Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokee78


dokee78
félisten

Tegnap már néztem a Youtube-on a videót róla és valóban szép.
2. telonak elfogadnám.
A kijelző és a menüje nagyon tetszik. ;)
A képek nem adják vissza a kijelző szépségét.

[ Szerkesztve ]

(#2) kcsa


kcsa
veterán

"sem az adó, sem a vételi oldalon nem volt gomb"

Ha jól sejtem az ott "gond" akar lenni :)

Egyébként tényleg kezd európai szemmel is formás lenni a termékskála. Bár nem én vagyok a célpiac, de lassan ajánlható lesz tényleg.

(#3) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Nekem az ilyen tipusú készülékek már nem tetszenek sajna. :U valakinek biztosan megfelel.

Iphone 7

(#4) cefre00


cefre00
tag

Nem kellene hétköznapi használatra, de mondjuk édesanyámnak megvenném, mert azt tudja, ami neki kell.
Ez az analóg TV dolog durva. Ahogy Spock mondaná: "Világosítson fel!" :DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#5) rainmen


rainmen
aktív tag

Melós telefonnak simán jó. Még akár elsődlegesnek is.

(#6) amanoba


amanoba
őstag

fém alkalmazása, főleg itt az alsóbb kategóriában, nagyon szimpatikus dolog, de még mindig nem érzek késztetést myphone készülék beszerzésére.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) hallerlaller


hallerlaller
addikt

félrement, sorry..

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#8) JanFe


JanFe
aktív tag

Formailag jol nez ki, de a kamera pocsek...

"There is nothing permanent except change"

(#9) helixP válasza JanFe (#8) üzenetére


helixP
nagyúr

Pocsék, mint általában.
De tény hogy, kezdenek egyre használhatóbbá válni ezek a kínai telefonok.

(#10) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

hát ha ez a legszebb, akkor milyen lehet a többi?! :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#11) r4z


r4z
nagyúr

Az első ilyen készülék, ami kéne úgy összességében :K

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#12) mark77


mark77
tag

:Y Brrrrrrrrrrrrrrrrr...
Iszonyú. Kétkártyás Samsung inkább. Ez a MyPhone téma nagyon nagyon vérszegény.

Cannibal Corpse

(#13) pszili8 válasza mark77 (#12) üzenetére


pszili8
aktív tag

Hmm.Ha jól sejtem a kövi teszt a BB 9900 lesz :U Már várom nagyon...

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#14) dagiboy95


dagiboy95
csendes tag

Nagyon nokia E51 feeling....foleg a biilentyuzet es maga az elolap

azonkivul hogy fem es 2sim azonkivul egy NULLLAA!!!!....

nemkell!....

mióta kikapcsolom lefekvés előtt a telefonom, utolérhetetlen vagyok az ágyban...

(#15) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

A külső egész pofás a funkcionalitás meg elmegy.Nem rossz vétel egyáltalán.Bár az MTK még okozhat meglepetéseket szerintem.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A Nokiát nem szégyen másolni, de ennek még a szoftvere is hasonlít a Series-re :DD

(#17) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Ez egy hasznos és fontos teszt volt, köszönjük a semmit.

/\/0zb3/27

(#18) G.FeT


G.FeT
tag

"A Szolgáltatások alatt kapott helyet a wap böngésző" "Mivel sem internetböngésző, sem e-mail kliens nincs"
Mondjuk jogos, ma már egy wap-pal kb. semmire se megy az ember. De Opera Minivel igen. Ja bocs, Java sincs a táblázatban. :(
Még egy észrevétel: "hogy a kép mellett már a hang is átjöjjön a kijelzőre"
Az, hogy a zenelejátszó csak egy bizonyos mappából játszik, még egy kibírható dolog. Az más, hogy ma már alapelvárás lett az ID3 tag szerinti szűrés, meg az albumborító, de gondoljunk csak vissza a régi időkre! Meg most is van olyan, hogy iPod shuffle (ami a magam részéről fail).
Az analóg TV-vevőre pedig azt mondom: jópofa. Végszükség esetén végülis jól jöhet megnézni a híreket, vagy egy meccset. És mivel én elektrotechnikus vagyok, ilyen szemszögből is megközelíteném a helyzetet: egy antennaerősítővel vagy erősítős szobaantennával, vagy egyéb sufnituninggal már nem feltétlenül használhatatlan. ;)

(#17) --Nozbert--: Mi a baj a teszttel? Sokaknak hasznos és fontos, akik eddig ezt a készüléket akarták megvenni. ;] Na jó, nem rosszmájúskodom, nemcsak nekik.

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#19) Phami


Phami
tag

Az kamera:D Egyébként meglepően jól kinéző telefon, kicsit emlékeztet engem a Samsung L700-ra. szerettem is, csak az akksija volt egy kalap :) reméljük ennél csak jobbat látunk a myPhone-tól.

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#20) forgonati


forgonati
őstag

Amikor megláttam, egyből gondoltam, ez jó lenne nekem. Kinézetre nem rossz, végre olyan telefon ami normálisan is néz ki. 2 SIM az tuti, lévén Hollandiában vagyok, így ideális lenne, benne lehetne a Holland SIM és az otthoni is, roamingon. Nem kéne 2 telefont cipelnem. Erre látom, GPRS? Nemá. Én nem mondtam hogy 7,2 Mbps HSDPA legyen benne, na de még egy nyomorék EDGE sem? Oké hogy olcsó telefon, de egy EDGE modem intergálása (sőt szerintem még egy 3G-é is) kb filléres költség. És nekem bizony kellene minimum az EDGE, mert GPRS-el nézegesse a mailjeit akinek hét anyja van. Hiába, még mindig nem tudom komolyan venni ezeket a lengyeleket. Játéktelefon ez, tényleg csak és kizárólag telefonálásra meg max sms-re jó. Viszont arra meg van olcsóbb 2 kártyás. Ezzel az adatcsatlakozási lehetőségek teljes elhagyásával szerintem sok klienst veszítenek, pedig amógy tűrhető telefonok lennének, de így...

EDGE vagy urambocsá' 3G az nem fér bele de tv tuner az bazmeg' ott figyel. Arra bezzeg telik. Mintha valaki használná... Anyám :W

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#21) pszili8 válasza forgonati (#20) üzenetére


pszili8
aktív tag

Lehet,hogy direkt nincs benne 3G,az üzemidő miatt,bár én is meglepődtem rajta...A TV-t meg 2012.jan 1-től nem tudod használni,max a hátad vakargatod az antennával :)

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#22) spurika válasza pszili8 (#21) üzenetére


spurika
senior tag

Nesze csinos semmi fogd meg jól.Minek kell forgalomba hozni az elődnél rosszabb telót?

Légy szíves kulturáltabban fogalmazni!

[ Módosította: #65675776 ]

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#23) FET-MEN válasza spurika (#22) üzenetére


FET-MEN
veterán

neked a szöveg mindenhol csak ilyen durván megy?? vagy csak direkt kelted a FLAME-et?

Iphone 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.