihasználnak ebből a fényerőből, szóval sokkal bonyolultabb a dolog mint elsőre látszik, ezért gondoltam az előző hozzászólásomban említett mesterséges dologra. Többek közt a Cree.

[ Szerkesztve ]

(#13) #54625216


#54625216
törölt tag

Egyáltalán van értelme bármilyen projektornak 500 lumen alatt?

(#14) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Nekem úgy tűnik, ez egy buliprojektor fiataloknak. Youtube videók biztos nézhetők rajta mobilról küldve. Ekkora méretben azért nagy csodákat nem lehet tenni.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#15) sBc válasza #54625216 (#13) üzenetére


sBc
aktív tag

Van. Este egy sötétebb szobában már jó. Playstaion-t és HD filmeket is nézek rajta. Gyakran utazom és este csak kivetítem a szállásomon a falra ha úgy adja akár 100 col ban. MyTV-vel akár és Chromecast-al.
LG Mini Beam PH150G

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.