Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Manbal


Manbal
senior tag

Valszeg még nincs mit mutogatni rajta, az E3 óta. Jó ha jövő november körül kijön majd... de attól még nagyon várós! :K

(#2) keIdor


keIdor
titán

A megjelenés túl messze van szerintem, elég lesz az AC3, FC3 ezek idei címek úgyis.
Watch Dogs esetében nem lennék meglepődve, ha ez next-gen konzolokra jönne már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Ráérnek vele de ez brutálisan jó játék lesz.
Remélem nem cseszik el.

(#4) Beri78


Beri78
őstag

pedig karácsonykor el tudtam volna viselni ezt :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5) keIdor válasza Beri78 (#4) üzenetére


keIdor
titán

Jövőre el is viselheted szerintem.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Wolverine válasza Beri78 (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Minek siessék el ennyire?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) ch003067


ch003067
addikt

Csak szerintem nagyon béna a végé a lövöldözés ?

A graf meg úgy minden elég durva, de a videó végén lévő lövöldözés ultra gagyi...

(#8) huskydog17 válasza keIdor (#2) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A játék a jelenlegi konzol generációra fog megjelenni és természetesen PC-re a jövő évben.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#9) Manbal válasza huskydog17 (#8) üzenetére


Manbal
senior tag

Hát ha ez megjelenik boxra vagy a másikra, akkor vagy egy slideshow lesz belőle, vagy olyan okádékra visszabutított graf hogy hasonlítani sem lehet majd a PCs verzióhoz... ;]

(#10) huskydog17 válasza Manbal (#9) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Nos, igen. A videón a PC verzió látható, ez ugye tény. Az, hogy hogyan fog majd kinézni Xbox 360-on és PS3-on, majd meglátjuk jövőre. Az biztos, hogy rondább lesz, de hogy mennyivel, az a kérdés a konzolosok számára.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) icons


icons
addikt

Lehet, hogy az én memóriám nem a régi, de szerintem ez a legszebb játék, amit eddig életemben láttam :) Egyszerűen elképesztő a grafika, a játékmenet ugyancsak. Engem teljesen megfogott (grátiszba elég sok köze van az infóhoz, tehát mindenben viszi a prímet!)!

Az egyedüli rész, ami nem tetszik, amikor a lámpákat pirosra állítja, és az autók egymásba mennek. Ott még valami nem stimmel (konkrétan a fizika, amiben előtt olyan jól teljesített). Látszik, hogy azt nem a motor számolja, hanem előre megírt script, de nagyon bénán csúsznak egymásba az autók!
Illetve amikor a piros BMWvel beveszi a kanyart, az sem túl reális (az út vizes, ő meg megy vagy 60-70el legalább, lehetetlen csúszás nélkül bevenni a kanyart!).

De azt hiszem, mivel x idő van a megjelenéséig (x > 1 év szvsz), ezért ezek a végleges játékról semmit nem mondanak el. Csak a trailerben vannak furcsaságok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.