Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kofy


kofy
tag

Remélem a munka után marad idő az utolsó napra a következőkre:

- Buddha megnézése (kötelező!) lehetőség szerint a Cable Car-ral (tériszony rulez!)
- Vidámpark
- Disney park
- Piacozás (nézd meg, hogy árulják a "valódi" L.V. táskákat)

Amúgy irigyellek. Remélem mégegyszer sikerül nekem is eljutnom oda, nagyon megfogott az a város. A Cathay pedig nem véletlenül lett az év légitársasága több évben is...

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ugyan nem szorosan tartozik ide, mégis kérdezek valamit. Nos, az eddigi képek alapján elég karcsúak a lakosok. Ez a túlhajszoltságnak, vagy az étkezési szokásoknak tudható be?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) eszterencs válasza kofy (#1) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A Buddha be volt tervezve, beszámoló nemsokára... ;-) a parkok nem igazán érdekeltek, piacozni meg voltam a második nap estéjén, az jó volt. Nem tudom amúgy, mi az L.V., annyira nem vagyok a divatban jártas. :B

(#4) eszterencs válasza Vakegérke (#2) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

5 nap alatt nem végeztem alapos antropológiai kutatást :) , ezért én is csak tippelni tudok, de szerintem egyszerűen eleve ilyen alkatok, hogy kevésbé hajlamosak az elhízásra. Akit láttam köztük kifejezetten kövérnek számító nőt, azt európai mértékkel maximum gömbölydednek neveznénk (amerikaival meg soványnak ;] ). De biztos szerepe van ebben a sok kalóriamentes tengeri kajának is.

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Koszi a beszamolot. :)

"There is nothing permanent except change"

(#6) Findzs


Findzs
addikt

minden képen tiszták az utak járdák stb.
az nekem is feltűnt hogy soványak vagy normál test alkatúak az emberek
az az indiai srác nem volt semmi :)
nálunk is vannak ilyen emberek de be vannak zárva egy arra alkalmas intézetbe :)

szépek az ottani emberek ? férfiak nők ?
tényleg alacsonyak ?
nem nagy a légszennyezés ?
szokott honvágyad lenni ?

:))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#7) Findzs


Findzs
addikt

most olvastam el a tajvani útról szóló blogot
tetszett, rendesen sajnáltam, hogy vége lett
ahhoz képest hong-kong-ról nem írtál még sokat

reméljük pótolod később

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#8) eszterencs válasza Findzs (#7) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hongkongba csak 5 napra utaztam,amiből 3 napot dolgzoni kellett, Tajvanon viszont közel két hetet töltöttem. A hongkongi út utolsó napja nagyon hosszú volt :) , ezért nem készültem még el vele, de nemsokára azért fenn lesz az is.

(#9) eszterencs válasza Findzs (#6) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A kérdésekre:

A szépség relatív. Nekem például nem tetszenek a ferdeszemű férfiak, bár akadnak köztük még szerintem szépnek mondhatók, akkor sem az én világom. A ferdeszemű nőket viszont szépnek tartom, mindemellett nem akarnék az lenni, ha választhatnék. (Akkor már inkább egy szép néger nő lennék :) ) Amúgy úgy vettem észre, a férifak is megoszlanak ezen a téren, van, akik teljesen rájuk vannak gerjedve a ferdeszemű csajokra, van akit meg teljesen hidegen hagynak.

Igen, átlagosan alacsonyak, és nagyon gyakori a nálam egy fejjel alacsonyabb férfi, ami max. 150 cm-es magasságot jelent. De akadnak köztük váratlanul magasak és nagydarabok is, még a lányok között is. Kína rettenetesen nagy, sokféle népcsoport lakik benne, és akad köztük olyan, akik európai ember méretűek. Hongkongban meg aztán mindenféle ember van, igazi multinacionális nagyváros, ide mindenhonan jönnek emberek dolgozni.

Pár nap, egy-két hét alatt még nem szokott honvágyam lenni. Pár hónap után viszont eléggé, elkezd hiányozni a magyar beszéd és a kaja.

De, elég nagy a légszennyezés, de mivel budapesti vagyok, annyira nem tűnt fel. Meg mivel meleg van, párás is a levegő, eleve más is a levegő érzete. Mondjuk ott a sok hegy, amikre nem tudnak építkezni, mert túl meredekek, meg ott a tenger is, ez a kettő azért tisztítja a levegőt rendesen. De van szmog, abszolút.

(#10) Findzs válasza eszterencs (#9) üzenetére


Findzs
addikt

köszi

jaja a néger nők is szépek :K

egyszer elmegyek Ázsiába meghoztad a kedvem :)
de inkább Tajvanba (meg persze előtte nyerni kell a lottón)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#11) rgranc


rgranc
aktív tag

A giccsek giccse: rózsaszín ruhás fehér plüsszuszkár mikrofonnal táncol és énekel

Hároméves korodban bezzeg hogy imádtad volna te is... :D

Szerk.: L.V. gondolom a Louis Vuitton lesz.

[ Szerkesztve ]

(#12) eszterencs válasza rgranc (#11) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Hát, lehetséges, de szerintem inkább megijedtem volna tőle... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.