Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hurrikan


hurrikan
addikt

Na ez jó hír!!! :)

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2) Dunbar


Dunbar
senior tag

Dafuq... feljövök vasárnap este és csomó új Sony hír, MWC

Rohadtjól néz ki, HD, 4,55, erős hw és Sony (Ericsson?) UI, jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#3) keIdor


keIdor
titán

Budapesten már van LTE, szóval nem lenne meglepő a T-Mobile-nál ha felbukkanna nyáron.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) Psytech


Psytech
senior tag

Ahogy előttem is mondta Keldor papa, ennek a telefonnak csak 4G LTE támogatási szint mellett van létjogosultsága az S mellett. De úgy viszont nagyon, itthon még egy darab sincs hivatalosan ami azon működne.

(#5) gzbotii


gzbotii
veterán

Vegre az az atlatszo csik az aljan nincs rajta..es meg szep is.
Talan eddig a legszebb a SonyEricsson idei termekpeltajarol :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

Ez már külsőre is tetszik. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez gyönyörű :K A kijelzője, és az egész eleje fúúú, a számomra a mai nap legszebb telefonja :DDD

És figyeljétek, ha megfordítod a telefont akkor összemegy, kisebb lesz (lásd a képen) :DDD

Amúgy gondolom most csak a kép miatt, de ha előröl nézzük, akkor nincsenek annyira lekerekítve a szélei, mint a hátulról nézős képen

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) Fkris


Fkris
őstag

Nemszeretem a Sony telefonokat, 2 volt, mindkettő a szervízben töltötte a legtöbb időt.
DE.
EZ a telefon, ROHADT JÓL NÉZ KI!
Az S engem játéktelefonra emlékeztet, de ez a ion nagyon jól néz ki!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#9) AMD Power válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Bezzeg a többi Sony, hogy néz ki. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#10) zord01


zord01
senior tag

Ez legalább nem ronda. A széptől messze van, de elfogadható. De a többi...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#11) enginev3.0 válasza AMD Power (#9) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát jó, ez az Xperia U mint valami gagyi kínai játéktelefon, össze vissza világít. De minek?

Rájöttem miért világít, biztos olyan sokáig bírja, az akksi, hogy valamivel le kell meríteni :(((

Néhány magyar "sztár" kezében el tudnám képzelni, hogy villognának vele a "nagy partikon"

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) AMD Power válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudom de valami botrányos.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

No ebből kérek egy kissebbet, max 110mm hosszban, nagyon jól néz ki

Cseberből vederbe

(#14) gzbotii válasza AMD Power (#6) üzenetére


gzbotii
veterán

En nagyon ugy latom, hasonlo az izlesunk :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) Gameghost


Gameghost
csendes tag

:C :C :C

Battlefield P4F 4ever

(#16) pit stop válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


pit stop
addikt

Kicsit máshogy, de SE régebbi telefonjaiban is megtalálható volt ez - nekem legalábbis rögtön beugrott Z520-as, meg z610-esben is volt többe között úgy rémlik (tudom ezek kinyithatóak voltak, de ugyanaz a kék árnyalat mint többi új sony-n).

Ez meg szerintem pont azért jön, hogy akiknek nem tetszik az az új design-vonalas lehet ezt venni. Ha az nem lenne alján egyedire megcsinálva, akkor meg egyen telefon lenne és azért menne pfujogás szvsz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#17) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Basszus, valami brutálisan szépek ezek a baltával faragott Sony készülékek. :Y

(#18) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nem tudja valaki hogy hányszor hányas ez a mobil, főleg a hossza érdekel

Cseberből vederbe

(#19) Pompi válasza LEFTHORSE1 (#18) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

GSMArena szerint: 133 x 68 x 10.8 mm [link]

Feel Good Inc.

(#20) LEFTHORSE1 válasza Pompi (#19) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Elkeserítően hosszú :((( ,nem nekem való :O

Cseberből vederbe

(#21) Demens


Demens
tag

Jöjjön csak! Szép ez a telefon is, kicsit tényleg egyszerűbb, mint az Xperia S. Nekem az a dizájn nagyon bejön, csak kár, hogy nem bővíthető a memória és nincs Gorilla Glass.

(#22) gzbotii válasza Demens (#21) üzenetére


gzbotii
veterán

De azert gondolom karcallo a cuc. Nekem Samu Omnia7-en se volt meg most Mini Pron sicns Gorilla csak karcallo dolog es az is karmentes :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#23) Hennet


Hennet
aktív tag

nem konzervatívabb, egyszerűen nem ízléstelen.... :U
a SONY nevéhez illő külső végre, jobb lenne, ha ezt a vonalat vinnék a desingban

talán még a P ami értelmesen néz ki, de a többi új xperia...

[ Szerkesztve ]

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#24) Demens válasza gzbotii (#22) üzenetére


Demens
tag

Hát majd úgyis fogok nézni teszteket, hogy mennyire bírja. Nekem mindegy minek hívják, csak hozza a Gorilla Glass szintet. Nokia C7-em van, fólia és tok nélkül hordom több mint egy éve és a kijelzőnek semmi baja. (A hátlapot azért sikerült kissé megkarcolnom :) )

(#25) bok92


bok92
addikt

Gyönyörű :Y :C

(#26) Hanon


Hanon
tag

Na ez már rögtön szimpatikusabb. Elég érdektelen design, de simán odaveri azt a nyomorult csíkot a SUP bro' trión.

Viszont a francnak sem kell egy ekkora darab tégla. Sem méretre, sem kialakításra nem bejövős. Mi a problém a lekerekítéssel és mi a probléma a maximum 4 inches kijelzővel? Szerintem afölött már nagyon kompenzálni akar a tulajdonos valamit. Én legalábbis el nem tudom képzelni, hogy hogyan lenne kihasználva 4,5 inch.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#27) nicu71 válasza gzbotii (#5) üzenetére


nicu71
addikt

pontosan,szerintem is ez a legszebb.nem baj az ha konzervatív! :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#28) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez jó hír! Klasszul néz ki! :K

(#29) LEFTHORSE1 válasza Hanon (#26) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha a sarkak lekerekítésére gondolsz, azok Samu Apple HTC és Nokia védjegyek, engem nagyon taszít a samsungos lekerekített sarkak, ha olyat látok rögtön érdektelenné válik számomra, viszont az oldaléllek lekerekítése nagyon bejövős, ebben etalon az N9

Cseberből vederbe

(#30) g3d


g3d
tag

Szép a formaterv. Kicsit a wave-et juttatja eszembe, de ez ebben a fekete színben űbereli azt!

(#31) rizso válasza keIdor (#3) üzenetére


rizso
addikt

Pesten kívül meg sok helyen még EDGE is egy vicc...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#32) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Valóban nagyon szép ez a kocka dizájn, ez az Sony, így kell ezt! :)

Ahogy elnézem, eléggé megosztja az embereket amúgy, valaki vagy könnybe lábadt szemmel kántálja, hogy milyen szép (pl én) (kicsit eltúloztam nem? :D), vagy épp messze el fogja kerülni őket, mert ocsmánynak találja...

(#33) keIdor válasza kolosanyi (#32) üzenetére


keIdor
titán

Nincs olyan termek, ami mindenkinek tetszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) kolosanyi válasza keIdor (#33) üzenetére


kolosanyi
veterán

De, az iPhone, mert az a legjobb...
Asszem ezért még kapni fogok... ;]

(#35) B1T3


B1T3
addikt

Tényleg nagyon szép, a többi új Xperia pedig szimplán nem tetszik. Nem jelenthetem ki, hogy csúnyák, mert egyrészt nem kifejezetten azok, másrészt élőben is meg kellene néznem őket, illetve ugye ez az én szubjektív véleményem (amely sokakéval egyezik), de gondolkodás nélkül ezt a formatervet választanám, ha két ugyanolyan telefon köré lenne építve, és a másik mondjuk az Xperia S-ét kapná meg.

[ Szerkesztve ]

(#36) #16820480


#16820480
törölt tag

nagyon szép lett ez a telefon, sajnálom hogy az idei év Sony designvonalat nem erről vették át, hanem az S-ről...

(#37) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Gondoltam, hogy jönni fog EU-ba.. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#38) enginev3.0 válasza Pompi (#19) üzenetére


enginev3.0
félisten

pufff nagyon hosszú :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39) predator00


predator00
tag

Kíváncsi leszek mennyiért osztogatnak majd egy ilyet :DDD

(#40) Barthezz2 válasza rizso (#31) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na igen... Elég merész lenne azért hozni kis hazánkba LTE mobilt, mert a főváros egy részén elérhető ilyen hálózat.
Én egyelőre annak örülnék, ha a frekvenciablokkok megvásárlásával jönne 900Mhz-en a net, és valóság lenne a voda 100%-os 3G lefedettsége..

Everybody lies.

(#41) AMD Power válasza #16820480 (#36) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem ezzel nem csak te vagy így! :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sony Ericsson is belehúzott rendesen, sorra jönnek a friss készülékekkel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Nos kinek-kinek mert hazánkban biz a döntö az "ÁRA" megfizethetöség,viszont nem /Prolik/ nak. ;] :N :C

focsoro

(#44) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szépen néz ki. :K

(#45) Fercsa


Fercsa
senior tag

Kinezetre ugyanolyan tucat mobil, mint a tobbi android. A P szeria legalabb felvallalt egy uj vonalat; az U szeria meg persze, hogy ossze-vissza vilagit hisz fiataloknak szanjak elsosorban, de ha nem tetszik kikapcsolod, ezen kiakadni? :o

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#46) bekes.andras


bekes.andras
tag

Én azt nem értem, hogy miért kellett megtörni a jó kis SE hagyományt, miszerint három gomb, balról jobbra, back, home, menu?!

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#47) bekes.andras válasza AMD Power (#41) üzenetére


bekes.andras
tag

Az alsó átlátszó csík inkább bazári, mint formabontó. Teljes mértékben öncélú, és nincs gyakorlati haszna. Ennyivel rövidebb lehetne a készülék is. Ez az egy dolog, ami az S vonalban formájában erősen nélkülözhető.

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#48) pit stop válasza bekes.andras (#47) üzenetére


pit stop
addikt

Továbbra is adott a kérdés, hogy akkor mitől legyen egyedi? :D Ebben a topikban erre jött már pár "pff tucatmobil", a másik design vonalon "pff minek az az alján"... .
Így mindenkinek meglenne amit akar, csak másik topikot is kéne nézni. Öncélú szerintem annyiban, hogy sony brand-et akar építeni itt (is), és ha utcán szembejön akkor egyből tudd hogy sony, és még azt is esetleg hogy melyik (ellentétben Samsunggal pl. :) )

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#49) kiskaktusz válasza pit stop (#48) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nincs baj a brand kiépítéssel, mert nézd meg mi lett a bravia tv-kből, vagy a vaio notikból... :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#50) LEFTHORSE1 válasza bekes.andras (#46) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Azért mert ha majd megkapja az ICS-t akkor tisztán a kijelzőről is vezérelhető lesz a telefon

Cseberből vederbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.