Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Yeffy válasza Tajrexi (#40) üzenetére


Yeffy
veterán

en regebbi speedlinkkel, nem nagyon akarta erzekelni :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#42) Tajrexi


Tajrexi
tag

Első tapasztalatok alapján nem tűnik a játék rossznak. Gurultam pár kört, meg egy másik playerrel bepróbáltuk a team escape-t, kb 50 méter híján sikerült. Akikkel eddig találkoztam azok megálltak a célnál és megvárták, hogy beguruljak elsőnek a tekintélyt parancsoló libazöld Mazda 3-mal.

(#43) Yeffy válasza Tajrexi (#42) üzenetére


Yeffy
veterán

nalam mondjuk pont bement az osszes a celba, de EN 1 csatornan egesz ertelmes kommunikacio zajlott, allitolag mar nem cheaterek fellegvara a jatek, komolyan ellenorzik, es egesz segitokesznek tuntek az emberek. jottek is velem paran farmolni meg TE-re.
ha ilyen lesz, akkor azt mondom, tenyleg olyan, sot akar jobb, mint anno volt! kivancsian fogom hasznalni.

mar csak a rohadt gamepadot kene mukodesre birni. :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#44) MrDerekas válasza Yeffy (#43) üzenetére


MrDerekas
addikt

A gamepad kérdést én passzolom. Mindig billentyűs voltam.
A játék minősége jó. Erősen bannolják a cheatereket. Tehát jobb mint az oridzsinál :K

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#45) Yeffy válasza MrDerekas (#44) üzenetére


Yeffy
veterán

ez hol hangzik, kivancsian varom, hogy alakul a fejlesztese hosszutavon :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#46) MrTwister


MrTwister
őstag

Letöltöttem és nagyon tetszik! Akkor ez nem számít wareznek, EA nem balhézik miattam, hisz gondolom az eredeti kódbázist fércellték meg?

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#47) MrDerekas válasza MrTwister (#46) üzenetére


MrDerekas
addikt

Nem ez az egyetlen játék, amit a hívek tartanak életben. Hogy warez vagy sem jogszabály kérdése. Ugye nem tudhatjuk, hogy a forráskód kinek a birtokában és tulajdonában van. Viszont az EA-tól függetlenül, magánszemélyek bérletében futnak a szerverek. A Most Wanted részben például alapból benne van a privát szeró lehetősége. Valami olyasmi lehet a háttérben, hogy az EA nem adta ki a forráskódot, tehát a játékot magát újra kellett fejleszteni, mivel a játékszerverek állományát nem sikerült lementeni. (Azért az nem lett volna olyan "egyszerű", mint betörni a szerverre. Pro és kontra, nem warez, de nem is hivatalos. Egy cég helyett pár magánszemély van a játék mögött. Szóval: Toljad ;)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#48) MrTwister válasza MrDerekas (#47) üzenetére


MrTwister
őstag

Persze, persze én ettől még nyugodtan alszom, csak kíváncsiskodtam! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#49) Debesq


Debesq
tag

Sziasztok! Az nem tudjátok miért van, hogy tegnap még megtudtam venni a kocsimba az Elite cuccokat, ma viszont a maradékot még pótoltam volna, de nem engedi. Sőt, véletlenül eladtam a kocsiból egy Elite alkatrészt, és annak a helyére se tudok venni, a Pro a legmagasabb szint amit enged.

(#50) Yeffy válasza MrDerekas (#47) üzenetére


Yeffy
veterán

egybk epp ezen gondolkodtam ma, csak nem akartam Discord-ra (csak ezert regisztraltam ra :DD :)) ) kiirni, nehogy valakinek otletet adjak ezzel, h ez most amugy minek szamit? tud errol az EA? ha akarna, szerintem le tudna lovetni, nem? az eleg sovany, h ki van irva az oldaluk aljara, h "not affiliated with EA, blablabla".

bar nem ertek hozza, es remelem, h nem is esik semmi ilyesmi aldozatanak.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#51) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok! Treasure hunt-ról valakinek info? megéri venni hozzá TH autót? jók a jutalmak? :)

(#52) LamerGyuri válasza JayZ (#51) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

TH-zni megéri: drop-rates 50% perf part, 50% skill mod, mindegyik 4 csillagos. Aztán hogy ehhez veszel-e autót, csak rajtad múlik :K anélkül is össze lehet szedni. Én csak egy autót használok erre: ki van maxolva benne a gyémántos pénzszorzó, másra nem is jó :)

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#53) Yeffy válasza LamerGyuri (#52) üzenetére


Yeffy
veterán

en par napja tolom, egyelore legtobbszor single meccseket, neha par ember osszeugrik privatolni, es meglepodtem, h neha milyen jo 4 vagy 5 csillagos partot huzok, vagy valaemlyik nap 300k casht. :Y

nem rossz, nem rossz, bar par idegesito bug azert jelen van, azt majd reportolom a csapatnak, remelem, meg tudjak majd csinalni.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#54) MrDerekas válasza Debesq (#49) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ilyenről se hallottam még :F Elsőre az a tipp, hogy indítsd újra a játékot. Másodikra az hogy elnéztél valamit a store és a nyert alkatrészeid között.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55) MrDerekas válasza JayZ (#51) üzenetére


MrDerekas
addikt

A TH autó csak annyit tud, hogy a kis térképen látszanak a gyémántok hol is vannak valóban. Az Explore skill, ami növeli a TH-ért kapott cash értékét, bármely autóba megvehető, bepakolható.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56) Yeffy válasza MrDerekas (#54) üzenetére


Yeffy
veterán

asszem olvastam DC-n, h tegnapi update utan mar level 60-asnak kell lenned 4 meg 5 csillagos Elite partokhoz.

ja, lecsekkoltam, tobben is kerdeztek

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#57) MrDerekas válasza Yeffy (#56) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R
így jár az, akinek nincs ideje a szórakozásra :B Köszönöm az infót!
A kolléga nem tudom melyik szerveren van, mert a fejlődési rendszer/árak/autók sem egyeznek teljes mértékben a két szerón.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#58) Tajrexi


Tajrexi
tag

Azt tudja valaki, hogy hány darab verseny elérhető a játékban? Ez alapján 95db-nak kellene, de én ha a map-en megszámolom őket, maximum vagy 20-30 fajta van. Kicsit már kezdem unni őket.

(#59) LamerGyuri válasza Tajrexi (#58) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Rotáció van (WU.gg szerveren), ahogyan az eredeti játékban is. Nem érhető el egyszerre minden pálya, plusz mostanában kicsit megakadtak a cserével, egyéb okok miatt is....

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#60) Tajrexi válasza LamerGyuri (#59) üzenetére


Tajrexi
tag

Lehet felnézek rá, NightRiderz szerveren játszottam eddig, hátha ott nem pont ugyanezek vannak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.