Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Kékes525 válasza bgabesz75 (#44) üzenetére


Kékes525
félisten

"Azt a Pf-t megérzi az ember ebben bárki biztos lehet." Ez sajnos nem mindenkinél van így. Nálam, viszont igen, én érzem. "Pitvarfibrillációnál a vérnyomás mérés és pulzusmérés is jelzi hogy gond van." Ez sem biztos hogy mindenkinél megvan, de nálam szintén megtalálható. Vannak olyan pitvarfibrillációk, amit egyáltalán nem érez az ember és ezért nem megy orvoshoz.
Nekem 2014-ben volt egy 8 órás katéteres rádiófrekvenciás ablációm, de sajnos újra előjött, de most sokkal kisebb tünetekkel jár, ami azonban ugyanúgy veszélyes. Ezért megismétlik. Szerintem érdemes megvenni ezt, vagy valami hasonlót, de tényleg drága. Szerintem 1-2 éven belül, amikor már sok konkurencia lesz olcsóbb lesz.

Én azért vettem meg a Checkme Pro-t, mert mikor éreztem, hogy valami gond van, mire eljutottam az orvoshoz és az EKG-t rám helyezte (sokáig kellett várni), már elmúlt. EKG nélkül pedig nem hiszi el senki. Ahhoz hogy foglalkozzon a kardiológus ezzel, EKG kell, ami bizonyítja. A vásárlástól számított 1 héten belül már bizonyítottam, hogy ismét van pitvarfibrillációm, amit 1 év alatt sem tudtak az orvosok az előbbi ok miatt kimutatni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.