Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 64b0r


64b0r
aktív tag

Nagyon súlyosak az elején azok a police-os balett-csókák... :C Nagyon vájemszíéj. :))

Maga a teló írtó jól néz ki, bár látszik rajta, hogy erősen bétás még a szoftver. Majd meglátjuk a véglegesnél, hogy instant get vagy csak must have. :DDD

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#2) debrejo


debrejo
senior tag

Istenem, azok a táncot imitáló "művészek" mit tolnak? :DDD A telefon iszonyat bejövős, még mindig nem érte el azt a határt látszatra ahol már kényelmetlenül nagy lenne. Nekem instantget

(#3) AMD Power


AMD Power
titán

Anyagminőségben is volt előrelépés?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4) tom956ster válasza debrejo (#2) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Szerintem a méret abszolút rendben van, a teljesítménnyel pedig biztosan nem lesz gond...
Végre, kapott egy villanót is :)
Sajnos a várható ára miatt nekem a must haven alul van, nem költeném a saccolható árának a töredékét sem okostelóra, akkor sem, ha az egy erőmű....majd jön egy jobb és egy erősebb és megy a lejtőre ez is...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#5) Murderer69 válasza AMD Power (#3) üzenetére


Murderer69
őstag

+1 ez engem is nagyon érdekelne :K

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#6) Szabesz


Szabesz
őstag

Nem tudom... szerintem elég "ciki" úgy kiállítani egy csúcskészüléket, hogy be-be akad.

Ezt nem szerettem a Galaxym gyári romjában, sokadik nemhivatalos rom után lett úgy ahogy akadásmentes, bár a menüt még mindig akadozónak érzem néha.

¯\_(ツ)_/¯

(#7) korpicschess


korpicschess
veterán

Hát ez még tényleg elég béta, legalábbis gondolom, mert ha így laggolna az SGS-em falhoz vágnám.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#8) Xirtam


Xirtam
veterán

Szép meg minden. De annyira nincs nagy előrelépés , hogy leváltsam a Galaxy S-em!

(#9) legiaap válasza Szabesz (#6) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ilyene akadások a tavalyi MWC-n is voltak.
Ezeket nem kell komolyan venni.
Majda végleges teszt megmutatja mit tud.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Mivel MWC, meg hivatalos sajtómodell, ciki, hogy bizony helyenként döcög. :Y
Ilyen vassal alatta, már-már előre tudnia kellett volna, mit szeretne csinálni a kedves felhasználó! :) :U

Kérem, ez egy egekig magasztalt kétmagos procival szerelt brutál gép! :W

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) Barthezz2 válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na ja..
Ha beta, ha nem, kicsit ciki, hogy akad.. :U
Meg néha olyan érzésem volt, hogy nincs is a top-on.. Az elején a képernyőzárnál is elég fura, meg képnézegetés után is, mikor úgy félig oldalra kicsúszva jönnek be a miniatűrök. Lehet direkt ilyen, de attól még fura.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#12) Dave1984 válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Dave1984
őstag

+1 bezzeg ha SE lagolna igy...

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#13) Murderer69 válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Murderer69
őstag

bezzeg ha egy se (nem sajtó model hanem már kint van forgalomban) ilyen szinten szaggat (sőt még jobban) az nem gáz majd jön a frissítés ehe de imádom a vérfanboyokat :C

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#14) Segal


Segal
veterán

Sajnos még másfél perc sem lett az értékelhető rész a videóba nem tudom miért kellett egy melegreklámot az elejére vágni de a telefon az továbbra is csúcs. Nehéz lesz megállni hogy ne vegyem meg első nap, mindenesetre azért egy itteni tesztet megvárok max beletöröm belülről a lakáskulcsot az ajtóba :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#15) mrlujoak válasza Murderer69 (#13) üzenetére


mrlujoak
veterán

igen, most vérfanboykodom, mert néha ezt is kell! :C

Egyébként igen, szinte minden SE modell esetében jönnek a másik tábor vérfanboy-ai trollkodni.
De kérem az a szar szemét Sony Ericsson csak egymagos procit kínál! (ezért is kapta az ívet pl az Arc!)

Akkor most, itt ez az agyonvissza dícsért istenkirálycsászár 2magos királyságmobil, és laggol!

Ezt még nekem sem lehetett kihagyni, de ha egy SE laggol így, már oltják is rendesen. Most én oltom... ;] :P

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16) legiaap válasza Barthezz2 (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jó hogy meg lehet akasztani, mikor nyolcvanezren nézegetik, azt megnyitnak ezer alkalmazást. Egy SGS-t is simán meg lehet akasztani.
Ebből ne vonjatok már le semmit se.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) bolondember válasza Segal (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Az nem melegrekkàm volt,hanem a rendezvènyhez tartozò hostess-show. Mondjuk a nèni jelenlète alapbòl càfolhatja a melgedèst...;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18) joey04 válasza Murderer69 (#13) üzenetére


joey04
titán

+1 :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) mrlujoak válasza joey04 (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

...mit is várhattam tőled... :U

Egyébként olvastam, a Neo-t egyszer pozitívan említetted... mi történt? ;]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#20) Karma válasza legiaap (#16) üzenetére


Karma
félisten

Persze hogy meg lehet akasztani, ugyanaz az elbaltazott Samsung rendszer mint ez :)

“All nothings are not equal.”

(#21) Dave1984 válasza Murderer69 (#13) üzenetére


Dave1984
őstag

na de ebben az egekig magasztalt Tegra2 van.jee es lagol.Ennyit errol

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#22) Segal válasza Dave1984 (#21) üzenetére


Segal
veterán

Ebben pont nem a tegra2 van...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#23) mrlujoak válasza Dave1984 (#21) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem Tegra, de 2 magos.

szerk: lassú voltam - megakadtam egy két helyen (irónia) ;]

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) joey04 válasza mrlujoak (#19) üzenetére


joey04
titán

jó középkategóriás (teteje) cucc. a pro is. csak az árazásra figyeljenek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) Jadro


Jadro
veterán

Tök felesleges komoly következtetéseket levonni ebből a videóból. Ezren végignyomogatták, pontosan nem tudni milyen állapotú sw van rajta, hány program fut a háttérben, stb. Nem biztos hogy tökéletes lesz majd a tesztpéldánynál sem, de várjuk már meg legalább azt! Mondjuk trollkodásra kiváló alap a videó.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26) mrlujoak válasza joey04 (#24) üzenetére


mrlujoak
veterán

megleptél - nem kicsit. Én a pro-t várom.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) legiaap válasza Jadro (#25) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mondhatod ezeknek. Én már mondtam kétszer is, de nem fogják fel.
:W

hemaka: Itt csomó szakember van, nem tudtad?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#28) hemaka


hemaka
nagyúr

képernyőzár előtt miért mocorog a kijelzőn a kép? :U
Egyébként meg a lag-mániákusaoknak: Honnan tudjátok, hogy mennyi program volt éppen megnyitva, nameg mikor lett újraindítva utoljára? :D

[ Szerkesztve ]

(#29) mrlujoak válasza legiaap (#27) üzenetére


mrlujoak
veterán

majd várunk téged - és akik a megmondtuk ezeknek filozófiát nyüstölik - a hasonló indíttatásból fikázó tömegek közé, mondjuk egy Sony Ericsson esetében.

Gondolom, akkor nem fogsz - fogtok védőbeszédet írni, mert nem csíped - csípitek a SE-t... :U

Egyébként az egyetlen létező, elérhető sebességű megoldás egy újraindítás lenne, és ezt nem csak a tesztelő oldal intézhetné, hanem bizony maga a kiállító. Ha már azt latolgatjuk, hogy mennyi progi futhat rajta.

Nem hiszem, hogy a sajtósok minden másodpercben progikat telepítenének fel rá, de egy restart a már megnyitottakat (és nem automatikusan újra megnyitó) kipucolná.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#30) Karma válasza hemaka (#28) üzenetére


Karma
félisten

Poen ez az ellenerv. Valoszinuleg ezert ignoralja mindenki.

“All nothings are not equal.”

(#31) legiaap válasza mrlujoak (#29) üzenetére


legiaap
nagyúr

Te szítod itt a pogót...egy szóval sem fikáztam a SE-t.
Csak pusztán véleményt írtam.

Amúgy ki mondta, hogy progikat telepítenek fel rá???
Van ebben a teleofnban elég gyári program, amit el lehet indítani, nem?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#32) Jadro válasza mrlujoak (#29) üzenetére


Jadro
veterán

Nem védőbeszéd, mert még az is lehet hogy alapból ilyen lesz és az viszont szar. Csak nem értem hogy most te ettől jobban alszol mert a videón lagolt a gép? Nekem ugyan mindegy.

Én nem csípem az SE-t jelenleg, ez tény. Pedig volt idő amikor csak SE telefonjaim voltak. Eljutottak erre a szintre, nem érdemtelenül kapták a sok fikát, de legalább már felfelé vezet az út. Most a Nokia van soron. :) Sőt elárulom, hogy volt amikor a Samsungra is azt mondtam hogy soha. Valahogy tőlem távol áll ez a védjük meg a céget filozófia. Pont teszek rá hogy melyik cég gyárt nekem megfelelő telefont. Ahhoz megyek amelyik éppen kielégíti az igényeimet. Lehet, hogy jövőre SE lesz. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#33) mrlujoak válasza legiaap (#31) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és milyen poén, hogy nem is én hoztam szóba a Sony Ericsson-t, hanem más, aki "nekem szólt be" :P :U ;]

Egyébként a telepítésre azért tértem ki, mert ha nem írom bele, akkor az újraindításos vélt-lagvédelmi megoldásom már csak azzal lehetett volna aláásni!

Értem ezalatt, hogy ok, elnézzük, hogy 2magos procival megy a gép.
Laggol.
Ok, biztos sok progi fut a háttérben, mert az a sok tesztelő vagy 1000 alkalmazást megnyitott...
Ok, akkor restartoljuk.
Laggol. Biztos azért, mert a sok tesztelő sok olyan programot telepített fel rá a teszteléskor, ami auto elindul, és ezért laggol.

Na ez utóbbi eshetőséget próbáltam már élből hárítani... :U

Egyébként még mindig tartom, sok szeretettel várunk majd - ha lesz laggoló bemutatós Sony Ericsson hands-on video - a védőbeszéddel akár a Sony Ericssonos, akár egyéb fórumba.

Addig is ez a modell a videón bizony akad. 2 magos proci ide, feltehetően ezer megnyitott progi oda. :P

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#34) zsoltti


zsoltti
senior tag

Azért odalehetett volna tenni mellé egy sima S-t hogy láthassuk a különbséget, Kíváncsi leszek az árazásra, én simán lecserélem , majd. Anyagminőségileg nekem nincs gondom vele, többször is esett ki a kezemből akár betonra is, semmi komolyabb baja nem lett...

(#35) Murderer69 válasza legiaap (#16) üzenetére


Murderer69
őstag

gyári rommal és gyári launcher-el nem kell hozzá nagy tehetség hogy megakassza az sgs.t az ember mert úgy gyakorlatilag kuka a telefon mondom ezt úgy hogy nekem is az van "jelenleg"

amúgy én nem az SE-t akartam ezzel lehúzni csak jelezni akartam mrlujoak kolléga felé hogy megint elkezdett trollkodni aminek megint csak sz@rdobálás lesz a vége....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#36) peterk válasza hemaka (#28) üzenetére


peterk
senior tag

A laggolás igazán a főképernyőn, scrollozáskor volt észrevehető. Ha a sok alkalmazás miatt laggolna, akkor pl. a képnézegető is azt tenné, de sokkal kevésbé tette.

Nem tudom mi az oka, de én még nem láttam tökéletesen smooth módon scrollozódó androidot. És nem csak Samsungot. A kollegám Desire HD-ja is összességében villámgyors, de az UI olyan, mintha egy 24fps-es mozit néznék 25fps-es kijelzőn. Gyors, teker, de "szaggat". Gondolom értitek mire gondolok. Lehet, hogy más launcherrel, házilag főzött rommal ez elkerülhető, de a stock romokon megvan ez az érzés, miközben egy iPhone, de még a bada UI is "folyik". A WP7-ről már nem is beszélve, ami kva jó lett ebből a szempontból.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#37) keIdor válasza peterk (#36) üzenetére


keIdor
titán

Én értem mire gondolsz és erre szoktam mondani, hogy igen, ezért nem lesz soha az Android olyan, mint az iOS vagy a WP7. Ha PC-t akarunk csinálni az Androidból, akkor készüljünk fel a sok optimalizálatlanságra, ami a sok különböző hardverrel jár.
Mindegy, hogy Samsung, SE, LG, HTC Androiddal van dolgunk, mindegyik lagolni fog valahol, még a legtutibb főzelékekkel is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Flamewar RULEZ :C
Most ti komolyan ekkora balfékek vagytok ? Bétás dolgokon veszekedtek vazze, vegyétek már észre magatokat !

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#39) Szabesz válasza hemaka (#28) üzenetére


Szabesz
őstag

Ehhez a kettőhőz semmi köze a usernek, mivel ez a telefon belső problémája. Oldja meg.

¯\_(ツ)_/¯

(#40) dr. Kind válasza zsoltti (#34) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

ha adtál volna egyet az útra, oda is tettem volna ;)

(#41) kingabo


kingabo
őstag

Legközelebb Te vagy a kamerás figyeljen arra, hogy a kezed ne takarja ki a fél képet. ;)

(#42) janes74 válasza legiaap (#31) üzenetére


janes74
senior tag

Téged a legkevésbé fikázós embernek ismerlek,de úgylátszik egyeseknek elég: kiejteni a márkanevet. :O

(#43) plus44


plus44
veterán

Szép, de azért szépen meg-megröccen néha.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#44) hemaka válasza peterk (#36) üzenetére


hemaka
nagyúr

Annyira nem figyeltem ezeket. De akkor ja, más gondja lehet. Gondolom az op. rendszer miatt van, mert a vas több, mint elég. Bár a Bada 2.0-tól még így is sokkal jobb. :U

(#45) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez sokkal jobban néz ki mint az elődje. Az nekem nagyon bóvli hatású volt, de ez már tetszik.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#46) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát azért lehetne kicsit simább is, picit döcög azért... Remélem anyagminőségben javul az elődjéhez képest.

(#47) Góliát


Góliát
senior tag

Csinos darab. Most akartam venni Desire-t, de megnéztem a videót és elbizonytalanodtam.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#48) Schumacher!


Schumacher!
tag

http://www.youtube.com/watch?v=n6ArhGAne5I&feature=related

gondoltam megosztom Veletek ;) itt 13 percig nyomkodják, kicsit többet lehet látni a kicsikét :DD igaz nem magyar, vagy angol, de legalább jóval hosszabb a videó :C

Omnia II - GOOD and SAMSUNG GALAXY S 2 the BEST

(#49) AMD Power válasza Xirtam (#8) üzenetére


AMD Power
titán

Én sem tenném a te helyedben....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.