Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) eszterencs válasza Findzs (#6) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A kérdésekre:

A szépség relatív. Nekem például nem tetszenek a ferdeszemű férfiak, bár akadnak köztük még szerintem szépnek mondhatók, akkor sem az én világom. A ferdeszemű nőket viszont szépnek tartom, mindemellett nem akarnék az lenni, ha választhatnék. (Akkor már inkább egy szép néger nő lennék :) ) Amúgy úgy vettem észre, a férifak is megoszlanak ezen a téren, van, akik teljesen rájuk vannak gerjedve a ferdeszemű csajokra, van akit meg teljesen hidegen hagynak.

Igen, átlagosan alacsonyak, és nagyon gyakori a nálam egy fejjel alacsonyabb férfi, ami max. 150 cm-es magasságot jelent. De akadnak köztük váratlanul magasak és nagydarabok is, még a lányok között is. Kína rettenetesen nagy, sokféle népcsoport lakik benne, és akad köztük olyan, akik európai ember méretűek. Hongkongban meg aztán mindenféle ember van, igazi multinacionális nagyváros, ide mindenhonan jönnek emberek dolgozni.

Pár nap, egy-két hét alatt még nem szokott honvágyam lenni. Pár hónap után viszont eléggé, elkezd hiányozni a magyar beszéd és a kaja.

De, elég nagy a légszennyezés, de mivel budapesti vagyok, annyira nem tűnt fel. Meg mivel meleg van, párás is a levegő, eleve más is a levegő érzete. Mondjuk ott a sok hegy, amikre nem tudnak építkezni, mert túl meredekek, meg ott a tenger is, ez a kettő azért tisztítja a levegőt rendesen. De van szmog, abszolút.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.