Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jocek91


jocek91
aktív tag

Jól látom hogy, a Walking Dead-es Daryl lesz a főszereplő ?

(#2) oriic válasza jocek91 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#3) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Békesség, boldogság! x)

(#4) vhw


vhw
addikt

Nem tudom miért van szüksége ilyesmire egy Silent Hill-nek...
Csak tisztességes sztori-zene-játékmenet kéne...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5) dergander válasza vhw (#4) üzenetére


dergander
addikt

Mert egy jó arc,imádom ezt a fazont. Most hogy a Silent Hill része lesz igy nagyobb a hype :D

(#6) james001 válasza vhw (#4) üzenetére


james001
veterán

Nem kell félteni Kojima-t,tuti egy odab*szós SH-t rak le az asztalra.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) oriic válasza vhw (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint mire? A Walking Dead-es főszereplőre?

Live-Die-Respawn

(#8) dergander válasza oriic (#7) üzenetére


dergander
addikt

Most nem mindegy ki a főszereplő? Attól hogy most egy ismert ember,akivel jobban ellehet adni a játékot... Lehet akár jóstapista is ha maga a történet nagyon állat,mégpedig én rossz SH-val nemtalálkoztam :D

(#9) oriic válasza dergander (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És ezt most miért is nekem írod? :D Nekem teljesen mindegy ki a főszereplő. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

Majd megteszik az EA-t kiadónak és már holnap készen lesz a játék! ;]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Szomorú, jó lett volna már jövőre pörgetni. Az meg, hogy a főszereplőt kiről mintázzák teljesen mindegy szerintem. Így eladhatóbb, szerethetőbb, azok számára, akik TWD és/vagy Daryl fanok.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#12) oriic válasza Raysen623 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A pályákat meg a szörnyeket meg majd DLC-ként árusítják mi? :DDD

Live-Die-Respawn

(#13) gyuribácsi88

Emlékszem mikor elkezdődött a walking dead sorozat és Daryl megjelent benne, mindenki utálta mondván na a bugris rasszista pfejj, aztán a végére mindenkinek a kedvenc szereplője lett :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14) vhw válasza oriic (#7) üzenetére


vhw
addikt

Igen, miért kell "arc" egy olyan címnek, mint a Silent hill?
Miért kell ilyen jellegű hype?

Annak idején a kutyát nem érdekelte ki Harry, létezik-e James "arca"...
Mert nem volt semmi jelentősége - illetve pont az volt a jelentősége, hogy személyük nem köthető semmi máshoz, egyszerű hétköznapi arcok, mindenféle egyéb hozzájuk köthető háttér nélkül. A történetük volt a lényeg, a jellemük, a múltjuk, amit megismerhettünk... A tálalás, a zene, a látvány...
Ezek adták az ízét az SH-nak.

Most meg talán odafent sem tudják, hogy mi lesz a sztori, de az már világgá van kürtölve, hogy valami sorozatos arc lesz a főhős. (bocs a fanoktól - nem a személye ellen szól)
Akaratlanul is összekapcsolja az ember őt és a megformált karaktereit - ez hiányzik egy ilyen játékból?

Ja és még del Toro, meg Kojima, meg... még hány szépen csengő "hype" nevet kell hozzátenni?
Már nincs olyan nagy cím az SH, hogy önmagában diktáljon? Hogy eredetit alkosson? Rá van szorulva egy külsős ember arcára?
Meg jelenleg divatos rendezőket és játék fejlesztőket kell felemlegetni?
Ilyen marketingre szorul egy ilyen franchise?

Mintha már nem is az SH lenne a húzócím, hanem a fent emlegetett urak nevei/arca... Ezek árnyékában húzódik meg szolidan egy sok éves kultikus sorozat...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15) oriic válasza vhw (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ja és még del Toro, meg Kojima, meg... még hány szépen csengő "hype" nevet kell hozzátenni?"

Ha ismered Kojima műveit, akkor nem hiszem hogy csak úgy rámondanád hogy hype-olt cuccok.

De amúgy sem értem, hogy mért baj az hogy egy ismert személy tesznek meg főszereplőnek?

"Mintha már nem is az SH lenne a húzócím, hanem a fent emlegetett urak nevei/arca... Ezek árnyékában húzódik meg szolidan egy sok éves kultikus sorozat..."

A SH sosem húzodott meg az árnyékban. A legtöbb helyen ha a korábbi részek készítőit emlegették azonnal tudták hogy kiről is van szó.

Live-Die-Respawn

(#16) dergander


dergander
addikt

Remélem adják majd PC-re is,a legutóbbi részt valami oknál fogva nem kaptuk meg... :((( mert igy akkor a PCsek szinte évek óta nemkaptam SH részt :((( ;]

(#17) vhw válasza oriic (#15) üzenetére


vhw
addikt

Őszintén szólva nem ismerem más munkáit, viszont nem is azt vitatom milyen szakember.

Számomra úgy tűnik, hogy az eddigi hírekből inkább az árad, ebben a sorrendben hogy;
- ez kiknek a játéka (del Toro - Kojima)
- ki lesz benne az arc
- ja és mellékesen ez egy SH title...

Bizonyára csak én akadok fenn ezen, de mintha csak felhasználnák az SH címet, hogy neve legyen a dolognak, pedig akár egy teljesen független produkció is lehetne...

Az ismert személy mint főszereplő - fentebb már írtam pár sort róla.
Szerintem egy ilyen játéknál nincs szükség arra, hogy a főhős "arcot" kapjon - amennyire megállapítható - tisztán marketing célból.
Mire fel?
Csak fél szemmel láttam részeket a sorozatból, amiben szerepelt, de folyton ott lesz egy "felesleges" asszociáció vele kapcsolatban; "ő az a zombis fószer".
Én komolyan nem hiányolom ezt egy SH-ból... Semmi bajom az easter egg-ekkel, cameo-kkal, sőt!
De ez már más...

Bár belegondolva... lehet csak azért drámázok ezen, mert nem néztem/nem szerettem a kérdéses sorozatot, meg egyébként sem szimpatikus a tag...
Lehet, hogy inkább csak arra vágynék, hogy ennyi év után vissztérjén a sorozat a gyökereihez, netán legyen végre egy visszatérő karakter az előző részekből... Legyen olyan arc ami fémjelzi a sorozatot, ahogy a RE-nek Leon vagy Claire...
Nemcsak mindig új és új, egymástól független karakterek, hogy végül már inkább marketing szemponttá válik ezek külső megjelenése.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18) satz18


satz18
őstag

A 3. rész óta várok egy jó Silent Hillre. Úgy néz ki még várhatok tovább, bár az Evil within elég komoly űrt volt képes betölteni az életemben.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#19) vhw válasza satz18 (#18) üzenetére


vhw
addikt

Én csak videókat néztem róla, de valahogy nem volt olyan "szerethető" számomra a főhős, meg a többi karakter se...

Dreadout-ot próbáltad már?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#20) elithun válasza vhw (#17) üzenetére


elithun
őstag

Hasonlóan vélekedem, és én még kedvelem is Norman Reedus-t.
Olyan érzést kelt mintha egy sorozatsztár arca mögé próbálnák rejteni a program silányságát.
Persze lehet, hogy egy kiváló játék készül, ahol ráadásul Daryl-ként lehet majd mozogni, de egyelőre nekem ez inkább ad aggodalomra okot, mintsem örömre.
De inkább legyenek téves előérzeteim.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#21) #08052480


#08052480
törölt tag

Lehetséges, hogy a sokak által várt új rész csak 2016-ban jelenik meg.

Miert, talan volt aki arra szamitott, hogy jovore megjelenik? 2016 a minimum szvsz, de azon se lepodnek meg ha vegul atcsuszna '17-re. A jatekbol idaig pontosan semmit nem lattunk, 2015-nek akkor is 0 koruli valoszinusege lenne ha nem Kojima babaskodna felette - igy meg aztan plane.

Hogy a 'temahoz' is hozzaszoljak: Reedus szerintem is teljesen redundans. Nyilvanvaloan a TWD es a 'szornyirto' parhuzamra probalnak rafekudni, ahogy tette azt CoD a House of Cards-al es Spacey-vel, de meg ott erthetonek tartam, hogy a hatalmas budzsebe meg ez is belefer es lehet vele villogni, egy SH jateknal szamomra ez a lepes teljesen erthetetlen - foleg ugy, hogy kb ez volt az elso publikus info a jatekrol.

[ Szerkesztve ]

(#22) Raysen623 válasza oriic (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

Miért ne? Ha minden kötél szakad, új taktika kell :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Miért, ez mi volt? [link] Mi az hogy semmi? Mi az hogy ez nem jó? Ezerszer jobb mint a hátulról nézős szörnyeket léccel csapkodós ósdi játékmenet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#24) oriic válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na pont ezért mondom hogy jó lesz az új Silent Hills. :)

Live-Die-Respawn

(#25) vhw válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


vhw
addikt

Uhm...
Elsősorban nem azért voltunk anno, oda egy SH címnél, hogy 3rd person-ban léccel csapkodhatunk szörnyeket...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#26) oriic válasza vhw (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Őszintén szólva nem ismerem más munkáit, viszont nem is azt vitatom milyen szakember."

Kojima a Metal Gear játékok atyaúristene. :)

Live-Die-Respawn

(#27) #08052480 válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mi az hogy semmi?

Miert, szerinted mi ez? Mit sikerult ebbol leszurnod a jatekkal kapcsolatban? Ez megis mitol jobb mint az 'osdi' jatekmenet? (mar persze feltetelezve, hogy szerinted ez jatekmenetnek minosul, ami mar onmagaban is rohej, hat meg az, hogy a regi SH-eknek a leccel valo csapkodas az a pontja, amivel feltetlenul ossze kell hasonlitani ezt a 'semmit')

(#28) james001 válasza Plazmacucci (#23) üzenetére


james001
veterán

Azt vágod ugye hogy nem ilyen lesz a végső játék? A végső is ugyanolyan hátul nézetes lesz mint a régi SH-k,vagy én reménykedek hogy olyan lesz mint az első SH volt,bár manapság az már nem "menő". (a kameranézetre gondolok)

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#29) gyuribácsi88 válasza james001 (#28) üzenetére

Azt ugye vágod hogy ilyen lesz a végleges játék is? PS4-en megkaptuk ezt a kis demót, még valamelyik játékkonferencia után. Ez a játékból egy demó, ilyen lesz a végleges is ;)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#30) #08052480 válasza gyuribácsi88 (#29) üzenetére


#08052480
törölt tag

Azt ugye vagod, hogy meg senki nem kommentalta, hogy milyen is lesz a vegso jatek es hogy ez a teaser a leheto legkisebb mertekben sem demo?
De ha mar elkezdted fejtsd ki kerlek, milyen is lesz a vegleges? Fel ala jarkalhatsz egy egy L-alaku folyoson 15 oran keresztul mikozben probalsz interakcioba lepni ez osszes letezo tereptarggyal, hogy atjuss a kovetkezo folyosora?

(#31) gyuribácsi88 válasza #08052480 (#30) üzenetére

Csupán a nézetre gondoltam, másra nem. Nem gondoljátok komolyan azt hogy a demo legyen promó vagy hívjunk aminek akarjuk, az fps nézetben játszódik, a végleges meg majd tps-ben?

Minden esetre veled nem szállok vitába mert ahogy nézem neked az az élted az hogy minden játék cikknél beleköss mindenben, és mindenkibe.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#32) #08052480 válasza gyuribácsi88 (#31) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mar miert kellene fps nezetben jatszodnia? Ez nem demo vagy jatekmenet, hogy prezentalja a vegso jatekot, az egyetlen celja, hogy felcsigazza az embereket. Valoszinuleg meg nagyon messze vannak a vegso karaktermoddelektol/animacioktol/stb, hogy ha TPS is lenne a jatek (es szvsz az is lesz, ugyanis az el lett mondva, hogy a regi reszek hangulatat probaljak visszahozni es ha mar igy, jo esellyel a jatekmenetet is annak mintajara fogjak formalni - de persze ki tudja), akkor sem tudnak azt bemutatni.

Azt meg vegkepp nem ertem, honnet veszed, hogy mi es mi nem az eletem, nem vagyok tul aktiv forumozo - de te biztos jobban tudod :U

[ Szerkesztve ]

(#33) gyuribácsi88 válasza #08052480 (#32) üzenetére

Dobj egy linket ahol le van írva hogy TPS nézet lesz a végső játékban, (valami normális forrásból ne jóskapista blogból) és akkor szépen csendben elkullogok, bár inkább így is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#34) #08052480 válasza gyuribácsi88 (#33) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hol mondtam ilyet? :W

(#35) james001


james001
veterán

Közben rákerestem és még augusztusban azt mondta Kojima hogy még nem döntötték el hogy milyen nézetben lesz,de TPS nézet mindenképp lesz benne,csak lehet hogy FPS nézetbe is át lehet váltani majd. forrás
Szvsz ha egy Silent Hill-től elveszik a TPS nézetet akkor az "elveszti" a varázsát is. Ez olyan mintha ha a Tomb Raider-t csinálnák meg FPS nézetben,az is milyen lenne már :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#36) vhw


vhw
addikt

Kellett ez az FPS nézet, különben hogy durranhatott volna a Norman gyerek arca a végén?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#37) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Inkább 2016 mint 2026

David Icke: Ébred már az oroszlán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.