Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

.. én már nem tudom követni ezt a V családot..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

A V35 érdekes lehet, de az x2 x5 páros szerintem felejthető. 2 giga ram 50 és 75 ezer Forintért?

(#3) roli543


roli543
őstag

Lg nem megy neked az alsó kategória, inkább hagyd is!

A V35 nagyon nagyon jól néz ki!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Már tényleg nem lehet követni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) #52588800 válasza roli543 (#3) üzenetére


#52588800
törölt tag

Melyik kategória megy nekik :F

(#6) prolad


prolad
őstag

Nem teljesen értem a v35-t, amikor augusztusban úgyis jön majd a v40. Nem hiszem, hogy pont az LG adna ki 2 csúcsmodellt ilyen rövid időn belül. Tényleg valószínűbb, hogy csak egy régiószintű modell lesz majd a v40 mellett.

(#7) Jeanne d'Arc

LG V30 után várós!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) tomboy0013 válasza #52588800 (#5) üzenetére


tomboy0013
veterán

A felső.

(#9) MikeWazowski válasza tomboy0013 (#8) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát sztem az se. Általában késnek, és ez a több verzió valami borzalom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#10) judas13


judas13
addikt

Eza szenvedés évről évre..lehet,hogy asrácok a HTC csapatával együtt "dolgoznak".

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#11) tomboy0013 válasza MikeWazowski (#9) üzenetére


tomboy0013
veterán

És mi van akkor ha késnek? Ettől függetlenül az LG csúcstelói megállják a helyüket a konkurenciával szemben, sőt van amiben túl is szárnyalják. (Quad Dac, Mil-std810G, Jack csati megléte, remek szoftver stb.)

[ Szerkesztve ]

(#12) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Most mi van? :U Ezek a telefonok minek kellenek? Ott lesz az LG Q széria, akkor ezzel most mit akar az LG?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) #52588800 válasza tomboy0013 (#8) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ott sem zavarnak nagy vizet azzal a 2-3% -os részesedésükkel.

(#14) Szabcsizz válasza judas13 (#10) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Szerintem már rosszabbak mint a HTC. Utóbbinál pont azt látni, mintha fejlődnének. LG-nél meg...hááát..

(#15) Tengri


Tengri
senior tag

Tetszetős a V35 :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#16) MikeWazowski válasza tomboy0013 (#11) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mi van ha késnek? Az ami most, hogy szinte sehol nincsenek:D

Ken Hong is beismerte úgy emlékszem, hogy nagy probléma az eladások tekintetében, hogy késtek az aktuális csúcstelefonjaik.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#17) judas13 válasza Szabcsizz (#14) üzenetére


judas13
addikt

Simán igazad lehet!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#18) gazdi40


gazdi40
csendes tag

Jo kis telok lennenek ezek de gyakorlatilag meg a g7 se tudtak ide prezentalni . Most irtam.az lg vel . Mire kijonnek ezek a telefonok.addigra snapdragon 1045 lesz . Igy nem.lehet sikerre vinni meg a legjobbat se .

(#19) tomboy0013 válasza MikeWazowski (#16) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem az eladásokról volt szó, hanem hogy melyik kategóriában képesek jó telefonokat készíteni. Én válaszoltam, hogy a csúcsban, ami igaz is. Nem attól lesz jó valami, hogy sokan veszik.

(#20) judas13 válasza tomboy0013 (#19) üzenetére


judas13
addikt

De az sem kzáró, hogy ha sokan vesznek valamit az azért még lehet jó is...és nem csak népszerű..

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#21) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Én V40-re leszek kíváncsi az mit tud, ha V35-t ennyire felvértezik, gyakorlatilag legjobb hardware t, kijelzőt, kamerát kapja így nem tudom V40 mit tud majd erre rátenni....

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#22) tibcsi0407 válasza NandorHUN (#21) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Notch. ;]

https://utdetailing.hu/

(#23) HdRew válasza tibcsi0407 (#22) üzenetére


HdRew
őstag

:DD :DD :DD :DD :DD :C :C :C :C

(#24) NandorHUN válasza #52588800 (#13) üzenetére


NandorHUN
addikt

És? Reszesedésnek mi köze a minőséghez? Vagy te csak azt veszed ami a szomszéd gyerek kezében van?

LG alapvetően jobb telókat csinál sok szempontból mint a konkurencia és ár-értékben is jobb mint egy Samsung pl. csak nem költ annyit marketingre.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25) Juhaszatti válasza NandorHUN (#24) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Sok szempontból jobbat, sok szempontból meg alapvetően rosszabbakat készít az LG mint a konkurencia. Itt jön képbe az egyéni ízlés, és hogy kinek melyik szempontok fontosabbak. Egy jobb kamerával vagy kijelzővel előbb el lehet adni egy telefont, mint egy MIL minősítéssel, vagy egy olyan Quad DAC-al, amiről az emberek többsége azt sem tudja mi az, vagy ha tudja sem feltétlenül használja ki az átlag fülesével.

[ Szerkesztve ]

(#26) #52588800 válasza NandorHUN (#24) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ki beszélt itt a minőségről?

(#27) kbyte1024 válasza Ricardo (#2) üzenetére


kbyte1024
veterán

Ja ja:)) én 2szer is átolvastam,hogy biztos jól olvasom? :K ezek tiszta gyagyák :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#28) Remekelek28


Remekelek28
őstag

ez az x5 engem érdekel majd.. :K

(#29) NandorHUN válasza Juhaszatti (#25) üzenetére


NandorHUN
addikt

LG kamerái színhűbbek mint a pl. Samsung, és széleslátószogű is nagyon hasznos ha az ember egyszer elkezdi használni.
OLED is mostmár elég jó, annyira nincs is túlszaturálva mint az AMOLED, bár ez innentől ízlés dolga.
DAC-os rész meg így igaz, ha valaki gyári fülest használ annak mind1.

Samsung viszont nem azért sikeresebb mert annyival jobb a teló. Egyszerűen hamarabb adják ki és rengeteget költenek marketingre.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#30) Ricardo válasza NandorHUN (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

A késés, elég komoly hátrány. Mire megjelenik az adott zászlóshajó, addigra a konkurencia már egy lépéssel előrébb jár. Ezt már régóta így csinálják. Ken Hong el is ismerte, hogy ez nem jó, de valamiért nem változtatnak rajta :U

A másik a bizalom elvesztése. Az utobbi((G2 utáni) szériák szinte mindegyikénél elrontottak valamit.

G3-G4 alaplaphibákkal küzdöttek. Ez még Az általuk gyártott Nexus 5x-et is érintette.
G5, egy bevállalós készülék volt, de nem jött be. Itt az volt a hiba, hogy egy lapra tették fel azt az évet a merész húzással, és nem jött be.
G6 esetében az volt a rossz döntés, hogy régiónként más, és más funkciókat, hagytak ki belőle. Mindenhol kivettek valamit belőle, persze az ára ugyanannyi volt mint a másik régióban kapható "fejlettebb" variánsé.

G7 : Még nem lehet tudni itt renben van e minden, hiszen szinte piacon sincs.

Ez a csúcs kategória. Amit az alsóbb régióban alkotnak, az megint külön történet.

Számomra a K széria vicc, a most bejelentett X2-X5 is arra enged következtetni, hogy folytatódik ez az irány.

Egyedül a Q széria az ami egy jó lépésnek tűnik. A Q6 egész jó lett. A folytatást majd meglátjuk.

(#31) NandorHUN válasza Ricardo (#30) üzenetére


NandorHUN
addikt

G3-G4 ugyanolyan hibákkal közdött mint bármelyik másik telefon, itt épp az alaplap volt ami nagyon ritkán pár készülékben meghalt. Én is szervizeltem már HTC, Huawei telefont is. Hiba sajnos benne van a pakliban.

G5 szerintem jó ötlet volt, attól még hogy a népnek nem jött be a modularitás. Cserélhető aksis megoldás is nagyon tetszett, mai telókba se ártana valami hasonló.
G7 meg tesztek alapján jó telefon lesz. Kijelző is inkább vállalható összességében, mint egy AMOLED.

Egyébként nem vagyok LG fan, mert most is Samsung telefonom van, de ettől még LG-ket sok mindenben jobbnak tartom.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.