Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joccc07


Joccc07
addikt

Köszi, de még ingyen se.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#2) djtom1981


djtom1981
tag

Árban pariban van a JBL T100A-val, igaz azt akcióban vettem 5490-ért, és annak csak 8,5 mm a hangkeltője, ennek 10 mm. A szilikonok annál sem állnak a helyzet magaslatán, a kábele ugyanolyan kemény és kicsit rövid (110 cm), a közepek ott is halványabbak, nagy V betű a karakterisztikája, de nem vészes.
Ebből is látszik, hogy ennyiért nincsenek csodák, de ha visszagondolunk arra, hogy 10-15 éve miket lehetett kapni pár ezer forintért, akkor már más a helyzet.
Mindent összevetve, valószínűleg jobban szól, mint az eredetileg 10000 Ft-os JBL, ami nagy szó.
Ugyanígy voltam a Proda X6 speakerrel, ami jobb a JBL Flip 2-nél, de talán még a 3-nál is, cseppmentes, bika akksi, microSD, jó BT antenna, jó kihangosító mikrofon, hangos és szépen szól.
Oda kell figyelni a kínai cuccokra, legalábbis némelyikre.
Miket beszélek, minden Kínában készül...

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#3) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én elvagyok a Vsonic VSD5-el szeptember óta. A Mi Note Pro-ban lévő Sabre DAC-el nagyon jól szól, nem érzem úgy hogy váltanom kéne a közeljövőben. Előtte Piston 2-t használtam 10 hónapig LG G3-al, az sem volt rossz.

(#4) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sima es18-at használtam kicsivel több mint egy évig. Áráért nagyon jó a hangja, de anyag minőség borzalmas. Elenged a ragasztás, és több helyen is eltört a kábel burkolata.

(#5) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Köszi a tesztet, nem rossz készülék.

(#6) trepxe


trepxe
tag

Na ez az ár-érték arány. Semmi különös kevés pénzért fiataloknak. Korrekt darab.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.