Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Ennek mi értelme...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Első Samsung, ami tetszik is. Csakhogy ez sem az én pénztárcámnak készült :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#3) G-Guts


G-Guts
aktív tag

AZ LG G Flex megoldása jobban tetszik.

(#4) dreamdancer válasza szabogabor10 (#1) üzenetére


dreamdancer
őstag

Semmi valóban hasznos.

De jót tesz a brandnek, egyedi, ilyet a kínaik (még) nem tudnak.

Nem a lényeg a fontos.

(#5) Zolik válasza szabogabor10 (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

Ha a hozzászólásodra utalsz akkor valóban, semmi az ég világon!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#6) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Kifejezetten tetszik, ahogy a kijelző két oldalon lefolyik, emiatt gyakorlatilag nincs oldalkeret. Pedig nem vagyok a célközönség tagja :)

(#7) sagit


sagit
addikt

Ha nézek rajta egy videót, játszok vagy böngészek akkor a lekerekített oldalak nem zavaróak? Nem veszik ott el infó?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#8) dlaj válasza sagit (#7) üzenetére


dlaj
őstag

Nem.
Ha arra vagy kíváncsi, hogy mi van ott, egy kicsit megdöntöd a készüléket. :)
(Szerintem a szélén videónál/játéknál nincs semmi. Esetleg egy kis reklám.)

(#9) Zoja™


Zoja™
őstag

Kövezzetek meg, de nekem tetszik. :U
De ha ti nem, akkor majd én saját magam, nem is tudom mikor mondtam utóljára ilyet samsung telefonról. :D

(#10) kiezTe90 válasza Zoja™ (#9) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Én is így vagyok vele, hogy samsungot rég dicsértem de ezt elfogadnám. Nekem is tetszik ez is, és a sima s6 is. (Dobáljuk meg egymást kővel :D)
Kíváncsi leszek nagyon az árazásra.
Ennek is akkora a kijelzője mint az s6-nak, plusz az edge rész?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#11) Fail3D! válasza kiezTe90 (#10) üzenetére


Fail3D!
addikt

Beallok a sorba. Az s2 ota ujra van egy olyan erzesem, hogy eltudnam kepzelni, hogy samu telom legyen:)

(#12) Riuko


Riuko
senior tag

Egy jó kis tok és már nem is látszik az a csúnya hajlítás. :D

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#13) petipetya


petipetya
nagyúr

Kétszer kellett elindítani a videót, mert megzavart az Alcatel reklám az elején és azt hittem rossz helyre böktem. De nem Samsung vagyok, hogy ezt felrójam. Emellett nem véletlenül volt ott az a futurisztikus ember, hagyni kellett volna hogy elmutogassa az újdonságokat. A külföldi videókban nem csak a főképernyőt lapozgatják jobbra-balra.

Térjünk át a telefonra. Lényegében ez az első Samsung, amit megvennék. Nekem nagyon bejön a külső és belső egyaránt. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#14) S e t h


S e t h
nagyúr

Fogadni mernék, hogy majd a fóliás és tokos kérdések lesznek a leggyakoribbak a fórumokon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15) csongi


csongi
veterán

A kulso megjelenes szamomra semmit nem valtozott. Ugyan az a forma. A kijelzo viszont ezzel a lekerekitessel mar tetszetos. A Notnal tul sok volt. Szerintem ez az arany lesz a jarhato, a kozeput. Van keret, de nem latszik. A lehajlo felulet pedig optimalis.
Ehhez a kijelzohoz tobbszor olvastam a velemenyt, hogy az lg gflex.....
Mi koze ehhez a glfexnek? :W

[ Szerkesztve ]

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose gondoltam volna, hogy valaha ezt írom egy Samsung telefonról, de ez elsőre tetszik. Igaz semmi értelme, de akkor is bejön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) adamssss


adamssss
veterán

Rühellem a Samsungot. De valamiért ez az első telefonjuk ami tényleg bejön. Szerintem sokan így vannak vele valamiért a lekerekített élek miatt a jövőt látják benne az emberek. Az anyaghasználat pedig tényleg elsőosztályú. Lehet hogy kipróbálom hogy aztán 5 hét múlva visszatérjek az iPhone hoz... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Varhato volt, hogy kijon ez a verzio is, aminek mindket oldalan lehajlik az uveg. Kar, hogy nem gyurtak egybe es lett ilyen az S6.

(#19) agressor12


agressor12
senior tag

0:32 -nél a feloldásnál mekkora lagg volt már..

(#20) jacis


jacis
nagyúr

Nekem ez nagyon tetszik. Sokkal jobban mint a sima verzió.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) .LnB válasza agressor12 (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Párszor a videóban sem azt csinálja amit Legendd akar.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) sanyijedi


sanyijedi
őstag

sok értelmét még én sem látom, bár nem vagyok ellene és ha használat közben nem zavar akkor még jó is lehet..
de ez a konstans: "tegyük fejjel lefelé le a telefont mert hű de jó és jön a színes notification" ettől kivagyok
viszont itt nőtt az akksi, akkor a note4 esetében hogy az edge vitt el az akksiból tézis is megdőlt.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#23) Kasya válasza G-Guts (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

Pont ezt akartam irni en is. Kenyelmesebb, praktikusabb.

Az osztott kepernyot minden program tamogatja? Kicsi lesz hozza egy ket esetben a kijelzo (mert G3 eseten is kicsi jo par esetben), de nagyon hasznos funkcio.

Kicsit neha mintha meg laggos lenne a telefon. Persze ez ilyenkor meg megszokott dolog.

(#24) Kékes525


Kékes525
félisten

Csúnya és teljesen értelmetlen a lehajló képernyő. Semmi olyat nem tud, ami a normállal ne lehetne megoldani.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#25) leslien válasza S e t h (#14) üzenetére


leslien
nagyúr

+1 :DDD btw nagyon ott van ,de nekem már kicsi lenne...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#26) Tadyon


Tadyon
csendes tag

"Az ujjlenyomat-olvasóra helyezve ujjunkat automatikus híváselutasító válasz küldhető"

NEM az ujjlenyomat olvasóra, hanem a hátoldalon lévő pulzusmérőre helyezve ujjunkat...

(#27) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Egy zöld S6 Edge-re nagyon beneveznék egyszer! Bitang mutatós (a többi remek tulajdonsága mellett). Talán jövőre, ha lemegy az ára, és még egyáltalán kapható lesz újonnan.

[ Szerkesztve ]

(#28) predakon


predakon
őstag

Igazán körbefuthatná a kijelző a telefont, a hajlítás már megván, csak folytatni kell :D

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#29) Dinsdale


Dinsdale
tag

Szerintem a hajlított kijelző egy dizájnfogás. Ettől egyedibb a telefon. Nem értem miért kérik számon egyesek az értelmét. Olyan mintha egy ruhán lévő csík vagy színátmenet értelmét firtatnánk.
Egyébként nekem tetszik akkor is ha semmire sem jó.

(#30) FókuszPók


FókuszPók
tag

Kezd alakulni a kinézet, de nem az igazi. Home gomb még mindig ízléstelen, nagy a káva alul és felül, a kiálló kamera meg vicc kategória. Legyen 1,5mm-el vastagabb középen (mint a G3 esetében), akkor akksi is fért volna bele normális. Ilyen bika vas mellett még béta verzióban sem illene szaggatnia, de videóban nem tűnt valami fürgének. Ezektől eltekintve tetszik, várom hogy a MM-ban körbelehessen fogdosni.

Lakatos Gedeon Gusztáv Három - 16LibaMáj - Westel - Sárgaréz

(#31) Mr.Silkó válasza Dinsdale (#29) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én sem értem ezeket a hozzászólásokat. Ha nem tetszik valakinek az Edge, de csúcs Samsungot akar, ott a sima S6 (vagy S5, S4, Note 4, Alpha). Van választási lehetőség bőven. Aki meg sose venne Samut, az többnyire csak trollkodni jár ide. Másik topik is tele van fújoló kommenttel, ha megnézed kik írják, 10-ből 9 Apple 'gyűjtő'. Szóval ehhez nincs mit hozzáfűzni.

(#32) marositech


marositech
senior tag

Őőő...izé. Ennyi?
De hát a régebbi képeken nem így nézett ki...ez inkább dizájnos marhaság, mint funkcióbeli.

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#33) Penguin95


Penguin95
senior tag

Nálam ez abszolút első hely... a legrondább telefonok listáján. ;]

Egyébként kíváncsi leszek, mennyire fog tetszeni másoknak. Ahogy látom, itt sikere van egyelőre.

(#34) philips20


philips20
aktív tag

Ennek mi értelem ?
Vagy majd lesz valami funkciója ?

(#35) #79335424


#79335424
törölt tag

A telefonáláson kívül, szinte csak fekvő nézetben használom a telót. Ezért nálam egy Samun a TW az első, amit lecserélek. Kíváncsi vagyok, hogy reagál az edge, ha egy custom launcher -rel fekvőbe forgattatják a főképernyőt. Mi lesz a navi/noti sávokkal?

(#36) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na ennek a meghajlításnak nem igazán volt értelme. Note Edge-nél még oké, de itt? Ja dizájn elem oké.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) petipetya válasza Tadyon (#26) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pontosan. Ezt még a tegnapi live stream alatt is bemutatták...

"nincs rá lezsóidő"

(#38) Mr.Silkó válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem meg tetszetős dizájnelem, vékonyabb tőle a káva, de elméletileg nem lesz nehezebben megfogható.

[ Szerkesztve ]

(#39) atike


atike
nagyúr

Nem rossz, bár ez a "lehajlítás" számomra is elég értelmetlen... :U

(#40) Cyberpunk válasza Mr.Silkó (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na majd ha lesz nálunk is, akkor megtapizom, kíváncsi vagyok erre. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) roli543


roli543
őstag

Nem hisztiznék, ha valaki hozzám vágna egy ilyet :D nagyon dögös!!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#42) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A videóban látható Night Clock funkció mit takarhat? Csaknem kivetíti a lefele fordított telefon az órát? Az jó lenne. Bár a képernyő fényereje erre kevés nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) Cyberpunk válasza .LnB (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azt hogy éjszaka mutatja az időt a kijelző fekete háttér mellett, és mivel AMOLED ezért minimálisan fogyaszt csak.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

csak nekem tűnik akadozósnak a rendszer?
Bár már rég nem használok androidot, nem tudom mi az állás ezen a téren manapság

(#45) Penguin95 válasza Cannabis7 (#44) üzenetére


Penguin95
senior tag

Egy normális Android szinte meg sem röccen. Ez meg inkább Android alapú f..kupac.

(#46) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nekem mindkét telefon tetszik. Szerintem nagy sikere lesz. Mert akik eddig nem vették a biliműanyag miatt, azoknak alternatíva lehet.
Kíváncsi leszek az üzemidejére. Lehet hogy a 14 nm-es lapkával, új rammal és a módos háttértárral tudnak fogni a fogni a fogyasztáson.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#47) Cyberpunk válasza Cannabis7 (#44) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sok a QHD annak a SoC-nak. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Luck Dragon

Az S6 edge ami nagyon tetszetős, annál jobban várom az új Note 5 Edge-t remélem az is kettő oldalas lekerekítéssel fog megjelenni. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#49) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Nagyjából haszontalan fícsör a lehajló kijelző, de nagyon jól mutat. Végre egy prémium minőségű Samu telefon, instant buy! :)

(#50) Mr.Silkó válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én szintúgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.