Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Szép-szép (nagy, nekem legalábbis), de ami igazán fáj, hogy ebben is ilyen "waterfall" kijelző lesz. :(((

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Alakul az a szappan forma...
Levendulásban jó is lesz. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jól néz ki a cucc és ha nagyon akarnám már most tudnám kompromisszum mentesen használni. :D

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Samsung Edge reloaded. A Samu is kezdi mar elhagyni lassacskán.

(#5) #24536576


#24536576
törölt tag

Ezek a készülékek azért futurisztikusak, mert a Samsung 6 éves technológiáját elkezdték használni? (Note Edge)

(#6) 01


01
tag

Nem azért,hanem mert ezek jól is használják ezt a technológiát. A Nex 3-nél pl. nincs "véletlen érintés", nem úgy,mint a Samunál,ami miatt sokan megutálták az edge-t. Egyébként pl. hullámzó fényekkel jelzi a bejövő hívást,üzenetet a széle,meg vannak még okosságok annál a készüléknél.

(#7) andor80 válasza #24536576 (#5) üzenetére


andor80
senior tag

Eléggé felületesen olvastad el a cikket amit kommenteltél.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#8) #24536576 válasza 01 (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem még nem volt véletlen érintésem. Ha lett volna, használnám a gyári appot, amivel állíthat, hogy honnantól érzékeljen a kijelző.

(#9) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Le a kalappal! Évek óta a BBK-tól és a Huawei-től kapunk innovatív dolgokat. Úgy látszik, hogy idén sem lesz ez másképp. :)

https://utdetailing.hu/

(#10) forgonati


forgonati
őstag

Kár hogy ez a waterfall izé használhatatlan kb. bármire, normális tok nem lesz rá, és ha véletlenül nekiütöm az oldalát az asztal sarkának akkor szarrá törik. Oké, meg tudják csinálni, erre való a koncepciókészülék. Másra nem is jó. Szánalom hogy több ezer Eurót kell már kiadni egy olyan cuccért ami konkrétan hímestojás, lásd a hajlítható plasztik kijelzőt, vagy ezt a waterfall baromságot.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#11) #95462144


#95462144
törölt tag

Ha rendelek egy ilyen telefont miután esetleg megjelenik és véletlenül leejtem, akkor ki fogja megjavítani? A Vivo mint cég tényleg innovatív és szimpatikus dolgokat fejleszt, de itthon ilyen márkát a support hiánya miatt biztosan nem választanék.

(#12) tibcsi0407 válasza #95462144 (#11) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Senki, mivel ez koncepciókészülék és nem tudod megrendelni. :)

https://utdetailing.hu/

(#13) #95462144


#95462144
törölt tag

Feltételes módban írtam, általános iskola nem is tudom hányadik osztályában tanítják... :)

(#14) #65577472 válasza #95462144 (#13) üzenetére


#65577472
törölt tag

Feltételes módban is buta kérdés volt, mert a Vivo hivatalosan nem forgalmaz Magyarországon, nincs szervizháttere, stb. Tehát ha bármilyen modelljüket megveszed és leamortizálod, vissza kell küldened Kínába. Ezt hányadik osztályban tanítják?

[ Szerkesztve ]

(#15) tibcsi0407 válasza #95462144 (#13) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aham, akkor gondolom azt is megtanítják a "nem is tudom hányadik osztályban", hogy hogy kell úgy írni, hogy más is értse, hogy mire gondoltál.
Segítek (ha már Te is ilyen kedves...):
- ha rendelnék (feltételes mód) /rendelhetnék (feltételes mód, amiből még arra is lehet asszociálni, hogy elolvastad a cikket)
Off

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#16) Tschubi válasza #95462144 (#11) üzenetére


Tschubi
tag

hm. Akkor ne vegyél Koenigsegg Jesko-t sem. Ha (!) vennél és ha (!) összetörnéd nem lenne aki megjavítja mert nincs ma Magyarországon supportja. :))

(#17) Kasya válasza Tschubi (#16) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szeretem az ilyen peldakat, mert nem helytallok...
EU-n belul nem nehez szervizt talalni es aranyaiban nem nagy koltseg kivitetni az autot. A repjegy csak Kinaba dragabb lenne, mint a telefon.
Az, hogy kikuldod szervizre es majd talan viszakapod...sok sikert, de szvsz nem eri meg a kockazatot.

[ Szerkesztve ]

(#18) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miután a Xiaomi bejelentette, h a világ még nincs felkészülve egy képernyő alá rejtett kamerára a Vivo előáll vele. Nincs olyan, h nem lehet. Olyan van csak, h még nem lehet. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) tibcsi0407 válasza pusszycat (#18) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Arra kíváncsi lennék, hogy milyen képet lő így. Bár engem az sem érdekelne, ha szimplán kimaradna az előlapi kamera. :D
A hátsó kamera stabilizációja sokkal izgalmasabb lehet. :) Bár tuti sok helyet elvesz az akksitól.

https://utdetailing.hu/

(#20) pusszycat válasza tibcsi0407 (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem baj ha egy kicsit hóka, csak ne lássam egész nap. Egy atomstabil 4K 60 fps ami nem szaggat, az nekem is melengetné a szívemet.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) joey04


joey04
titán

Futurisztikus, csak kb használhatatlan lenne részben a kezdetleges és/vagy rossz technológiák miatt, pl piezoelektromos hangszóró, kijelző alatti kamra. Ezen a felül az érintésérzékeny hangerőszabályzó és bekapcsológomb is zsákutca, az meg egyenesen kizáró ok, hogy csak vezetékmentesen lehet tölteni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) tibcsi0407 válasza pusszycat (#20) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én ezért döntöttem végül a Oneplus 7T Pro Mclaren mellett.
Ma a kamera az, ahol fejlődnek igazán a telefonok, bár őszintén szólva már engem ez is tökéletesen kiszolgál. :)

https://utdetailing.hu/

(#23) jacis


jacis
nagyúr

Érdekes, hogy a Samsung pont most kezdi elhagyni (csendben) ezt a lekerekített kijelző dolgot a kínai cégek meg most mennek rá jobban a témára.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) Tschubi válasza Kasya (#17) üzenetére


Tschubi
tag

Igazad van rossz példa volt. Az egyik autó a másik telefon. Csak annyiban egyeznek, hogy mindkettő koncepció, különleges megoldásokat tartalmaznak, lehet használni arra amire kitalálták őket, de nem igazán lehet megvenni egyiket sem, és egyiknek sincs nálunk szervize. Mondjuk nekem mindkettő kellene, mert szépek.. :DD

(#25) #10949376


#10949376
törölt tag

Kár reklámozni őket ha meg sem jelenik a telefon !

(#26) #65577472 válasza #10949376 (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ez egy techdemo, lehet vele prezentálni. Igaz, lehetne jobb is.

(#27) tibcsi0407 válasza #10949376 (#25) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Más telefonjaikba belekerülnek majd ezek a technológiák. Így volt az első Apex is, abból lett a Nex talán?

https://utdetailing.hu/

(#28) thunder6230 válasza forgonati (#10) üzenetére


thunder6230
tag

Javitva 😂

[ Szerkesztve ]

Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom

(#29) monti0222w válasza Kasya (#17) üzenetére


monti0222w
addikt

A telefont is lehet akár itthon is de az euban is szervizelni, pl: Sultán szerviz, egy a sok közül. Az hogy van-e benned bizodalom irántuk az már más kérdés!

(#30) Kasya válasza monti0222w (#29) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nyilván lehetne, ha lenne alkatrész. De a koncepció létet tekintve, ha gyártanak is párat, se valószínű hogy itthon tudnak szerémi alkatrésznek kijelzőt.

(#31) Stabi83 válasza #24536576 (#5) üzenetére


Stabi83
senior tag

Per pillanat 3X több innovációt látok ebben a telefonban mint az S20 Ultrában Szóval hátrébb az agarakkal :R

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#32) monti0222w válasza Kasya (#30) üzenetére


monti0222w
addikt

Alkatrészt berendeli a szerviz vagy te magad is, a szerviz meg megcsinálja.
Nem erről a koncepció készülékről írtál, kb ennyi. ;)

(#33) Stabi83 válasza joey04 (#21) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ha jól emlékszem amikor a Vivo előált a Pop-Up kamerával ugyan ez az ekézés ment! A piezzó hangszórók is használhatóak ( van benne tapasztalatom, neked mennyi? ). A kijelző alatti kamerát úgy temeted mint ha kipróbáltad volna vagy többet tudnál róla mint mi. A többit meg hagyd a fenébe ez egy koncepciókészülék nem napi használatra tervezve ;)

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#34) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#27) üzenetére


Stabi83
senior tag

Igen abból lett a Nex és a Nex S. Nekem Nex S-em volt amit imádtam is. A Vivo mindíg is a leginnovatívabb gyártók között volt.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#35) Kasya válasza monti0222w (#32) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ja, nem is ebben a topikban.

(#36) joey04 válasza Stabi83 (#33) üzenetére


joey04
titán

jól van kis méregzsák, sorry.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) tibcsi0407 válasza Stabi83 (#34) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A rendszer milyen volt a telefonon? Funtouch OS, ugye? Jó rendszer, vagy nagyon iOS koppintás?

https://utdetailing.hu/

(#38) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#37) üzenetére


Stabi83
senior tag

Ha jól emlékszem Fun volt rajta igen. Semmi bajom nem volt vele bár az furcsa volt hogy nem volt benne a magyar nyelv. Rá lehetett mókolni de csak 90%-osan, szóval inkább angolul használtam. Amúgy pörgős volt és semmi nem hiányzott belőle. A felületbe annyira nem mélyedtem bele mert egyből toltam fel a jól bevált Nova Lanchert. Kamerában nem volt rossz, és a Pop-Up kamerát akkor szerettem meg és utánna már minden készüléknél fályt a hiánya.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#39) Wapmester


Wapmester
senior tag

ebben a kamera az érdekes megoldás , a többi inkább nem jól működő ,vagy haszontalan :D

(#40) jacis válasza monti0222w (#29) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez a Sultán szerviz már a neve alapján is köszi nem kategória. :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#41) tibcsi0407 válasza Stabi83 (#38) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Aham, custom ROM support milyen rá?

https://utdetailing.hu/

(#42) monti0222w válasza jacis (#40) üzenetére


monti0222w
addikt

Jacis, nem vitaképp irom, szervizeltél már velük, netán ha igen, volt rossz tapasztalatod velük? Amennyiben nem, akkor ezt a rossz magyar szokást felejtsük már el, hogy úgy ítélünk hogy nem látjuk, tapasztaljuk meg a velük kapcsolatos dolgokat! ;)

[ Szerkesztve ]

(#43) tibcsi0407 válasza monti0222w (#42) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó a Szultan szerviz, de ezek nagyon speciális telefonok, nagyon speciális alkatrészekkel, szinte biztos vagyok benne, hogy Zoli el sem vállalná.

https://utdetailing.hu/

(#44) monti0222w válasza tibcsi0407 (#43) üzenetére


monti0222w
addikt

Az előbb nem ezt írtad, de nem gond, az utóbbiban igazad van. :K

(#45) tibcsi0407 válasza monti0222w (#44) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Én nem mondtam, hogy rossz a Szultan, de egy ilyen telefonhoz profibb szerviz kell. Biztos, hogy van a Vivo-nak valahol EU-ban. Ha nincs még, akkor biztos lesz.
Oneplus-t hozzák viszik pár napon belül, szerintem itt sem lesz másképp.

https://utdetailing.hu/

(#46) Stabi83 válasza tibcsi0407 (#41) üzenetére


Stabi83
senior tag

Akkoriban még nem volt nagy szám. Alig pár Rom volt rá de a gyárinál egyik sem volt jobb. Ami pluszt adtak az pl az arc alapu feloldás illetve volt egy ami a Snapi 845-öt piszkálta fel egy kicsit de mivel alapból jó volt így nem nagyon foglalkoztatott a dolog. A Pop-Up anagyon jó volt bár nem volt olyan fürge mint az OP-nál.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#47) Noukoum válasza Stabi83 (#33) üzenetére


Noukoum
veterán

A pop up kamera az egyik legszebb és legjobb megoldás szerintem. Pedig mennyien szidták te jó ég.. Ők még mindig óriási noccsot használnak. Elgondolkodtató :(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#48) zoleeno1 válasza Noukoum (#47) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, egyik fő szempont volt nálam is, hogy a OnePlus 7T pro mellett döntöttem. Ezután a tele kijelző után rossz ránézni bármire is :) Remélem sokáig kiszolgál majd, mert ők is visszaállnak a kameralyukas sorba, olyanra meg eszemben nincs már visszalépni...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#49) Noukoum válasza zoleeno1 (#48) üzenetére


Noukoum
veterán

Gondolom azért váltanak mert a pop up egy drágább megoldás mint a luk.
Legalább így lehet hivatalos ip védelem, ami után sokak rinyáltak.
Meglepődnék ha nem lenne árnövekedés, mindenki emelt idén. Én kb 900€-ra számítok alapárnak minimum.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#50) pusszycat válasza zoleeno1 (#48) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vannak hátrányai is. A legnagyobb talán az arcfelismerés, tudom hogy tudja de most azért járkáljon ki be? No igen meg az ip védelem is. Én kezdek beletörődni a bal oldalt egy 3.5 kis lyuk nem a világ, de ha középen van az már zavar ala Samsung módra. Pl. a xiaomi mi 10 szemből nagyon bejön erre meg elrontják a hátsó kamerákat. Elhelyezkedésre nem minőségre. Ritka hülyén néz ki.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.