Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Trebron09


Trebron09
őstag

OFF:
Csak nálam ennyire rossz a ph? Vagy 20percig próbálkoztam egy árva hsz-t írni.. ezenkívül mindig 503-akat dobál... :F

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#2) Zotya84 válasza Trebron09 (#1) üzenetére


Zotya84
őstag

Én reggel óta nem tudom megnézni a dolgokat. Biztos ügyködnek a szerveren. Tudod, a fiúk a bányában dolgoznak...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#3) 8th


8th
addikt

Majd ha végre valahára működni fog az oldal megnézem. :DD

(#4) krizmo_ válasza Trebron09 (#1) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv!
Tegnap este óta nem megy...nagy gondok lesznek itt....hétvége PH nélkül....van olyan, aki ezt nem bírja ki.:)

(#5) _Oscar válasza Trebron09 (#1) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Reménykedjünk, hogy a sok 503 az új Opteronok eljövetelének hírnöke!

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#6) Spectrum


Spectrum
aktív tag

..ami alá egy vagy akár két ventilátor hajtja be a friss levegőt, ..

Meg a port is. :U

(#7) Entryy


Entryy
aktív tag

Jó hogy ezen a hétvégén is van Hazai Pálya, csak kár, hogy nem lehet megnézni (503)

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#8) Male válasza Spectrum (#6) üzenetére


Male
nagyúr

Jaja, elég vicces a porvédő ami alá venti nyomja a levegőt... szépen összeállhat bent a por az idők során. (Ugyanezt korábban nem hővédőnek titulálta az ASUS :F )

(#9) Mercutio_


Mercutio_
félisten

11,6"-os Acer notiból alig drágább az i3-as procival szerelt V5-171 és az még sincs butítva.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10) Bl@tty


Bl@tty
tag

A HardverKER reklám tetszik...
Nem tudom komoly-e, de a FTP CAT6 kábel métere -100% akcióban, vagyis ingyen van. :DDD :Y

(#11) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

jól néz ki a sabertooth asus lap, de első dolgom lenne letépni róla azt a 2 kis ventit... roppant idegesítő magas hangjuk van ebben a méretben. egyetlen gond, hogy így meg lehet megfőne ami a burkolat latt van...

másik: szerintetetk az a logitech hangszórószett tudja ugyan azt amit a jó öreg Z5500?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#12) jerry311 válasza Bl@tty (#10) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hát az attól függ, mert ugye 100% kedvezménnyel ingyen kellene legyen, de ha -100% kedvezmény, akkor az dupla ár! ;]

MCGaiwer
Újkorában még nem, majd fél év után. (vagy ha lejárt a gari)

[ Szerkesztve ]

(#13) Franklin válasza Trebron09 (#1) üzenetére


Franklin
addikt

[link] :-(((

(#14) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Biztosan sok fiatal és néhány kevésbé fiatal fantáziáját mozgatja a DJ-k munkája, hogy milyen lehet a zeneszámokat keverni-kavarni.

Úg tűnik, rudi kolléga fantáziáját nem mozgatja meg igazán a téma. :D

(#15) pusszycat válasza MCGaiwer (#11) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem pedig a második dolgom lenne lecsavarozni a burkolatot, pedig jól néz ki eye candy csak hát úgysem látszik a házba. ;] Nekem sem ment a ph. remélem gyorsabb lesz a szerver, azon ügyködtek csak azt nem értem, h nem értesültem a dologról. :F

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) satz18


satz18
őstag

A nagyobbik acer netbook elsőa teszünk bele 25k ért egy 128-as SSD-t, akkor eléri a szintet?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#17) rudi válasza BomiBoogie (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Már, hogy a fenébe ne mozgatná?! Már folyik a gyerek rábeszélése, hogy igen, neki ilyen kell névnapra/szülinapra/jó biziért/stb. :DDD

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) szente válasza rudi (#17) üzenetére


szente
addikt

Szerintem nem akartok Herculest venni! Helyetekben inkább néznék egy Numarkot.

(#19) AxBattler


AxBattler
félisten

Bejövősek a notik, különösen az s761, meg az a TP is brutáljó áron van!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20) janos1988


janos1988
addikt

Ez a FS LB LH532 még egy lapáttal rápakol a múlt heti Edge 535-re :Y

Illetve egy amatőr kérdés. Az Intel miért nem rak komolyabb vgakat a procijaiba?

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#21) rudi válasza janos1988 (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

Mert nincs neki, és az esetek 90%-ában szükség sincs komolyabb IGP-re (felteszem, ezért nem is erőltetik annyira, mint az AMD).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) rudi válasza szente (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Egyelőre nem a nagy pénzek elköltése és pro DJ karrier elindítása a cél, hanem csak annak feltárása, hogy vajon érdekes-e ez a zenekeverés dolog "játsszunk vele pár napot és az elég is" szintnél mélyebben.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) b.


b.
félisten

A Logitech cucc nagyon nagyon finom, eszméletlen jól szól. Volt hozzá szerencsém (sajnos, mert most akarok egy ilyet magamnak ) :P

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) matteo_szg válasza MCGaiwer (#11) üzenetére


matteo_szg
őstag

A ventilátorok nincsenek az alaplapon, utólag lehet rászerelni őket.

Egyébként továbbra is igaz, hogy a Sabertooth alaplapokra 5 év garancia vonatkozik, hiába szerepel csak 36 hónap a kereskedőnél!

jupiiii

(#25) zazahoho


zazahoho
őstag

Sabertooth Z77 ára szerintem sok, tudom hülyeség példálózni de nekem elődje 1156-os tokozással 31 ezer ft volt hivatalos 3 év kisker garival. Kétszer annyit biztos nem fogok adni érte ha platformot váltok :( .

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#26) lujo10


lujo10
aktív tag

Nekem ez a Xilence házikó valamiért tetszik.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#27) hallador


hallador
addikt

A Lenovo T430i jonek tunik. Meg az a Fujitsu S is jo cucc.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#28) pusszycat válasza Trebron09 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

[Hiba oka 503 ime] :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) kromatika


kromatika
veterán

ThinkPad T430i -t elfogadnám :K

(#30) zolo0525 válasza Trebron09 (#1) üzenetére


zolo0525
tag

Nálam megint a "Hoppá" :DDD Tegnap sem volt oké...

(#31) Zodicus


Zodicus
senior tag

1nap alatt sikerült elolvasni a cikket (503). Szerintem a sabertooth lapok nagyon jók, de a z77-es tényleg túl lett árazva.

(#32) zolo0525


zolo0525
tag

Vajon AM3+ SABERTOOTH 990FX R3.0 milyen árban lesz?

(#33) aram01


aram01
nagyúr

a Sabertooth Z77 nem sül össze mint a pite,abban a burokban?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) zolo0525 válasza aram01 (#33) üzenetére


zolo0525
tag

Nem,de szalonnát süthetsz a burkolaton :DDD :DDD :DDD

(#35) aram01 válasza zolo0525 (#34) üzenetére


aram01
nagyúr

na látod,az előfordulhat :K

de most viccen kívül,szerintem necces így leburkolni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Logitech hangfal helyett inkább Edifier hangfalat vennék. Sokkal részletesebben szólnak és még szebbek is.

(#37) pusszycat válasza aram01 (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolj arra h a gyártó sem akar csődbe menni szóval bírnia kell a strapát, szerintem a fedet gpu kártyák adták az öltetett nekik. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#38) aram01 válasza pusszycat (#37) üzenetére


aram01
nagyúr

oké de ott megvan a levegő útja,kinyomja hátul,de itt? hát nem tudom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#39) #65675776 válasza Spectrum (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ezt én is néztem. A "porlerakódás ellen védő burkolat" alá porszűrő nélküli ventilátorok nyomják a luftot. De egy sima lapon legalább a por nagyrésze el is távozik, így meg a burkolat alatt lelassuló leverőből minden saroknál zsírul le tud rakódni.

(#40) Suker10 válasza Male (#8) üzenetére


Suker10
aktív tag

Félreértitek, az nem a por ellen véd, hanem a hő elvezetését szolgálja, így nincs szükség a házban külön hűtésre. A bővítőhelyeket védik por ellen. Egyébként kiváló minőségű alkatrészekből épül fel, sokkal jobban ellenáll a magas hőmérsékletnek.

Müzli 38% gyümölccsel: "Száraz, hűvös helyen tárolandó. Az elemzés értékeit a természetes termékek biológiai variáció. Hiszen ebben a gabonafélék természetes termék tartalmazhat nukleáris alkatrészek, részek és kő shell alkatrészek is." De legalább természetes.

(#41) Mercutio_ válasza rudi (#21) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetek 90%-a = nem akar játszani semmivel a user, max. flash-es kombájnossal? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42) zazahoho válasza #65675776 (#39) üzenetére


zazahoho
őstag

Gondolom csak kitalálták , mert gyári 5 év gari nem hiába van.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#43) #65675776 válasza zazahoho (#42) üzenetére


#65675776
törölt tag

Öt évet bármilyen lap kibír, ezen semmi extra nincs. Gyengébben sikerült példányok meg mindenből vannak.

(#44) zazahoho válasza #65675776 (#43) üzenetére


zazahoho
őstag

Gigabyte lapokkal nem volt szerencsém 2-3 éves korukban elhaláloztak. :U Egyébként logikus az érvelésed, ha én vennék ilyen lapot évente biztos levenném azt a burkolatot :K . Mostani sabertooth lapomra sem szereltem fel azt a mini ventit, inkább 12-es ventik mennek alacsony fordulaton.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#45) #65675776 válasza zazahoho (#44) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igazából nem értem miért merőlegesen lett rászerelve a ventilátor. Első nekifutásra turbulens lesz a légáramlás.

(#46) Pista0001


Pista0001
addikt

Azt kifejtené nekem valaki hogy a 2,5-es hot swap rekesz (főleg 2 darab) miért is olyan átkozottul praktikus?

(#47) BomiBoogie válasza Pista0001 (#46) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Gondolom, több SSD esetén.

(#48) daa-raa
Megfogta a szemem a 2,5" és a 2 db. A Hot Swap tényleg fura.

[ Szerkesztve ]

(#48) #65675776 válasza BomiBoogie (#47) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ahhoz miért kell hot swap?

(#49) Pista0001 válasza BomiBoogie (#47) üzenetére


Pista0001
addikt

Ugye-ugye? 2,5-es merevlemezt/SSD-t az ember "állandó" üzemre (rendszer) használ, az meg lehet beépítve. Ritkábban használt adattároló vinyónak a 3,5-es praktikusabb a nagyobb kapacitás és a kapacitás/ár arány miatt, inkább ezeknek kéne hot swap rekesz. Ha meg a haver átjön a kis hordozható vinyójával akkor nem fogok azon sz*rakodni hogy kivegyem a dobozból, ha csak USB2 van az se gond, több idő marad sörözni ;]

[ Szerkesztve ]

(#50) zetor2000


zetor2000
senior tag

Nekem ez a WD NAS nem megy ki a fejemből... Szép, meg jó, meg saját meghajtó van benne, de azért szerintem messze nem tud annyit, mint egy QNAP. Abban azért igazán benne van, amit IPs háttértárolótól elvárhatunk, meg még egy kicsi. Pl. IP kamera képet a WD csak hegesztett szoftverrel kezel, ha... Namost ez nem egy mindennapi dolog, de adott esetben jó lehet. Pláne, hogy kezel sokat (igaz, az licenszköteles) A QNAP mellé meg lehet tenni (talán már emellé a kicsi mellé is) plusz keretet, ami nem 2 lemezes, hanem vagy 8, és akkor nem olcsón, de bővítettünk. A WD termék esetében erre gyanítom, sosem lesz lehetőségünk.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.