Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

most már világos a Samsung után az LG készíti anyagkidolgozásban a legjobb telókat
Korea POWA

ugyebár Nokia a legcsúnyább és leggagyibb :C

(#2) plus44 válasza Thom! (#1) üzenetére


plus44
veterán

Nagyon szép, nagyon egyedi.

Az utolsó mondatot nem kommentálnám...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) BloodRay


BloodRay
veterán

Azért Bogék képeire kíváncsi leszek a telefonról.
De szépnek tűnik. :K

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Tudásban nem lesz egy eget rengető ( KE970 és KF510 között van valahol) de a külső kivitelezés az Awesome! :Y

(#5) Stiky


Stiky
senior tag

Omg! Nem semmi megoldás. :Y

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#6) BloodRay válasza Sunyi Sanyi (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Buta lány ez az Elizabet.... :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Ötletes megoldás, tetszik!

Remélem karcálló üvegből lesz.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#8) Sunyi Sanyi válasza BloodRay (#6) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

Az a metafora.... :DDD

(#9) WiZARD


WiZARD
addikt

milyen szép lesz az ujjlenyomatos, zsíros üveg :DDD

(diamondomnál is gyűlölöm hogy mindenhol tiszta ujjlenyomat, és undorítóan néz ki, ha nem törölgetem állandóan)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#10) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Azta, ez gyönyörű, de én majd minden telefonom elejtettem már nem egyszer, ez kibírná?

http://instagram.com/_doublez_

(#11) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ez aztán meglepetés, nem is gondoltam volna ilyen megoldásra, nagyon érdekes, esetleg plexibe foglalt üvegről lehet szó, nem birná a betonra esést az üveg csak ugy önmagában, és ezzel csak ennyi, egy LG (vagy Samsung) sosem tudná kielégiteni a SE-nél megszokott igényeimet

[ Szerkesztve ]

Cseberből vederbe

(#12) Lirion


Lirion
addikt

Ha ez nem valami durván megerősített üveg lesz, akkor nagyon gáz. Én a magam részéről biztos, hogy nem vennék olyan telefont, aminek üvegből van a fele..

(#13) Vtwo


Vtwo
senior tag

Nem semmi. :C
Gondolom edzett üveg lesz,plaszitkból nem sok értelme lenne.

[ Szerkesztve ]

(#14) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Emberek, ez aztán innováció a dizájn terén... LG rulz... Ha új ötleted van, fordulj az LGhez ;)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#15) AMD Power válasza BloodRay (#3) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyon ötletes. Kíváncsi vagyok a részletekre.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) jooker82 válasza Lirion (#12) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én láttam már olyan lg telefont a youtuben h egy nő a kijelzőjén répát szeletelt,belerakta egy szeggel teli zacskóba és jól megrázta,aztán a földredobta és a magassarkújával megtapicskolta.Biztos nem adják ezt se alább.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#17) Bibby


Bibby
addikt

Nem egészen értem a mechanikát, ha az alsó rész üveg, akkor oda az égvilágon semmi nem kerülhet. Mégis csak 13mm vastag, hogy fértek el, mekkora az akksi, és hogy lehet kivenni?

Ελευθερια η θανατος

(#18) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon ötletes megoldás. Gondolom nem törékenyre alkották.Az ujjlenyomatokat tuti gyűjti :U

(#19) mark75


mark75
senior tag

Tetszik és ötletes :C

(#20) gerii válasza LEFTHORSE1 (#11) üzenetére


gerii
addikt

akkor elég igénytelen lehetsz, ha a szerelmed az SE :U :C
csőlátás rulez :W

amúgy tuti hogy plexiből van a cucc, mert széttörni nehezen szabad egy telefonnak, már csak a perek elkerülése végett is

(#21) DarkByte


DarkByte
addikt

Nagyon baró ez az üveg billentyűzet; le a kalappal :R

(#22) TheDragon007 válasza jooker82 (#16) üzenetére


TheDragon007
senior tag

az az lg secret volt asszem... már lassan egy éve használom de a kijelzőn télleg nincs semmi karc, pedig általában egy kulcscsomó is van a zsebemben...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#23) TheDragon007 válasza jooker82 (#16) üzenetére


TheDragon007
senior tag

2x ment...

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

Érdekes ötlet, nekem tetszik, de majd az élő képekre leszek kíváncsi :)

(#25) jooker82 válasza TheDragon007 (#22) üzenetére


jooker82
nagyúr

nem a secret volt,megtaláltam a kf 510
http://www.youtube.com/watch?v=qTF5PGPO9D0
nézzétek meg milyen strapabiró anyagból van.Szerintem ilyenböl lesz ez is csak átlátszó.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26) LEFTHORSE1 válasza gerii (#20) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha követted volna a jóval régebbi hozzászólásaimat is akkor tudnád hogy én a SE-t keményen szoktam kritizálni, egyszerüen a SE áll a legközelebb ahhoz amit egy mobiltól elvárok, belső tartalom, szolgáltatások, ingyenes és nagyszámu alkalmazások, multi task, funkciók eléréséhez alkalmazott megoldások, menü beláthatóság, rengeteg téma, shock wave flash cuccok készenléti kijelzőn, tartozékok... ezeket az egzotikumokat egy LG nem tudja hozni, oda jutottam hogy mindentől borzadok ami nem SE

Cseberből vederbe

(#27) orbano válasza Lirion (#12) üzenetére


orbano
félisten

szerintem nulla anyagismerettel inkább ne beszélj marhaságokat. egy edzett üveg ezerszer ellenállóbb, mint egy szaros műanyag.

A vér nem válik VAZZE!™

(#28) orbano válasza gerii (#20) üzenetére


orbano
félisten

Na akkor mondd meg a tuti frankót drága barátom, melyik márkát veszik az "igényesek"?

A vér nem válik VAZZE!™

(#29) gerii válasza LEFTHORSE1 (#26) üzenetére


gerii
addikt

hol egzotikum egy java alkalmazás, vagy egy muli task? szerintem ezek egy csomó telóban megtalálhatóak. igazából semmi különlegeset nem tud nyújtani az SE, az elmúlt években azt csinálja mint a moto, és ez meg is látszik sajna

Orbano:
akármit, ami többet tud, az okokat már leírtam.

(#30) k. válasza orbano (#28) üzenetére


k.
őstag

Hát nem tudtad?Alcatel.Mindenki ezt veszi aki most menő....

(#31) copin válasza Thom! (#1) üzenetére


copin
őstag

(#32) Otisz


Otisz
őstag

Innovatív készüléknek tűnik, az biztos.
Ez az LG nagyon eltalálta a saját irányvonalát, mellyel egyre több felhasználót csábít magához.
Manapság már nem csak a TV jut az emberek eszébe az LG-ről.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#33) LEFTHORSE1 válasza gerii (#29) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Az egzotikum az benne hogy rengeteg van, és akadály mentesen telepithetőek, multi task nincs pl a Samsung F480-ban, nem gondoltam volna, megvettem és e hiányosság miatt számomra használhatalan :O , pontosabban a legfájóbb hogy böngészés közben nem lehet visszalépni a menübe, csak ha kilépek a böngészőből, s miért jó a multi task? pl hozzászólás írása közben elbizonytalanodok a mondanivalómon és a képeim közt kapnám meg a választ, vagy jegyzetek közt, vagy bármi más amire azonnal szükségem van (neadj isten fotózni!), ugy szeretnék kilépni a böngészőből hogy ne vesszen el az alkotásom. Persze ha windows vagy symbian van a mobilon akkor ez már könnyen elérhető, de nekem nem kell virus veszélyeztetett, akadékoskodó 66milliószor rákérdező nyilt op rendszer, amit egyébként ki sem használnék

Cseberből vederbe

(#34) lindermen


lindermen
aktív tag

Tőlem lehet törésálló, akármilyen, de ha tényleg üveg, és nyilván nem tömör, de még akkor is elég nehéz lesz a telefon sztem. Zsebhúzás, duplán! Márketingért is fizess meg még a pénzed helyett is húzza a zsebed! :D Ötletes!

(#35) Ricardo válasza lindermen (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem tudni milyen a súlya. Azt majd akkor szidd ha valóban nehéz lesz.
Én is kíváncsi vagyok erre a telefonra.

(#36) Lirion válasza orbano (#27) üzenetére


Lirion
addikt

Felőlem a BME anyagismeret tanszék elnöke is lehetsz, akkor is leszarom az egészet és nem vennék üveg telefont. Mert csak. Pont. De azért tapsold meg magad, hogy ilyen okos vagy, biztos sokra mész még vele.. valahol.

(#37) orbano válasza Lirion (#36) üzenetére


orbano
félisten

veled meg mi van? verd ki, vagy kezdj magaddal valamit szerintem ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#38) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez egy csuszka kialakítású modell, ha jól értelmeztem a képét.
Egy biztos, sajtófotón gyönyörűen néz ki!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39) CSorBA


CSorBA
őstag

Hogy érzékeli az az átlátszó cucc a gombnyomást? Gondolom ott futnak azért vezetékek is..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.