Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jobban várom mint a Mikulást. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) Lami66


Lami66
őstag

67 watt? Csak? Hát majd valahogy feldolgozzuk ezt a traumát.
Ha a töltő kisebb, tehetnének bele kijelzőből is kisebbet. Mondjuk a Pro 6,7", akkor a sima legyen 5,7 ". De ebben kár reménykedni. Majd tesznek bele 6,7 helyett 6,5-öst 165 mm-es házba hodályba.

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Jaja mintha a 67 nem lenne elég bármire :K a kis telokrol meg jobb ha lemondasz.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) Graphics válasza pusszycat (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én a "kompakt" modellt, ha megérkezik végre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) R197


R197
csendes újonc

Remélem az árazás száll el nagyon...

(#6) pusszycat válasza Graphics (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az is a listán van. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#7) Lami66 válasza pusszycat (#6) üzenetére


Lami66
őstag

Mi9SE mérettel már elégedett lennék. Az pont akkora mint a P30-am.

(#8) csorbajeno válasza pusszycat (#1) üzenetére


csorbajeno
veterán

Persze, hogy jobban várod, hisz' a Mikulás most ment el, a bejelentés meg most következik.

(#9) yuing válasza R197 (#5) üzenetére


yuing
őstag

Szerintem egy se szócska kimaradt. :D

(#10) kbyte1024 válasza csorbajeno (#8) üzenetére


kbyte1024
addikt

Azért várja mert virgácsot kapott😅

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) bollokcs80 válasza Lami66 (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Borzasztó tragédia szerintem is. :D Ellenben egy értelmes sebességű Qi töltést bele lehetne rakni az egész szériába, nem csak az übermegaultramaxpro verzióba. :U

B.Cs.

(#12) laci1892


laci1892
senior tag

Különben nem is értem ki ez a töltés sebesség verseny. Azért a Xiaomi 11T-m is kibír nálam egy bő napot. Még 120hz képfrissítés mellet is. Este rádugom tölteni a telefont reggel meg leveszem. Nem tök mindegy akkor meg? :DD
Aksinak sem tesz jót ( ide vagy oda grafén aksi.. ) az ilyen mértékű (120w) gyorstöltés

(#13) Aryon87


Aryon87
félisten

Varom nagyon a szeriat. Jovore az utodjeloltek kozt szerepel a listan.
Ultra lesz vajon (csillagaszati aron persze)..?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14) Gerybut válasza laci1892 (#12) üzenetére


Gerybut
tag

Mert az aztán nagyon jót tesz neki, ha egész éjjel kábelen van :K .
Egyébként meg a többség az ágyban, alvás előtt is nyomja, szóval az egész éjszakás töltés csak nagyon kevés embernél opció. Meg a feje mellett tartja, ha ébreszt csak ki kelljen nyomni....
Ez nem a 2000es évek... :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#15) yuing válasza Aryon87 (#13) üzenetére


yuing
őstag

Biztosan lesz, de csak később. Állítólag most három 12-es modell érkezik, a mini, a sima és a Pro.

(#16) pusszycat válasza kbyte1024 (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, azt kaptam, de nem a kövér Mikulástól hanem tőle. [link] :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#17) laci1892 válasza Gerybut (#14) üzenetére


laci1892
senior tag

Szóval azt mondod - nem közeledés, tényleg érdekel - ha teszem azt 25%-on felrakom este a telefont és reggel veszem le az nem tesz ép jót az aksinak? 🧐

(#18) Lami66 válasza laci1892 (#17) üzenetére


Lami66
őstag

Manapság már nyugodtan töltőn hagyhatod egész éjjel a mobilodat. Már nem fapad töltők vannak amik 0-24-ben tolják a max töltőáramot. Ha a telefon feltöltődik, lekapcsol a töltés.

(#19) Noukoum válasza Lami66 (#18) üzenetére


Noukoum
veterán

Éjszaka nyugodtan lehet tölteni, a gond inkább a teljes feltöltéssel van. De ez is olyan mértékű degradációt okoz ami a mai telefonokban található akkumulátoroknál kb. mindegy. Néhány százalék maximum, nem számottevő.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) Ricardo válasza Gerybut (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

"Meg a feje mellett tartja, ha ébreszt csak ki kelljen nyomni...."

Telefonon ébresztő? Hogy mindenkit keltsen a családban? Ott a csuklón a kütyü (óra, vagy karkötő formájában), ami diszkrét rezgéssel megoldja.

Ez nem a 2000es évek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21) pusszycat válasza Ricardo (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenki másképp csinálja. Nekem az okos égőm kapcsol be. Telefont nem jó fej mellett tartani amúgy sem hosszabb ideig. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#22) Ricardo válasza pusszycat (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezért is írtam. Nem mindenkinek ugyanazok a szokásai.

"Ez nem a 2000es évek" duma elég lekezelően hangzik.

Az meg hogy van aki nyomkodja elalvás előtt így az éjszakai töltés nem opció, nem is értem.
nyomkodja. És? amikor lefekszik felteszi. Amíg alszik feltölt. Teljesen mindegy mikor alszik. aki éjszakás az meg reggel teszi fel amikor hazaér és lefekszik aludni. Azért egy átlag ember többet alszik naponta mint 2-3 óra. Azalatt meg feltölt.
Persze van aki nem így szokta, és azzal suincs gond, de ettől még nem kell ez a stílus.

(#23) Luck Dragon

Kíváncsian várom a tizenkettes sorozatot .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) zorzy4 válasza Gerybut (#14) üzenetére


zorzy4
őstag

Semmi baja nem lesz ha rajta van a töltőn egész éjszaka. Ágyban elalvás előtt normális ember nem telefonozik,és nem tartja a feje mellett. Ébresztés kinyomni az ágy mellett is lehet. Én pl éjszaka mindig egy, 1 amperes töltővel töltöm, ráérősen, akku kímélősen.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#25) laci1892 válasza zorzy4 (#24) üzenetére


laci1892
senior tag

Akkor ezek szerint nem én vagyok rosszul beállítva :D :C

(#26) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Mikor a kommentekből az jön le, hogy milyen jó hogy 2x addig tölt mint tölthetne. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#27) Noukoum válasza Elit3Zotya (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Inkább az a gond hogy mindez itt történik. Facebookon teljesen általános a rengeteg baromság, kár hogy itt is ez válik általánossá.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) R197 válasza yuing (#9) üzenetére


R197
csendes újonc

Ki... A "nem" 🤣🤣🤣🤣

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.