Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) omron01


omron01
újonc

Sziasztok.
Én is figyelemmel kisérem az ekg....stb otthoni kütyüket és jónak is tartom, de
- a nagy kérdés - nemtudom más országban hogy van - ki értékeli ki folyamatában az eredményeket, mert h. a háziorvosok nagyrészét nem érdekli az biztos.

Én is fibrilláció miatti ablált beteg vagyok - 2008-ban kétszer, a második jól sikerült - járok a városmajori klinikára ellenörzésekre, akkor mutatom meg az általam felvett , Omron hcg801 készülékkel készitett ás eltárolt, saját képernyöjén lefuttatott görbéket. Többször megállapitották, hogy csak "veszélytelen"ES-im voltak, amit rögzitettek is a zárókon.
Az az érzésem, hogy azok a készülékek amiken nincs tároló és saját képernyön történö lefuttatási lehetöség, nem a legjobb választások, mert körülményes a visszajátszás és az orvosok többségének nincs ideje várni mig elöhivod.

Szerintem a wiew. bemutatásánál igazábol ugy érzem nincs igazi orvosi értékelö háttér.

En otthoni készülékeim:
- omron autómata vérnyomásmérö
- omron hcg 801 kis ékg- ujonnan elég drága, de akkor még ez volt a legjobb, nem ismertem a Checkme t.
- rextra egyszerüujjra csiptethetö véroxigén mérö
-vércukor mérö
En orvosi háttér nélkül inkább a checkme készüléket venném meg.

(#52) slimshady


slimshady
senior tag

Jónak tűnik. Grat nekik.

üdv.: SlimShady

(#53) bgabesz75 válasza omron01 (#51) üzenetére


bgabesz75
tag

Ez az Omron is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#54) omron01 válasza bgabesz75 (#53) üzenetére


omron01
újonc

Szerintem egyszerübb a használata,- maga a gép is kicsi - mivel a gépen lehet tárolni és visszajátszani az ekg-t(400db).Az orvosnak, mentönek pillanatok alatt megmutatgható, visszajátszható.
Már lehet kapni ilyeneket olcsobban is.(50.e Ft-tol a magyar boltokban)

A Wive is nagyon jó, mert többmindent elemez, viszont másik gépre is szükség van az eredmények láthatóvá tételére! Na itt érzem igazán, hogy komplikált a használata, ha csak nincs "saját kardiologusod" akihez bármikor elküldheted a felvételt elemzésre.

Én azt várnám, hogyha van ilyen ok-s magyar dolog akkor megszerveznék az orvosi hátterét, de ennek semmi jelét nem látom.

Tehát marad az otthoni kütyük saját kiértékelése a megnyugtatásra, vagy az esetlegesség, hogy a veled foglalkozó orvosnak van.e ideje a kütyü rögzitette anyag értékelésére.

persze ez szvsz.

(#55) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Van itt valakinek icd-je?
5.-en "hozzam vagnak" egyet... Faj az, amikor beteszik, vagy kesobbiekben nem kenyelmetlen vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#56) oszy


oszy
veterán

Van itt valaki, aki használja rendszeresen ezt az eszközt? Tervezem a vételét, de nem tudom megéri-e az árát. Most 70.000.-

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#57) bgabesz75 válasza oszy (#56) üzenetére


bgabesz75
tag

Szomszèdomnak van. Èn is szoktam mèrni vele. . Meg van vele elègedve. Hol kerül 70000-be?

[ Szerkesztve ]

(#58) oszy válasza bgabesz75 (#57) üzenetére


oszy
veterán

Már sehol.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#59) oszy válasza bgabesz75 (#57) üzenetére


oszy
veterán

Megint 69.990.- a WIWE!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#60) k2laci


k2laci
tag

Szerintetek ez milyen minőségű EKG a WIWE-hez képest ? [link]

Valahol olvastam, hogy ennek van FDA minősítése is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.