Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Drenadar válasza HUNNIA1920 (#42) üzenetére


Drenadar
veterán

Amíg kissebb monitorom volt nekem is felesleges volt a HD.
Ki számít átlagembernek? Akinek nincs jövedelme, se internet hozzáférése, áram sincs a lakásában/lakókocsijában? Ezt kellene leszögezni. Kinek mi a fontos? Dolgozom, átlag alatti fizetésből élek, szerencsére nem egyedül élek. Pár hónap alatt összespóroltam a monitorom árát(40k), és nem bántam meg. Van akinek inkább a cigi/pia/buli/benzin a fontosabb. Nekem meg az, hogy ha már nézek egy filmet az jó minőség legyen. Pl 1080p.

Jelenleg így gondolod. Az okké de nem kell egyből általánosságban az átlagember nevében beszélni. Próbáltál már gépezni nagyobb monitoron? Vagy várj, léteztél még abban a világban, ahol az átlag monitorméret 14" volt? És fekete-fehér, uram megbocsájts sárga/fekete? És milyen király volt az az érzés mikor ezt lecserélhetted egy óriási(15" SVGA) monitorra?

Kinek mi az igénye minőség terén...

Boltban is lehet venni mp3-at, sőt filmeket is elektronikusan, csak ezek általában webshopok. De hogy nagyon messze ne menjünk el a tv szolgáltatóknak is van ilyen szolgáltatásuk...

Továbbra is azt mondom... Ha nem ici pici vinyód van, hanem akkora, hogy elfér rajta egy HD film... szerezd be a kedvenc filmed... keríts valahonnan egy nem nagy csak egy 22-26"os kijelzőt, és lesd meg fullHD-ben. És utána véleményezd a dolgokat, hogy mi a felesleges, és mi nem. Ha utána se érdekel a minőség, szived joga.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.