Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) trapi007 válasza Tajrexi (#40) üzenetére


trapi007
tag

alapból csak egy pár Logitec , és x box kontroller volt támogatott.

De a joy to key progi anno jól működött.

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#202) tutuhawer


tutuhawer
őstag

nem tudtam belépni sehovasem, valami gond van?
Mert akkor megyek kamiont vezetni...

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#203) trapi007


trapi007
tag

az NR nálam offline
most a wu offical-on vannak a legtöbben...

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#204) tutuhawer válasza trapi007 (#203) üzenetére


tutuhawer
őstag

oda ticketet kér, de itt el is akadtam

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#205) trapi007 válasza tutuhawer (#204) üzenetére


trapi007
tag

discordra be kell regisztrálni, majd csatlakozol, és már adja is

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#206) Bekő Tóni


Bekő Tóni
tag

mégmindigjólír DEREKASuram! :)
Na, visszajöttem másodszorra, megint van RABIDFOX (@WorldUnited). Megint, mert egyszer már volt comeback: 2018 nyarán-őszén voltam a lengyel szerveren. Összekapartam megint mindent, kedvenc kocsik, achipontok 4550-ig (ment a minden márkából 10-10 db-ért farmolás stb. :DDD ) Újravinyleztem az összes EA-s korszakbeli kocsimat, aztán vinyl-managerrel most szépen el van mentve minden.
De itt, most, egy ideig csak a Charger lesz - amivel folyton lekoccolom a falat olyan idegenül mozog a retune után. Raknám be kanyarba kilinccsel előre ahogy megszoktam, erre koccan a belső falon-korláton :N
Szóval egy ideig csak ez lesz, mert a szívem most a -eredetileg magyar fejlesztésű- Project Torque felé húz, amit karácsonykor szintén feltámasztott egy jóember és rakta fel Steamre -a fejlesztő cég beleegyezésével. Az jobb játék az alapokat tekintve (kéttengelyes fizika), itt viszont igaziak és EA-pontosak a kocsi modellek
De leszek még, muszáj lesz megsétáltatni a régi kis kedvenceket! A játékbeli viszontlátásig jó játékot, -farmolást, -vinylezést, jó strichelést :P

(#207) tutuhawer válasza Bekő Tóni (#206) üzenetére


tutuhawer
őstag

Jó napot kívánok!

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#208) Bekő Tóni válasza tutuhawer (#207) üzenetére


Bekő Tóni
tag

... megjöttek a győriNissan huszárok!

(#209) tutuhawer válasza Bekő Tóni (#208) üzenetére


tutuhawer
őstag

:))

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#210) MrDerekas válasza Bekő Tóni (#206) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R
Ajjbe örülök néked :C Amint fent leszek karcolom is a barikérőt :D Lassan összeáll az egykori fórumos keménymag.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#211) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Szemle után:
World United szerón újra kopnak az autók. Nem árt néha javítani őket a garázsban, illetve az egyhetes állagmegóvó opció is elérhető SB-ért. Pont annyi van az egyenlegen is. Valamint kikerült a legidegesítőbb powerup a single plaxer versenyekből, azaz a botok nem nyomkodják orrba-szájba a mágnest, ismétlő versenyeken sem.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#212) Yeffy válasza MrDerekas (#211) üzenetére


Yeffy
veterán

az tenyleg idegesito tud lenni Nightriderz-en is :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#213) #21346560 válasza Yeffy (#212) üzenetére


#21346560
törölt tag

Shield? :U

(#214) Yeffy válasza #21346560 (#213) üzenetére


Yeffy
veterán

hasznalom, de attol meg az nem tart orokke. :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#215) MrDerekas válasza Yeffy (#214) üzenetére


MrDerekas
addikt

És idegesítő marad pajzzsal is. :DDD

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#216) #21346560


#21346560
törölt tag

Jaj istenem, hát mindent ki kell venni, ami idegesítő, mondjuk az ellenfeleket is ;]

(#217) Yeffy válasza MrDerekas (#215) üzenetére


Yeffy
veterán

:D :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#218) Soderes válasza MrDerekas (#215) üzenetére


Soderes
aktív tag

Le kell nyomni, aztán nem lesz. :DDD

(#219) #06314240


#06314240
törölt tag

GitGud

(#220) trapi007


trapi007
tag

Az olcsó lengyel boost után itt fájdalmasan lassan jön a pénz. Egy autó, Lvl 18-nál alig 500.000 felett.
Van olyan pálya, amelyiken gyorsabban lehet keresni?
E clas pályán SP-ben 5000 fölött a rep. Máshol 3000.

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#221) MrDerekas válasza trapi007 (#220) üzenetére


MrDerekas
addikt

Hosszú pályák fizetnek jobban. Én Waterfront Road és Hastings pályákat toltam. Meg most van a World Loop sprint pálya, de az S class autóval is cca 16 perc. Viszont jó a rep és a zsé :D
Vagy folyamat nyomod a Construction Route-t és bontod a kártyákat. Ott 15.000-es igc is esik, de dobott 300k-est is nekem párat ;)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#222) trapi007 válasza MrDerekas (#221) üzenetére


trapi007
tag

Waterfrontot háromszor próbáltam. 2, 4, 3 körben kilépet, elég rövid ideig van az üzenet, de valami újracsatlakozás miatt kidob versenyből. :(

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#223) MrDerekas válasza trapi007 (#222) üzenetére


MrDerekas
addikt

Akkor akadozik a neted. Elég neki egy mikrosec. Ez esetben a rövid, kártyanyitogatós pályákat javaslom. Construction sprint, Downtown sprint.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#224) Bekő Tóni válasza MrDerekas (#210) üzenetére


Bekő Tóni
tag

júhú ... de várj, vissza tudnád vonni a friend requestet? Ha nem tudod, leírnád milyen hibát ír ki?
Töröltem a drivert, mert nem tűzmadaras volt a profilkép :DDD , újra létrehoztam és most nem tudlak se elfogadni se elutasítani, pedig ott a request.

(#225) MrDerekas válasza Bekő Tóni (#224) üzenetére


MrDerekas
addikt

Jah, töröllek a francba, ha feljutok :D Mer' mé' menne eccerűen ;]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#226) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Nekem is vannak olyanok, hogy egy bizonyos menüpontra nem tudok rámenni. Egyik nap alig tudtam tuningolni, mert nem lehetett kattintani épp arra a menüre. :(((

(#227) LamerGyuri válasza -Rolika- (#226) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A laptopon szokott ugyanezzel szívatni (Intel integrált kari). Tedd át a grafikát addig ablakba megjelenítésre, akkor jó.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#228) -Rolika- válasza LamerGyuri (#227) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Én is laptopon játszok, igaz ebben egy GT740M van, de köszi az ötletet. :R

(#229) Bekő Tóni válasza MrDerekas (#225) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Ahhaha, lesznek még itt gondok... level 2 voltam a tutorial verseny után. Azt töröltem, ugyanarra a nickre létrehoztam az új profilt. Tegnap kicsit mentem erre-arra. Most főképernyőn level 7 vagyok, de verseny-lobbyban a listán még mindig level 2 :N Jól fog kinézni később S-class kocsi mellett a level2. :DDD
Chargerért kicsit mérges vagyok hogy belenyúltak a handling-jébe. Inkább húzták volna fel a francba a gyorsulását -semmi mást és perfekt lenne. Emlékszem Carbonban volt olyan a Charger hogy Tier 2 volt, úszott mint egy hajó, de a gyorsulás stat. majdnem Tier3-as volt. Olyan gyorsan fogytak a fokozatok, meg annyira mindegy volt milyen fordulaton pörög a motor, hogy amikor nitróztam volna kettesből, egyből felraktam 4-esbe 5-ösbe hogy ne fogyjon el túl hamar a fokozat, ne menjen kárba a nitrófröccs.
2011-ben vagy mikor, amikor csatlakoztam, akkor is ezt kerestem a Worldben. Még mindig nincs meg, pedig most itt lett volna a lehetőség.

(#230) LamerGyuri válasza Bekő Tóni (#229) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Ez az eredetiben is így volt; amíg nem léptél ki, majd újra be a játékba, addig a versenyekben az utolsó, belépéskori szintedet mutatta. Ettől függetlenül a nyerhető pénz és rep, pályák, autók az aktuális szintnek megfelelően működtek.

Ha nálad ez nem változik az ugyanazzal a névvel való visszaregisztrálás miatt, írj a supportnak, reseteljék a profilod adatait.

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#231) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Az érzés mikor a kis B-s MR2-vel A-s ellenfeleket verek meg felbecsülhetetlen. :D
Most néztem meg, hogy mennyibe kerülnek a Porschék és rájöttem, hogy még egy darabig nem lesz belőle semmi.

(#232) nuke7 válasza Bekő Tóni (#229) üzenetére


nuke7
veterán

jól érzem, hogy a dodge-ok csak kézifékkel driftelnek, hiába hátsó kerekes, a kanyarban nem indul meg gázra a hátulja..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#233) MrDerekas válasza Bekő Tóni (#229) üzenetére


MrDerekas
addikt

:DDD Nem kell midig megoldani a problémát mindig. Lehet azt élvezni is. :K Menni fog ez.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#234) MrDerekas válasza nuke7 (#232) üzenetére


MrDerekas
addikt

Driftelni akarsz? Akkor a most bedobott BMW AMS Most Wanted kiadása a neked való. Bárhol keresztbe lehet vele állni egy kiadós gázfröccsel. Baromi drága, de nem bírtam ki. Mondjuk versenyre művészeti értéke van :DDD

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#235) Bekő Tóni válasza nuke7 (#232) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Ja én is ezt érzem pár kör után. Talán ultrára felhúzva megjön az ereje, és akkor jobb lesz de D classban most kiábrándító volt hogy alig lehet még behúzott kézifékre is kitartani a driftet mert túlfordul és néz a rossz irányba bután .
Versenytempóban ha élesebb kanyar jön és jönnek mögöttem szorosan , akkor már nincs értelme "check this bro!"-t motyogni az orrom alatt, mert a kanyarban nem történik semmi látványos. :U
De sebaj, új játék , új kedvencek. Nézzünk tovább, megnézzük a többi kocsit is.

(#236) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Mi ez az 50K-s event ami most fut?
Az E-s pályán összeszedtem már bőven többet. Az S-en is össze kell szedni és akkor adja meg a 2 Silver Packot?

(#237) LamerGyuri válasza -Rolika- (#236) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

50 ezer befejezett futamot kell teljesíteni a közösségnek a két pályán összesen, akkor jár a cucc mindenkinek :K
Szóval, nyomjad csak tovább bátran :D

Számlálót én nem találok sehol, úgyhogy fogalmam sincs, hogyan állunk :(

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#238) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Jaaaaa :DD
Akkor hagyom is a fenébe. E-s kocsit csak ezért vettem, de kinszenvedés vele a 3 kör. S-em meg még úgysincs. Közben meg rájöttem, hogy "csak" skill card pack :O

(#239) MrDerekas válasza Bekő Tóni (#229) üzenetére


MrDerekas
addikt

Az van, hogy ez van. :(((

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#240) Yeffy válasza MrDerekas (#239) üzenetére


Yeffy
veterán

ez de idegesito, mikor elojon :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#241) Bekő Tóni


Bekő Tóni
tag

Ja, hogy átvariálták a vinyl-tárat is... Újak jöttek, más az egyes vinylek címzése. Hiába mentettem le egy csomó kocsimat World-Online PL -en, a vinylmanageres mentést rátöltve ugyanarra a kocsira itt totál katyvaszt ad ki, már ha nem fagyasztja le a játékot. Például a tavaly betűkből (renner) kirakott feliratoknál az egyes betűk helyén most motorháztető vinylek, meg oldalcsíkok vannak :(((

LamerGyuri #230: köszi
Derekas #239: [sóhaj]...sajnálom, gondolom abból a 2 darab friend-kérésből az egyik vagyok, maradok én.

[ Szerkesztve ]

(#242) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Az előbb kipróbáltam, hogy mennyire is éri meg minden verseny után bemenni safehouseba, hogy megjavítsd a kocsit. Hát ezek után nem fogok ezzel szórakozni. Amíg le nem megy 2%-ra addig fogom hajtani. Ugyanis 2%-on is ugyanolyan időt lehet menni, mint 100%-on.
Multiban van értelme javítgatni vagy ott is ugyanez a helyzet?

(#243) Yeffy válasza -Rolika- (#242) üzenetére


Yeffy
veterán

ha jol emlekszem - de lehet, h tevedek - a "regi idokben" ugy volt, h ha lement 0%-ra a durability, akkor letiltotta a kocsiban a partokat, amig meg nem javittattad.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#244) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Igen igy van most is. Úgy emlékeztem, hogy érdemes volt minden verseny után safehouseban javíttani, de akkor ezek szerint régen sem kellett. :)

(#245) MrDerekas válasza Bekő Tóni (#241) üzenetére


MrDerekas
addikt

Hát barátom nem te vagy. Valami nézelődő invitelt :) Nem jól van ez így :(

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#246) stefyY


stefyY
őstag

Sziasztok. RUNIAC néven WU Officialra megérkeztem. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#247) F1vito


F1vito
újonc

nightriderz szerveren ha skill modot vagy valami mas nyitok akkor azt hol talalom meg?🤔

(#248) MrDerekas válasza stefyY (#246) üzenetére


MrDerekas
addikt

:C Üdv a csapatban ;)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#249) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok.

párszor kidobott a játék engem, és nem tetszik ez nekem.
ezért visszaülök a kamionra
Jövök, ha a kamionnal megálltam.
A fuvarozás nem áll meg

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#250) MrDerekas válasza F1vito (#247) üzenetére


MrDerekas
addikt

Így találod meg. (YT link)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.