Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) HUNNIA1920 válasza Drenadar (#41) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Szia!
Ha vennéd a fáradságot és elolvasnád a #34 - es hozzászólásomat, mielőtt "felb*sznád az agyadat", akkor lehet értenéd minek írók ilyen "badarságokat". Hidd el, egészségesebb megoldás, nehogy nekem agyvérzést kapjál. ;)
Visszatérve a lényegre, én a saját szemszögemből közelítettem meg a témát és úgy az átlag emberekéből. Most hogy neked mennyi a pénzed, meg hogy az átlagnak mennyi, az két külön téma lehet. Élvezettel olvasom az ilyen hozzászólásokat, hogy "mit sírtok, ma már egy 1TB - s winyó 20.000Ft, egy 24" - os monitor 60k". Igen ez lehet valakinek zsebpénz, amit apu a farzsebéből előhúz, valakinek egy havi kereset. Nem akarok túlságosan eltérni a tárgytól, de érdemes nyíltan, összetetten gondolkodni. Mindenből következik valami és mindenre utal valami.
Tehát érdemes az embernek néha végig gondolnia, hogy amit tesz (vesz), az ér e annyit. Tehát tényleg van e értelme ennek vagy csak felesleges pénz kidobás, amit a DVD és Audio - nál is említettem. Persze cd - s filmet vagy mp3 - ba zenét tudtommal nem lehet venni (boltban), ennek beszerzési módját nem ismertetném, csak szerintem ami haszontalan az felesleges.
Ja és hogy hol élek. A valóságban. Sajnos a szomorú valóságban.
Nem kívánok vitatémát indítani, örülök neki, hogy elégedett vagy a HD - vel, ebből is látszik, hogy különbözünk. Neked ami érték, az nekem hülyeség. Lehet csak nekem kéne változnom, de ma ezt így látom.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.