Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) helixP válasza #16820480 (#49) üzenetére


helixP
nagyúr

Tudom, én most csak azt akartam érzékeltetni,h. az a minőségű összeszerelés már engem is zavart...

(#52) AMD Power válasza Ricardo (#44) üzenetére


AMD Power
titán

10-ből 9 szutyok. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#54) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát ezek a gombok nem a legszebbek de a ettől eltekintve elég jó 8mp stb csak hát nem egy n85 hasomást kellett volna gyártani dehát ez a nokia !

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#55) DANCE CSÉ válasza vehement69 (#42) üzenetére


DANCE CSÉ
csendes tag

Erre én csak annyit mondanák h gondolkozz el rajta logikusan ki az a hülye aki két ugyan olyan telefont akar a piacra dobni más dizájnba senki
Nézz végég a htc termékpalettáját ami piacon van meg a nokiáét
Pl nokia 200 telefonnal van a piacon világszerte mig a htc 50 csak mondtam vmit
akkor egyértelműen a htc-nek van kedvezőbb dolga igy könyebben készitik a telokat a másik a htc meg a nokia egy teljesen külön világ lásd egyik a symbian másik wm
Mind1 a telo sztem is értlemetlen ha már első 8mp-es annyi eszük lehetet volna h xenon plusz led lásd SE

(#56) -NOKIA- válasza Thom! (#24) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Ez a hófehér nagyon ott van a szeren! :K

(#57) Szajtika


Szajtika
csendes tag

Üdv!

Az N97ről semmi nem volt az MWC-n ?
Vagy csak én maradtam le valahol... Vagy már olyan sok minden kiderült róla,
hogy felesleges volt ide elhozni?
A Samsung Acme 8910i ugyanaz mint az Omnia HD ?

(#58) joey04 válasza Szajtika (#57) üzenetére


joey04
titán

Volt N97 is!csak cikk nem lett.
A Samsung Acme 8910i ugyanaz mint az Omnia HD ?
igen

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) bepe79


bepe79
addikt

Hát, én még mindig nem tudom, hogy miért kéne lecserélni az N95-ömet pl. erre az N86-osra. Tudásban gyakorlatilag majdnem megegyeznek, a proci is tök ugyanaz, a kamera itt 8MP, nem "csak" 5, na bumm, ez nem egy nagy érv, a karcálló kijelző tetszetős, de az N95-ön is van karcálló bevonat, legalábbis senkitől egyetlen fórumban sem hallottam olyat, hogy akár egyetlen karc is lett volna rajta (az enyémen sincs, pedig már szép kort ért meg, az első közt vettem anno). WiFi, sok megapixel, 3G, USB, BT, karcálló kijelző, Symbian S60 3rd, előlapi és hátlapi kamera, fénymérő, stabil szoft van az N95-nél is, ráadásul most kb. a negyedébe kerül, mint ez az N86, ha jól számolom. Ráadásul az egyik legkezelhetőbb telefon az N95, ennyire kézreálló és egy kézzel kezelhető telóval még nem találkoztam, pedig sok járt már nálam.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.