Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21051) Bling95 válasza művésznő4 (#21049) üzenetére


Bling95
őstag

azért nem ott ahova sztem gondolsz:D

amugy a seggén xD

(#21052) nem_tom


nem_tom
őstag

Üdv!

Helyzet?

(#21053) Geri Bátyó válasza talmida (#21036) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pont az a lényege, hogy az ilyesmi nem feltétlenül múló divat! Függetlenül attól, hogy maradandó-e, avagy sem. Én lassan 20 éve hordok fejkendőt. Eleinte csak a tanárok bosszantása volt az ok, de később az egész lázadó személyiségem jelképévé vált. Idővel rájöttem, hogy praktikus is. Mostanra szinte(?) a részemmé vált, személyiségem egy darabja. Szeretem! Kényelmes, praktikus és sokszor megbotránkoztatja az embereket. Viszont amikor az első reakció után már nem a kendőt nézik és elismernek mint embert és főleg, mint szakembert és cégvezetőt, az mindennél jobb érzés! Amikor látom, hogy nem a külső számít! Vagy főleg, amikor a külső alapján ítélnek meg és megdöbbennek, amikor mást tapasztalnak!

Művésznő: Akkor holnap várom az infót! És kedden a találkozót veled! :B <3

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21054) Klemens válasza Geri Bátyó (#21053) üzenetére


Klemens
őstag

Kedden tali?
Mikor? Hol? :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21055) Bling95 válasza Geri Bátyó (#21053) üzenetére


Bling95
őstag

kendőt pl soha nem szerettem :N

(#21056) Geri Bátyó válasza Klemens (#21054) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Elméletileg nap közben. A Szépművészeti Múzeumba jönnek fel, valami kiállítást megnézni.

Jut eszembe Művésznő! Ez kicsit olyan, mintha valami iskolai program lenne! Nem lesz ebből probléma? Lehet, hogy beszélned kellene a tanárokkal! Ráadásul mit fognak szólni az osztálytársaid?
Meglátnak hosszú bőrkabátban, fejkendőben, hosszú szakállal! Valljuk be, kissé bűnöző kinézetem van!

Bling: Az nem gond! Pont ez a lényeg! Mindenki azt csinál, amit akar! Senki nem mondhatja, hogy hordjál kendőt, de azt sem, hogy ne! :)

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21057) Bling95 válasza Geri Bátyó (#21056) üzenetére


Bling95
őstag

képeket elnézve azért bűnözőtöl messze álsz:D

(#21058) Klemens válasza Geri Bátyó (#21056) üzenetére


Klemens
őstag

Jah... akkor nekem off-os a dolog.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21059) Geri Bátyó válasza Bling95 (#21057) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ne felejtsd el, hogy te előbb ismertél, mint ahogy láttál volna! Nem a képek (külső) alapján ítélsz meg!
Igaz, hogy te szerintem amúgy sem a külső alapján ítélsz meg embereket. :R

Klemens: Gondoltam! Ezért is nem szóltam!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21060) Bling95 válasza Geri Bátyó (#21059) üzenetére


Bling95
őstag

de a kendő miatt lennél bűnöző képű? vagy a szakáll miatt?:D

pedig énis hajlamos vagyok külső alapján ítélni

amugy a rövid szakállas képről nekem a voga processzor úr ugrott be, tudom hülyevagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#21061) Klemens válasza Geri Bátyó (#21059) üzenetére


Klemens
őstag

Persze-persze! :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21062) nem_tom válasza nem_tom (#21052) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor gondolom semmi.

(#21063) Geri Bátyó válasza Bling95 (#21060) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kendő, szakáll, borosta, hosszú bőrkabát, mogorva ábrázat. :D

Voga profnak pont viszonylag hosszú a szakálla, ráadásul jóval nagyobb területet foglal el az arcán, mint nekem!

Mindenki hajlamos időnként első benyomás alapján ítélni, de van, aki nem mondja ki az első véleményét, hanem vár, mert tudja, hogy az időnként nem helytálló! Téged ilyennek ismertelek meg és nem hinném, hogy tévednék!

Klemens: Mit vigyorogsz? Én csak örülnék, ha el tudnál jönni!

nem_tom: Drága ostoba kisfiam! Az utánad következő hsz.-em rólad is szólt, még ha nem is szólítottalak meg név szerint! Szóval nem kell elkeseredni, hogy senki nem foglalkozik veled! :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21064) Bling95 válasza Geri Bátyó (#21063) üzenetére


Bling95
őstag

vogával kapcsolatban mondtam hogy hülye vagyok :D vhogy hirtelen a prof ur ugrott be

(#21065) Klemens válasza nem_tom (#21062) üzenetére


Klemens
őstag

Kicsit olvass feljebb, oda én leírtam.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21066) művésznő4 válasza Klemens (#21054) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szia Maci! :)

A Szépművészeti múzeumba megyünk az osztályommal.
Sajnos eléggé korlátozva vagyunk...szabadidőnk se lesz túl sok, így csak akkor tudunk találkozni, ha aznap nagyon elvagy eleresztve.. :F
Elég necces így, de sajna ez van. Több, mint a semmi. Gerivel már le van vajazva...;]

[ Szerkesztve ]

(#21067) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21066) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Akkor tényleg jól gondoltam! Olvasd el, amit írtam! Nem szeretném, hogy problémád legyen miattam! :B

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21068) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21056) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igen, ez tényleg iskolai program lesz. :K És ne aggódj, megkérdeztem, azt mondták, hogy nyugodtan hozhatok magammal bárkit. ;) Ezzel nem lesz gondunk.

Én inkább csak amiatt aggódom, hogy mennyibe fog ez fájni neked...:F Nem foglak adósságba verni, csak azért, hogy találkozzunk kicsit...:( Nem tehetem meg veled.
Mi elég olcsón megússzuk, mert elővételben vesszük, csoportos kedvezménnyel, ráadásul diákok vagyunk, így csak egy nagyon minimális összeget kell befizetnünk. (2500-3000-ből megvan az oda-vissza út és a belépő is :K)

Szóval csak attól féltelek, hogy nehogy kifizettessenek veled egy valag pénzt..:((( Manapság egy múzeumjegy nem olcsó mulatság..:( Ezt azért kalkuláld bele!

Előtte szerintem mindenképp meg kellene gondolnod, hogy érdemes-e beleugrani? :F
Mindegy, holnap jövök a részletekkel és akkor majd megbeszéljük! :R <3

[ Szerkesztve ]

(#21069) Klemens válasza művésznő4 (#21066) üzenetére


Klemens
őstag

14:00-22:00 a munkaidőm, ezért off-os számomra, meg most anyagilag is húzom össze magam.

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21070) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21068) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hogyha holnap tudom, hogy milyen kiállításra megyünk, még én is tudok neten jegyet rendelni elővételben. Akkor van kedvezmény! Különben is, a veled való találkozás minden pénzt megér! <3

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21071) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21056) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ráadásul mit fognak szólni az osztálytársaid?
Meglátnak hosszú bőrkabátban, fejkendőben, hosszú szakállal! Valljuk be, kissé bűnöző kinézetem van!

Megmondjuk, hogy a perverz nagybácsim vagy...;] Neeeeem! :DDD :N <3

Jajj, te...:B Ez a legkevesebb, hogy mit fognak szólni az osztálytársaim...
Biztos megfogják kérdezni, hogy ki vagy, de majd akkor szépen elmondjuk nekik. ;) Amúgy mér régebben is kérdezősködtek, mert láttak a képeim között FB-n. Semmi nincs abból. Max. egy picit csodálkoznak majd vagy megszólnak, hogy miért nem velük vagyok, de hát na... Ez van. Nem járok mindennap Pesten..:U Ennyi Neked is kijár! <3

És nem, egyáltalán nincs bűnöző kinézeted! :P Bár ha nem ismernélek és úgy látnálak meg az utcán, lehet, (illetve BIZTOS), hogy másmilyen embernek gondolnálak..:B Nekem eléggé különbözik a külsőd meg a belsőd... :))

(#21072) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#21070) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Ahogy haza értem, írok Neked! ;) Nagyon remélem, hogy sikerül elintézned az elővételt.. :(

Nagyon köszönöm, hogy ennyit fáradsz miattam. :R
Szeretlek! :B:B <3

[ Szerkesztve ]

(#21073) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21071) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Hogyha neked nem okoz problémát, akkor nekem biztosan nem! Vagyok akkora tulok, hogy ne foglalkozzak mással (mármint rajtad kívül)! ;]

Nekem eléggé különbözik a külsőd meg a belsőd...
Na, pont erről beszéltem! Te és a többiek, nem ez alapján ítéltek meg, de mindenki más igen! Amúgy nem véletlen a mostani aláírásom sem!

Én is szeretlek! :B

Ja és ez nem fáradtság a legkevésbé sem! :N

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21074) Klemens válasza Geri Bátyó (#21073) üzenetére


Klemens
őstag

Én amikor először megláttalak nem valami börtöntöltelék jutott eszembe. :D

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21075) művésznő4 válasza Klemens (#21074) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nekem ilyen vadmotoros beütése volt...;]

De - ahogy neki is mondtam már - van benne egy kis hegymászó-túrázó feeling is...:D :C

Geri: Engem a legkevésbé sem...:D Le vannak....;] Én Veled akarok lenni kedden! :B (((:

Már csak Wic-et kéne valahogy beszervezni...:O:O:O
Ezek a rohadt anyagiak...:W

[ Szerkesztve ]

(#21076) geprombolo válasza művésznő4 (#21075) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én is szeretnék veled talizni kedden! Van egy üzletem, amit megpróbálok keddre intézni. Háromig melózok, utána rohanok fel, ha minden úgy lesz, ahogy szeretném. Te mikor leszel szabad?
Az lenne a legszebb, ha Gerivel is sikerülne összefutni, meg Wic-kel.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21077) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21075) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én meg veled! <3 :B Akkor ebben nem lesz probléma! :)

Klemens: Köszike! Tudtam, hogy benned bízhatok! :)

Romboló: Művésznő nem tudom, hogy meddig ér rá, de nekem az egész napom szabad! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21078) geprombolo válasza Geri Bátyó (#21077) üzenetére


geprombolo
senior tag

Rendicsek! :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21079) Wictor válasza geprombolo (#21078) üzenetére


Wictor
senior tag

Azt mondta Művnő, hogy neki délután is jó, mert elvileg tovább marad Pesten, mint a többiek. Én viszont sajnos nem tudok felmenni. :(

(#21080) művésznő4 válasza Wictor (#21079) üzenetére


művésznő4
csendes tag

A-a :N Ezt nem merem biztosra mondani. Csak LEHET, hogy lenne egy ilyen lehetőség... de ez csak végső esetben lehetséges, ha nagyon nagyon korán indulunk haza..:U Sajnos nem tőlem függ és maradni is csak akkor maradnék, ha néhány osztálytársamat rátudnám venni, hogy ők is a pár órával későbbivel utazzanak, mert egyedül nem akarok vissza menni. :(

Rombolóm: Nézd a jó oldalát. Ha velem nem is sikerül találkoznod, Gerivel még attól függetlenül összefuthatsz..;)

Már csak Wictort kellene valahogy felrepíteni Pestre... :F
Úgy szeretnééém látniiii! :O

[ Szerkesztve ]

(#21081) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21080) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kis telhetetlen! Két hím nem is elég? (Romboló és én) Kellene egy harmadik is? ;]

Na jó, én is örülnék, ha Wic is jönne, de mi úgyis találkozunk 30.-án.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21082) geprombolo válasza művésznő4 (#21080) üzenetére


geprombolo
senior tag

Gerivel mindenképpen megoldjuk valahogy, csak sikerüljön keddre összehozni az üzletet...
De azért a nagy durranás akkor is az lenne, ha sikerülne veled is találkozni. :B Tudod, mert szeretlek! :B
Geri: két hím, ez jooo! :C Honnan tudod, hogy Művnőnek mekkora az étvágya? :U

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21083) művésznő4 válasza geprombolo (#21082) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Múltkor Wic is ezt próbálta velem elhitetni..:U Hogy akkor lenne teljes a 30-ai buli, ha én is ott lennék...mert hogy mégiscsak a "családtagok" lesznek ott, akik mind a Közkívánatrából jöttek, stb... :U
Épp ezért sajnálom annyira, hogy nem lehetek akkor veletek... :(

Geri: Hát igen, TI találkoztok....de én? :F Kimaradok a buliból...:(((

És IGEN, minél több hím, annál jobb!...;] :P
De már az boldoggá tesz, hogy Veled találkozhatok... <3

(#21084) geprombolo válasza művésznő4 (#21083) üzenetére


geprombolo
senior tag

Én nem akarok veled elhitetni semmit. Ez tény. Szeretnék talizni veled, hogy adhassak neked egy hatalmas cuppanós puszit! :B

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21085) Klemens válasza művésznő4 (#21083) üzenetére


Klemens
őstag

Ha sikerülne valahonnan a diákomra matricát szereznem, elvonazotnék hozzád egy napra vagy akár egy hétvégére (de akkor menni kell bulizni). :)
A baj csak az, hogy nem nagyon tudok szerezni. Teljes árú jegy meg lenne 10K oda-vissza. :W

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#21086) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#21083) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Majd csinálunk pár képet (viszont szólj Wic-nek mert én elfelejtem) és berakjuk ide! Ha gépközelben leszel, folyamatosan tudósítunk! :K Az is több a semminél!

Engem is boldoggá tesz hogy láthatlak! :B Nem véletlen, hogy kivettem ezt a szabadnapot! :N <3

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21087) geprombolo válasza Geri Bátyó (#21086) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jó, hogy említed a fényképet! Ha el nem felejtem, viszem a fényképezőgépet magammal. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21088) művésznő4 válasza geprombolo (#21084) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Énisénis! :B :DD
Hozzad, hozzad! Hátha tudunk lőni majd pár közös képet! ;)

Maci: Tudom, hogy szörnyű drága a teljes árú jegy... :/
Sebaj, majd összehozzuk a nyáron valahogy. ;)

Geri: Rendben, képeket készíteni kötelező! ;] És ne hagyjatok majd magamra... :O Legalább lelkiekben hagy legyetek veletek.. :( Itt roskadok majd a gép előtt és lesem minden szavatokat... :D ;]

Amúgy köszönöm ezt a hatalmas áldozatot! :R Hogy a saját szabadságodat rám fecsérled, mikor amúgy is kevés van... :(
Sokat jelent nekem... :B Majd személyesen meghálálom! (;

[ Szerkesztve ]

(#21089) nem_tom válasza Geri Bátyó (#21063) üzenetére


nem_tom
őstag

Igen, azt olvastam, csak nem tudtam rá mit mondani. :N

(#21090) geprombolo válasza művésznő4 (#21088) üzenetére


geprombolo
senior tag

Már el is képzeltem magamnak, hogy te lefotózol engem, én meg téged. Persze egyszerre.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21091) művésznő4 válasza geprombolo (#21090) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:D :C
Jó szokásom egyszerre fotózni a "fotósommal"...;]

(#21092) geprombolo válasza művésznő4 (#21091) üzenetére


geprombolo
senior tag

Legalább nem fogja senki látni, hogy milyen randa képem van. és különben is, utálok magamról képet feltenni a netre. Vén vagyok és Bigbrader-fóbiás. Nem a BB házra gondolok itt, hanem az igazira, aki mindent lát, hall, tud és alkalom adtán vissza is él vele.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21093) moha21 válasza művésznő4 (#21091) üzenetére


moha21
addikt

És velem mi lesz? :O

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#21094) Geri Bátyó válasza geprombolo (#21092) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ha te vén vagy, akkor én is! Meg én sem vagyok egy matyóhímzés (szerencsére :DDD ), szóval nem értem mit aggódsz!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#21095) geprombolo válasza moha21 (#21093) üzenetére


geprombolo
senior tag

Benő a moha. ;]
Neeem! :N Művnőnek sok dolga lesz, ha mindenkivel talizni akar. :DDD
Geri tesó: nem aggódom. :N

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21096) geprombolo


geprombolo
senior tag

A párom talált valamit, megosztom veletek.
Leonard Cohen - Dance Me To The End of Love
Mindenkinek azt kívánom, hogy szeretetben öregedjen meg élete párja mellett.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21097) geprombolo válasza geprombolo (#21096) üzenetére


geprombolo
senior tag

És ha már itt tartunk, még egy gyöngyszem tőle: Hallelujah!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#21098) talmida


talmida
Közösségépítő

Jó8 emberek! :R

Szia geprombolo Szép a dallama, meg a Hallelujah rész is :K , de a szöveg többi részében Betshabétól kezdve (akivel Dávid király bűnbe esett, a parázna Ráhábig mindenre célozva van...szép magyarsággal szólva. Szóval nem olyan egyértelműen Istent dícsérő dal. :B
Itt a teljes szöveg :B :
"Hallelujah"

Now I've heard there was a secret chord
That David played, and it pleased the Lord
But you don't really care for music, do you?
It goes like this
The fourth, the fifth
The minor fall, the major lift
The baffled king composing Hallelujah
Hallelujah
Hallelujah
Hallelujah
Hallelujah

Your faith was strong but you needed proof
You saw her bathing on the roof
Her beauty and the moonlight overthrew you
She tied you
To a kitchen chair
She broke your throne, and she cut your hair
And from your lips she drew the Hallelujah

Baby I have been here before
I know this room, I've walked this floor
I used to live alone before I knew you.
I've seen your flag on the marble arch
Love is not a victory march
It's a cold and it's a broken Hallelujah

Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah

There was a time you let me know
What's really going on below
But now you never show it to me, do you?
And remember when I moved in you
The holy dove was moving too
And every breath we drew was Hallelujah

Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah

You say I took the name in vain
I don't even know the name
But if I did, well really, what's it to you?
There's a blaze of light
In every word
It doesn't matter which you heard
The holy or the broken Hallelujah

Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah

I did my best, it wasn't much
I couldn't feel, so I tried to touch
I've told the truth, I didn't come to fool you
And even though
It all went wrong
I'll stand before the Lord of Song
With nothing on my tongue but Hallelujah

Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah, Hallelujah
Hallelujah

A másik Youtube is szép! ;)

Jó tali-tervezést kívánok az illetékeseknek! :K Képeket kérünk szépen! :B

Szia Mohicsek! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#21099) Bling95


Bling95
őstag

jó reggelt

melyik idióta találta ki hogy 7-re kelljen iskola fogászatra menni :W :W

szép szép ez a leonard cohen-es halleluja, de én valahogy nem érzek benne elég erőt

viszont az X faktoros halleluja nagyon jó :C

[ Szerkesztve ]

(#21100) talmida válasza Bling95 (#21099) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Fogászat 7-re? :Y :DDD

Hun van az az X faktoros? Tudnom kéne? :B

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.