Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kisbalázs


kisbalázs
tag

nekem a wizzair.nl is tetszik :) csak saját felelősségre nyisd ha még megy

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#2) atike


atike
nagyúr

Annyi eszük van, hogy bányásszanak, de annyi nincs, hogy ne a ggogle.com-ról indítsák a keresést és a továbblépést...? :)

(#3) dajkopali válasza atike (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

félreérted :)
azok csak példák voltak, ők a bitcointőzsdék oldalainak címével csinálták ezt

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) atike válasza dajkopali (#3) üzenetére


atike
nagyúr

Akkor tényleg félre... :) :D

Az sem sokkal jobb... :U

(#5) Depression válasza atike (#2) üzenetére


Depression
veterán

A ggogle.com most épp nem elérhető. Gondolom az is valami ilyen oldal lehetne. Gondolom ezek szerint te is simán benyelnéd. ;]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) atike válasza Depression (#5) üzenetére


atike
nagyúr

Nyilván... :DDD :DDD

(#7) dajkopali válasza atike (#4) üzenetére


dajkopali
addikt

egyébként ezért csinálják a nagy cégek - a Google is -, hogy megveszik a félregépelt címeket is, csak persze nem tudják az összeset

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#8) atike válasza dajkopali (#7) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, tisztában vagyok vele... :K

(#9) Jester01


Jester01
veterán

Engem inkább ez a része érdekel: "a brit hatóságoknak feltűntek a gyanús tranzakciók, melyek Hollandiához voltak köthetők." Hogyan figyelik a bitcoin tranzakciókat? Miért? Mitől gyanús valami? Honnan tudják, hogy Hollandia? :F

Jester

(#10) dajkopali válasza Jester01 (#9) üzenetére


dajkopali
addikt

nem hiszem, hogy konkrétan a tranzakciók tűntek fel, hanem a hamis weboldalakra figyeltek fel, illetve az ott zajló tevékenységre

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#11) oszi666


oszi666
őstag

annyira szeretem, hogy a hackereknek mindig símaszkjuk van (:
ezt adják vajon az OKJ képzéshez?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#12) Egon válasza atike (#4) üzenetére


Egon
nagyúr

Ezek szerint te még sosem gépeltél el egyetlen szót sem... :U Jó neked... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13) atike válasza Egon (#12) üzenetére


atike
nagyúr

Ó dehogynem. Ellenben azt észrevettem, hogy nem épp ott vagyok ahol szeretnék...Még ha hasonlít is... :U

(#14) #54625216 válasza Jester01 (#9) üzenetére


#54625216
törölt tag

Ez alatt azt kell érteni, hogy volt egy besúgójuk, amit nyilván hülyék lennének nyilvánosságra hozni, inkább kitalálnak valami random bullshitet a sajtónak.
Kb. mint amikor a határon a drogcsempész "zavart viselkedése" feltűnik a vámosnak.

[ Szerkesztve ]

(#15) Silenzio válasza Jester01 (#9) üzenetére


Silenzio
addikt

Onnan, hogy ez kurvára nem nagy hekkerség. Ebben az adatok megszerzése volt a truváj, ami után feltételezhetően teljesen mezei tranzakciók következtek. Miután a károsultak jelezték, hogy nem ők voltak az átutalók, gondolom, gyerekjáték volt megfigyelni a bandát. A Bitcoin se annyira biztonságos, hogy felhatalmazással ne legyen kivizsgálható egy tranzakció, az pl. egyből látszott, hogy merre ment a kriptovaluta. Még ha a felhasználót magát esetleg ki is zárták, előbb-utóbb mindenki hozzáférhetett a megkárosítása részleteihez.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) llax válasza atike (#2) üzenetére


llax
senior tag

Tulajdonosokról van szó, nem bányászokról. (ami persze nem zárja ki, hogy bányászok is lehettek a megkárosítottak között - rég nem a techmániások kiváltsága a bányászat)

(#17) Shad0w válasza dajkopali (#10) üzenetére


Shad0w
senior tag

Ha nem hiszed, hogy a tranzakciókra figyeltek fel, akkor miért írod bele a cikkbe?

[ Szerkesztve ]

(#18) Apollyon válasza oszi666 (#11) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát, most már kamera van a laptopokon. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#19) llax válasza Shad0w (#17) üzenetére


llax
senior tag

Gondolom a vizsgálódás megkezdése előtt érkezett már néhány bejelentés a sértettektől a lakóhelyükhöz tartozó szervekhez, a folyamatokat az indíthatta el.

(#20) oszi666 válasza Apollyon (#18) üzenetére


oszi666
őstag

Ja bocs tényleg :D el if felejtettem :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.