Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsoc93


zsoc93
csendes tag

ha ebbe belefért egy ilyen akksi bele erőltethették volna samuék is :)

(#2) dzsi23


dzsi23
addikt

Már az S5.1 is tetszett, de kicsit kevés benne az 1 gb ram és a 2100 mah-s akku. A dizájn szinte ugyanaz, de 2 gb ram, nagyobb akku, így már elég tetszetős. 100ezer alatt jó ajánlat lenne. :K
Csak azok a fránya gombok ne kerültek volna fel a kijelzőre... :O Miért erőlteti annyira ezt sok gyártó??

[ Szerkesztve ]

(#3) roli543


roli543
őstag

,,nagyonkéne" érzés :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nekem tetszenek ezek a dzsonik. :K Ez is jól sikerült, az új MTK chipsetek pedig már bőven megfelelő teljesítményt tudnak nyújtani.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#5) Püpi


Püpi
tag

Amigo OS..
Ola.From Mexico?!

(#6) prolad


prolad
őstag

Remélem ezt is lehet errefelé kapni allviewként mint az s5.1-t.

(#7) Crytek válasza zsoc93 (#1) üzenetére


Crytek
veterán

A sok féreg cégnek nem az a fontos,hogy neked jó legyen és ne kelljen naponta tölteni az aksikat.Ha ezt néznék minden teloban 5000-es aksi lenne.

Nekik fontos hogy mint a hülyegyerek töltővel szaladgáljon mindenki mindenhova és naponta kétszer töltsd az aksit hogy minél előbb tönkremenjen és veheted a köv. hulladékot.

Sajnálom hogy nem tudtak rekordot dönteni kiváncsi vagyok ki fog 4.5 mm alá menni:)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Bevállalnám szívesen és lehet be is fogom.

(#9) Duree


Duree
veterán

Nagyon tetszik,azért a kínaiak is tudnak ha akarnak.

duree54

(#10) Valzor


Valzor
aktív tag

Ha már képernyőn vannak a navigációs gombok, akkor mi a francért kell megcserélni a vissza és az alkalmazás váltó gombokat? :(((

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#11) Zorro(hun)


Zorro(hun)
tag

Ez jól néz ki. Hajrá GionEee!!!

(#12) dlaj


dlaj
őstag

Azért a cikkbe beleírhatták volna, hogy mekkora kijelzőt kapott ez a telefon.
Szerintem ez lenne a legfontosabb információ.
(Még szerencse, hogy voltam olyan szemfüles,hogy a képen lévő specifikációs táblán megtaláltam.Köszönöm magamnak! :R )

(#13) judas13


judas13
addikt

Igen sajna éppen a kijelző mérete maradt le de a másik topicba betettem az 5,2 collról a híreket.
És én 2GB-ot olvasok mindenhol nem egyet link lent.

Nagyon bejön ha kiló alá menne és eleve nem szoftveres gombjai lennénk must have:)

A vékonyítás harcban akkor nem lépett tovább a Gionee...

[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) dzsi23 válasza Valzor (#10) üzenetére


dzsi23
addikt

Hol van megcserélve? Az összes Gionee telefonon jobb oldalon van a vissza gomb, nem lett megcserélve. És most, hogy nézem, az én Samsung telefonomon is (meg a többi Samsungon is) a jobb oldalon van, de mit számít ez? Az előző telefonomon (LG) bal oldalon volt, kb. fél órába telt megszokni, hogy a másik oldalon van.

[ Szerkesztve ]

(#15) zsoc93


zsoc93
csendes tag

a másik észrevéleményem hogy ilyen vékony cuccba belefér a kamera :D nem dudorodik ki mint egy aranyér ... tudnak ezek ha akarnak :D gyönyőrű készülék

(#16) Fejvadi válasza dzsi23 (#14) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Minden Xiaomi-n is jobb oldalon a vissza gomb. Meg sok más telefonon is.

(#17) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Dicséretes, hogy ekkora akksi belefért 5.5 mm-be, így legalább (az amoleddel karöltve) értelmes készenléti és kijelző időt produkálhat. Ja, és a formaterv se csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#18) Crytek válasza Mr.Silkó (#17) üzenetére


Crytek
veterán

Sok készülékbe férne jóval nagyobb akksi ,csak hát nem mert csak. :W

Next PC Upgrade: 2022

(#19) #79335424


#79335424
törölt tag

Hááát... Az Amoledet irigylem, de egyébként nem tudom, hogy mi ebben a nagy cucc (mármint a 400 Eurós árához képest). 270 -ért rendeltem az enyémet EU -ból. Futárral, két napos szállítással. A 6595 igaz, hogy csak 32bites, de sztem semmiben sem marad le. A virtuális navigombok sztem inkább hátrányt jelentenek, mint előnyt. Én legalábbis örülök, hogy az enyémen nem a kijelzőn vannak. Milyen plusz van ebben a telóban, ami indokol 130 Eurós különbséget? Az Amoled ehhez kevés, a Gionee meg hiába leányvállalat, semmivel sem nagyobb név, mint a Zopo.

(#20) dzsi23 válasza #79335424 (#19) üzenetére


dzsi23
addikt

Szerintem még senki sem mondta, hogy jó dolog, ha a kijelzőn vannak a gombok, sőt, többek között már én is céloztam rá, hogy a jobb, ha a kijelző alatt vannak, így ez semmiképp sem jelenthet többletet az árazásban. Hardverben minimálisan elmarad a ZP999 mögött (az amoledet sem szereti mindenki, én pl. szeretem), de valószínűleg a dizájnt, a vékonyságot, az anyaghasználatot kell megfizetni az S7 esetén, amiben viszont a ZP999 marad el. Na meg a Gionee árképzése sok telefon esetén inkább hasonlít a nagyvállalatokéhoz, és nem is árulják olyan sok kínai webshopban sem a telefont, mint a Zopo, más az üzletpolitikájuk.

[ Szerkesztve ]

(#21) #79335424 válasza dzsi23 (#20) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem azért lett szimpi a Zopo "marketing", mert nem csingcsung webshop -ból, hanem a zopomobile.eu -tól rendeltem a telót. Nem hiszem, hogy puszta véletlen lenne a névazonosság.

(#22) dzsi23 válasza #79335424 (#21) üzenetére


dzsi23
addikt

Megint olyan dolgot próbálsz megcáfolni, amit senki sem mondott... csak azt mondtam, hogy a Zopot több "csingcsung webshop"-ban is árulják. Persze, valszeg a Gionee-t is, csak nem olyan sokban. A lényeg, hogy a marketing, az értékesítés módja, a fejlesztések, a dizájn, az anyaghasználat (és persze a nagyobb nyereség) miatt lesz drágább a Gionee. Nem állítom azt sem, hogy megéri... de a szépséget (ami szubjektív) meg kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#23) #79335424 válasza dzsi23 (#22) üzenetére


#79335424
törölt tag

Félreérted. Nem akarok én senkit sem megerősíteni, sem cáfolni. Csak összevetettem két teló főbb tulajdonságait és nálam a különbségek nem indokolnak 130 Eurós különbözetet. Csak ebből a különbözetből kijön egy kínai teló, nem is a legalja kategóriából. A design meg szubjektív. Vannak különlegessségek, mint a görbe LG, a Samu S6 Edge, vagy esetleg az Iphone 6S "transformer" :) . Na, az ilyesmi indokolná a felárat, bár még ezek sem gömb alakúak, és a csajom meglepi, vetkőzős videóját sem tolják 3D -s hologramként, mint Artu, Leiát. A többi teló viszont csupán egy-egy téglalap, így-úgy kerekített sarkokkal, meg egy nagy bökdösőfelülettel. Slussz.

[ Szerkesztve ]

(#24) dzsi23 válasza #79335424 (#23) üzenetére


dzsi23
addikt

"összevetettem két teló főbb tulajdonságait"... egyedül a processzort vetetted össze, de felesleges is összevetni a belső hardvert (amiben, mint mondtam, valamennyivel jobb a zopo), mert nem emiatt drágább. Leírtam, hogy miért, erről felesleges tovább "vitázni". Amúgy fogj az egyik kezedbe egy S7-et, a másikba egy ZP999-et, és érezni fogod a különbséget. :)

(#25) #79335424 válasza dzsi23 (#24) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem az a srác vagyok. Bármilyen esztétikai furcsaságot meg tudok bocsátani, amikor azt látom, hogy 3GB RAM és ha fél óra múlva nyitok vissza a háttérbe rakott böngészőre, akkor még mindíg ott figyel a 6-8 megnyitott lap. Meg amikor van SD kártya és még írni is tud rá egy felhasználói alkalmazás. Meg dual SIM, hogy normális netcsomagot is tudjak használni, ami hang alapú kártyákhoz nem rendelhető. Stb, stb. De boldog lennék, ha a telóm "gyönyörű" lenne, meg minőségi fogású, csak használni nem tudnám úgy mint azt a másikat, a "csúnyácskát".

[ Szerkesztve ]

(#26) dzsi23 válasza #79335424 (#25) üzenetére


dzsi23
addikt

Hihetetlen, milyen értetlen vagy... értette mindenki, hogy szerinted jobb a zopo, és én is elmondtam, hogy hardverben jobb, ne bizonygasd már tovább! Nem értetted, miért drágább a gionee, én elmagyaráztam, sajnálom, ha ezt nem bírod felfogni. Senki sem mondta, hogy maga a telefon (a gionee) jobb, és azt sem, hogy jobb használni... olvasd még el párszor, amit fentebb írtam, és legközelebb akkor írj ide, ha meg is értetted.

[ Szerkesztve ]

(#27) #79335424 válasza dzsi23 (#26) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem Te nem érted. Leírtam, hogy sztem nincsenek külsőre markáns különbségek. Mindegyik egy lapos téglalap. Van egy plusz krómcsík? Nagy cucc! Nem egy szobadíszről van szó, hanem egy használati tárgyról! Méghozzá olyanról, amit a legtöbb ember napi szinten, sokat használ. Használni legyen jó! Nem tök mindegy, hogy hogy néz ki? Rakok rá egy tokot és a kutya nem mondja meg, hogy milyen teló van a tokban. Plusz, nem mellékesen, még védem is a külső hatásoktól. Akármilyen szép egy teló, attól még tucat. Talán rákérdez vki, hogy milyen telód van? De tegyük fel, hogy igen! Akkor erre kihúzod magad és azt feleled, hogy:
"Nem ismered fel? Nem ugrik be a minőségi kinézetről? Ez egy eredeti Gionee!"
Nemááá! Ha ki akarok tűnni, akkor inkább bőrdíszművessel csináltatok egyedi tokot.

[ Szerkesztve ]

(#28) dzsi23 válasza #79335424 (#27) üzenetére


dzsi23
addikt

Neked meg mi a bajod? Lődd már le magad! Ez a "vita" úgy kezdődött, hogy te nem értettél valamit, én elmagyaráztam (tehát segítettem neked, nem vitatkozni jöttem). Senki sem mondta, hogy a gionee jobb! Leírtam, hogy miért drágább, te meg itt bizonygatod, hogy a zopo jobb. A kutyát sem érdekli ebben a témában a telefonod.

(#29) #79335424 válasza dzsi23 (#28) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az imént meg sem említettem a Zopo -t. Ha van egy teló, ami szép, drágább, viszont gyengébb képességekkel és egy másik, ami harmadával olcsóbb, jobb képességű, de nem olyan szép, akkor te a drágábbat vennéd? Mert ha igen, akkor tényleg nincs miről társalognunk.

(#30) dzsi23 válasza #79335424 (#29) üzenetére


dzsi23
addikt

Már ne haragudj (vagy haragudj, mert teszek rá), de én nem mondtam, hogy a gionee-t venném, azt meg főleg nem mondtam, hogy te vagy más vegye meg. Nem is védem ezt a telefont, csak te véded itt a zopot, hogy az mennyivel jobban megéri (senkit sem érdekel)! Elmagyaráztam, amit nem értettél, ennyi! Ha ezt nem tudod megérteni, sajnállak (vagy inkább szánlak), és bizonygasd csak, hogy milyen jó telefonod van, de tőlem a f...odba is húzhatod, ha ennyire szereted. További szép estét! :)

[ Szerkesztve ]

(#31) #79335424 válasza dzsi23 (#30) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem az én telefonomról van szó, hanem bármilyen telefonról az adott paraméterekkel. Nem az enyém olcsó, vagy jó, hanem ez a teló túlárazott. Ezt a tudásszintet nem csak az én Zopom üti meg, hanem még tucatnyi teló, amik olcsóbbak. Ezért tartom nevetségesen túlárazottnak ezt a Gioneet. Nem az enyémhez képest, hanem a képességei szerinti kategóriájához képest. Az esztétikum kevés ilyen árkülönbség ellensúlyozására.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.