Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21401) művésznő4 válasza Bling95 (#21398) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szégyen, de nem szégyen, én is akkor... :B Jó, hát iszonyat fárasztó hetem volt.. :U Kivagyok merülve.

Geri: Ide írjam az osztálytársak véleményét vagy inkább pü-ben? :D

(#21402) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21401) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Engem nem zavar, hogyha ide írod, de ahogy te jobbnak látod! :)

Én meg már írom a választ a tegnapira. <3

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21403) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21402) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Rendben, akkor leírom, de aztán komolyan ne vedd őket!!! :U

Várom...;)

[ Szerkesztve ]

(#21404) nem_tom válasza SzalaiG (#21397) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor én egy nagyon illetlen ember vagyok. :DDD

Am, jó reggelt! Mi van veletek?

(#21405) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21403) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hűha! Miket mondhattak! :DDD
Egyre kíváncsibb vagyok!

nem_tom: Vagyogatunk. Csendesen csörgedező szombati nap.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21406) Bling95


Bling95
őstag

engemis érdekel miket mondtak:D

(#21407) nem_tom válasza Bling95 (#21406) üzenetére


nem_tom
őstag

Már kíváncsi vagyok én is. :DDD

(#21408) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21405) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Mindjárt küldöm...;)

(#21409) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21402) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szóval rengetegen voltak, akik odajöttek hozzám a vonaton, hogy "húú Réka, ki volt ez??? ;]" és mikor elmondtam, kíváncsi voltam, hogy mi volt rólad az első benyomásuk. Vegyesek a visszajelzések...

Mivel úgysem ismered őket, így lemerem írni a nevüket is:

- Először is Vilma, akinek iszonyú szimpi voltál. Ő már napokkal előtte majd' kiugrott a bőréből, hogy élőben is látni fogja az én híres "Geri Báytómat" :D A suliban csak ebből állt ki.. -.- xD

- Másodszor Bettike, a szép vörös hajú lány, aki velünk volt a Burger Kingben. Szerinte nagyon őszinte tekinteted van és azt mondta, hogy először kicsit csodálkozott, mikor hozzánk csapódtál, de ahogy leültünk beszélgetni, kellemesen csalódott és meglátta a nagy szakáll mögött rejlő kedves, szeretetreméltó arcot. :)

- Noi, aki lefotózott minket egyszer a kiállításról visszamenet. Őt a nyers őszinteségéért szeretjük. Nem gyakran beszél, de ha egyszer kinyitja a száját, akkor hajajajjj... :DDD
Azt mondta, az első benyomása ez volt:
" Ki ez?? És honnan ismeri ez Rékát??? És mikor csapódott egyáltalán hozzánk??? :Y"

(No comment.. :DDD )

- Szilvi azt mondta, hogy neki "cowboy"-os vagy. És neki nagyon bejött ez a stílus... :DDD Szerinte, idézem: " A kopasz hapsik sokszor a leghelyesebbek...;]"

Hmm... ezen eléggé elgondolkodtam. Emlékszem, mikor először találkoztam veled, engem erősen Philippe D'Avilla-ra emlékeztettél. :K Hatalmas kedvencem a Romeo et Juliette című francia Musicalből. ^^

- A Balázs véleményét inkább nem írom le, mert nem publikus...:U de maradjunk annyiban, hogy nagyon nem örült ennek a találkozónak. Ő az egyik legjobb barátom évek óta. Nagyon szeretjük egymást és a széltől is óvna, ha tehetné..:U Nem egyszer észrevettem, hogy elég csúnyán nézett ránk a kiállításon.:((( Hihetetlenül félt... -.- Többször is hangot adott neki, hogy ő nem támogatja ezt a kapcsolatot, még ha csak baráti is... "Maradjon mindenki a saját térfelén, a saját korosztályával" -.-"
Amúgy szerinte "erdész" kinézeted van..:DDD

Hozzáteszem, azóta nincs olyan nap, hogy ne emlegetne úgy mint "Az erdész haverod"... :U

A többiek vegyes véleménnyel voltak, idézem a jelzőket:
Geri: jó fejnek tűnik, hegymászó, "aranyos az új barátom", vadmotoros, erdész, cowboy, kedves arcú, festőművész-kinézetű.

Jah, és azt kifelejtettem, hogy a vonaton odajött hozzám az Osztályfőnök és gratulált a választásomhoz, hogy milyen jó, hogy így egymásra találtunk, meg hogy mennyire illesz az én érzékeny, kedves személyiségemhez...meg hogy nagyon kiérdemeltem már a boldogságot... ^^

Mondom, miiii???? :DDD Tanárnő képzavarban van... xD
Aztán Vilma szerencsére a segítségemre futott és segített elmagyarázni, hogy ki-kivel van. Szegény Ofő nem győzött magyarázkodni utána, de mondtam neki, hogy semmi gond. Nem csak őt tévesztettük meg... ;)

Jaajj, de amúgy már messziről láttam rajtuk, hogy mi van. Mindenkin! Főleg, mikor a Nyugatiban voltunk és vártunk a vonatunkra...
Naaagy, elismerő pillantásokat vetettek ránk, meg mindenki oda-oda kukucskált a szeme sarkából... :U
Nah mondom, ezek már kombinálnak valamit... :DDD

Azt hiszem, ennyi. :))

[ Szerkesztve ]

(#21410) Ipse89 válasza Klemens (#21393) üzenetére


Ipse89
tag

nekem is sok időbe telt ( pár év :DDD ) mire ide eljutottam, hogy meló/suli/tanulás közben ki tudom zárni az érzelmeket. Jó... mondjuk kóteros vagyok, rengeteg ismerős/haver/barát,és igaziból ők tudnak ilyenkor igazán segíteni :(

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#21411) geprombolo válasza művésznő4 (#21409) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szóval kombinál a társaság? Ki tudja, mit csináltatok ti ott titokban! ;] Nem zörög a haraszt, azt mondják! :DDD
Na jó csak gonoszkodtam picit, mert azt is csinálni kell valakinek. Zodimodi merre van? Ez az ő dolga lenne! :W
Egyébként édesek vagytok a fotókon. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21412) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jaj, majd' elfelejtettem, november első hetében szabin leszek. Ki akar talizni velem? :B Művésznők előnyben :K :B Meg Gerik. :R

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21413) SzalaiG válasza geprombolo (#21412) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nekem utána is szükségem van a gépemre, így inkább nem, mert még lerombolod. ;]

(#21414) geprombolo válasza SzalaiG (#21413) üzenetére


geprombolo
senior tag

Akkor talizzunk közterületen. Ott biztonságos, legalábbis ami a gépedet illeti.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21415) SzalaiG válasza művésznő4 (#21408) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nekem is ígérted, h írsz. Aztán meg semmi... :U

Fura ez a korán-későn kelés dolog, de biztos azért tudom rosszul, mert vidéki vagyok.

(#21416) Klemens


Klemens
őstag

Hali!
Befutottam én is, de nagyon sokáig nem leszek.
Én olyan 11:30-kor keltem, de majdnem 03:00-kor is feküdtem le.
Kivagyok, mint a pics@... :(((

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21417) SzalaiG válasza Klemens (#21416) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kitartás! :)

Sok pálinkát! Mert az orvosság akármilyen "nyavalyára"! :K

(#21418) Klemens válasza SzalaiG (#21417) üzenetére


Klemens
őstag

Jah... ha este nem lesz buli, akkor lehet bebaszás lesz.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21419) művésznő4 válasza SzalaiG (#21415) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én is vidéki vagyok, de szeretek sokáig aludni. :B :D Mormota...;]

Igen, még ma írok neked mindenképp! :K Nem felejtettelek el! Most el kell mennem, de este jövök és akkor beszélünk! ;)

Pussz<3

Köszi Romboló! :D De nem ígérek semmit...:(

(#21420) nem_tom válasza művésznő4 (#21409) üzenetére


nem_tom
őstag

:C

(#21417) SzalaiG: Azért ha lelki betegen túl sokat iszik, az csak rosszabb lesz... sok-sok tapasztalat. :(

[ Szerkesztve ]

(#21421) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21409) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Annyira nem is vegyesek a vélemények.

Kicsit sajnálom utólag, hogy Vilmával nem beszélgettünk kicsit. :( Annyi jót írtál már róla!

Bettike nekem is szimpatikus volt (de ezt már írtam). Mondtad, hogy eléggé zárkózott, de szerintem semmi oka rá. Aranyos, értelmes és tényleg szép lány! :K

A többiek közül, egyedül Balázs aki egyértelműen negatív. (privátban sem mondod el?)
Nem lehet, hogy féltékeny?

Az osztályfőnököd nekem is szimpatikus volt! (szintén említettem már) Jól esett, hogy nem problémázott a jelenlétemen. Kevés tanár állt volna így hozzá a dologhoz! Le a kalappal előtte! :R

Amúgy meg persze, hogy megtévesztettük az embereket. Az érzelem, az érzelem és úgy tűnik, hogy ez látszott is rajtunk! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21422) geprombolo válasza művésznő4 (#21419) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én is várom a válaszodat... egy ideje. :B
Ja, és én is szeretek sokáig szunyálni! :C
Geri: a Balázs tuti féltékeny, csak hát mafla a szegény, nem meri Művnőnek megmondani, hogy szereti. Ismerem ezt a típust. Nagyon jó férj lesz majd belőle, de addig nem sok sikere van az ilyennek a nőknél.
Édesek lehettetek együtt! :C

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21423) Ipse89 válasza Klemens (#21418) üzenetére


Ipse89
tag

Ha lesz party, akkor nem is fogsz szeszelni? :Y ;] *vagy csak nálma van úgy h. buli=SZESZ :U ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#21424) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21421) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ha tényleg nagyon szeretnéd tudni, akkor privátban leírom este. De én figyelmeztettelek... :U
Köszönöm a tartalmas levelet! Nagyon...:B Majd arra is válaszolok.
Ez a Démon.... ááhh:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD:DDD
Egyszer találkoznom kell vele. ;]

Most mennem kell, sziasztok! (; <3

Romboló:

de addig nem sok sikere van az ilyennek a nőknél.
Milyen az az ILYEN nőknél?... :F :( Hmm...ez bonyolult dolog. Este kifejtem...;)
Jó hogy szólsz a levél miatt. Rengeteg mindenkinek lógok válasszal..:( Ígérem, pótolom valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#21425) geprombolo válasza művésznő4 (#21424) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szia, várunk vissza! :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21426) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Romboló: Naná, hogy kombináltak! Ölelkeztünk legalább egy heti adagot (de rohadt kevés volt!).
Jó lenne egy találkozó, de szabadságot már nem tudok kivenni (emiatt is nagy morgás volt). 4, fél 5-ig meló, de utána ráérek!

SzalaiG: Ne aggódj, volt, hogy nekem is egy hét után írt. Most viszont elsőbbséget élveztem. Fontos megbeszélnivalóink voltak/vannak. Írni fog mindenképpen!

Művésznő: Írd meg priviben!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21427) geprombolo válasza Geri Bátyó (#21426) üzenetére


geprombolo
senior tag

És egy szombat esetleg? :U

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21428) Bling95 válasza Geri Bátyó (#21421) üzenetére


Bling95
őstag

nem feltétlen féltékeny :D nekem is van egy csaj akit iszonyatosan szeretek és féltek, és ha vmi nemtetszik annak hangot is adok ( pl a jelenlegi palija :D ).

szóval értem én a balázst is :D

(#21429) Geri Bátyó válasza geprombolo (#21427) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szombat még jobb! :K
Bling: Csak egy felvetés volt, az is lehet, hogy neked van igazad!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21430) Bling95 válasza Geri Bátyó (#21429) üzenetére


Bling95
őstag

de neked is lehet simán :) ezt csak balázs tudhatja

(#21431) SzalaiG válasza Klemens (#21418) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kutyaharapást szőrivel.

(#21432) Geri Bátyó válasza Bling95 (#21430) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az is lehet, hogy még ő sem! Benne van a pakliban! :K

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21433) geprombolo válasza Geri Bátyó (#21432) üzenetére


geprombolo
senior tag

Ne vitatkozzatok, nekem van igazam és punktum! :P

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21434) geprombolo


geprombolo
senior tag

Csodás képeket láttam! Katt a képekre a nagyobb méretért.


[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21435) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Sziasztok! :)

Ejj, de megállt itt az élet...:F Mindenki a 'Zixfactort nézi vagy mi? :P :(

Megpróbálok válaszolni a privátokra..;)

(#21436) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21435) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Olyant én nem nézek! :N

Aludtam kicsit délután. Konkrétan most ébredtem. :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21437) SzalaiG válasza művésznő4 (#21435) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem. Éppen úton voltam, most meg megyek polgárőrségbe. Jó8! :)

(#21438) művésznő4 válasza SzalaiG (#21437) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nee, még ne! :Y Most küldtem el a válaszomat neked! ;)

Nah, 1 letudva....már csak 999 pü. van hátra! :DDD :DD

Geri, én sem nézek! :P
Szívesebben vagyok itt veletek...:))

[ Szerkesztve ]

(#21439) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21438) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Neked tényleg 1000 dolgod van! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21440) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21439) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Mondom én... ;] Hát hazudok én Nektek? :DDD :P

Mindjárt kérdezek valamit..addig meg ne szökj! ;)

[ Szerkesztve ]

(#21441) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21440) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ez a népszerűség átka. Írogathatsz naphosszat! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21442) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21441) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Elküldtem. Már csak 998... :DDD xD

Nah jó, olvasd el, válaszolj, addig én megírom a Balázsosat is..;)

(#21443) geprombolo válasza művésznő4 (#21442) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én hanyadik vagyok? :B Remélem nem az ezredik... :U

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21444) művésznő4 válasza geprombolo (#21443) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Neeeem, dehogyis :N <3 De először a rövidekre válaszolok, hogy legalább haladjak. A hosszú levelekből lehet, hogy csak holnap lesz valami.. :U :F

(#21445) Wictor válasza geprombolo (#21443) üzenetére


Wictor
senior tag

Hagyjad, én vagyok az ezredik... ;]

(#21446) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21442) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Válaszoltam! :)

Wic, Romboló: Én most sokkal érdekesebbet írtam. :DDD Ráadásul tartozik egy Balázs-féle véleménnyel.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21447) gamek!ller válasza művésznő4 (#21337) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Hehe Geri te mekkora formának tűnsz :DDD :DDD

(#21448) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Gyerekek, beszéltem mrgg-vel és ezt üzeni nekünk:

Egy kis gyorsjelentés rólam: Élek még, még nem vágott agyon a 12 volt, csak "határozatlan idejű kényszerpihenőre írtam ki magam, már én sem tudom miért, a célom sosem érem el az ilyesmivel."

mrgg

Váááááááááááááá, fiúk ne készítsetek ki! :N :O
Affenébe, hogy miért nem születettek 8-as ikertestvéreim? ;]
Akkor talán mindannyiótoknak jutna 1 belőlem és nem kellene "feldarabolni"... :P

Gamer: Az is, hidd el! :K :D Nem bánja meg, aki megismeri. (;

[ Szerkesztve ]

(#21449) Wictor válasza művésznő4 (#21448) üzenetére


Wictor
senior tag

Réka csak 1 van. ;)

(#21450) Geri Bátyó válasza gamek!ller (#21447) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Köszike! :R

Művésznő: mrgg-n én is gondolkodtam és örültem, amikor írt a Fényhozóhoz. Mondtam is neki, örülök, hogy végre előkerült. Reméltem, hogy ide is benéz.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.