Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Ely de milyen szép KIS gépezett :D

(#2) Viktor77 válasza 14adam (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Jézus...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) erdoke válasza Viktor77 (#2) üzenetére


erdoke
titán

Ha egyszer diktátor leszek, azonnal eltörlöm a nyári szünetet. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#4) atuci válasza erdoke (#3) üzenetére


atuci
senior tag

Ahh, de jó volt egy kicsit röhögni, köszönöm az uraknak. :R

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#5) Cs_Laci


Cs_Laci
senior tag

Miért nem 780G-s? :(

(#6) Integra válasza 14adam (#1) üzenetére


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) Muton válasza Viktor77 (#2) üzenetére


Muton
addikt

ha már itt voltál, akkor javíthattad volna, nem? :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#8) beencee válasza erdoke (#3) üzenetére


beencee
senior tag

Egy támogatód már van :R

(#9) Viktor77 válasza Muton (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Nem modarálok bele egy hsz-be, ha az nem feltétlenül muszáj. Itt egyáltalán nem az.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Muton válasza Viktor77 (#9) üzenetére


Muton
addikt

ok. csak így egy elég pofás off topik jött létre ;)
na mindegy

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#11) simonzé válasza Viktor77 (#9) üzenetére


simonzé
addikt

Hejesen: Muszály.
Erdokének szurkolok, hogy diktátor legyen.

A kütyünek meg elfelejtettek külsőt tervezni, így nagyon industrial az arca neki.

I don't fit in. I fit out.

(#12) #56573440 válasza erdoke (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

ha diktátor leszel akkor kérleg az utolsó kérésemet teljesítsd és vágd le minden perifáriát annak a leleményes mérnök testéről aki azt a szájbaxxxxxxxxxxxott tápot ebbe a gépbe _is_ beletette. nem kicsit hangos, nem kicsit drágán mérik, és egy új passzív 200W-os meg 30k ba fáj pedig csak egy noti töltő megy egy belső táp ami 12V-ból a többit is legyártja. egyszerűen iszonyat felülárazott, iszonyat szarul megtervezett, nagyon hangos, és nagyon rosszul szellőztethető gépek ezek... sajnot tudom mert nekem is shuttle van... soha többet senkinek nem ajánlom... ez meg egy vicc. fel kéne nőjjenek mert az alap az jó lenne, csak kis formaterv, kis tervezés a hűtésnek, és sok halkítás... nehogy már egy 100-150k-s lap+proci+táp 38dBA ról induljon alsóhangon és amire bemelegszik ez tényleg halknak tűnjön...

(#13) erdoke válasza simonzé (#11) üzenetére


erdoke
titán

Akkor már inkább múszály. Ha lúd, legyen kövér. :D

Nagyon negatív vagy, talán éppen industrial külsőt terveztek neki. ;)

blackrulz #13
A mondanivalódhoz lényegileg nem tudok hozzászólni, mert sose voltam közel ilyen barebone géphez, de a szöveget bevághatnád legalább egy Wordbe, mielőtt elküldöd. Ami pirosan aláhúzott, ott nagy a gubanc, a zöldet akár hagyhatod is...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#14) #56573440 válasza erdoke (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

az összes kb így néz ki :DDD annyira élőben nem csúnya egyébként, nekem tetszik legalábbis hogy letisztult de azért lehetne még faragni rajta ez tény

(#15) akiesznelvan


akiesznelvan
csendes tag

Milért kell ennyire eröltetni ezt a multimédia bizbaszt? Ez a gép másra is használható, miért nem hívják egyszerűen szilent barabonnak?

Asus Vento M9, MA78GM-S2H, AM2+ e4850 (alulfesz.), 4x1GB Kingmax DDR2 1066Mhz, Barracuda 160GB 7200RPM

(#16) #56573440 válasza akiesznelvan (#15) üzenetére


#56573440
törölt tag

"szilent barabonnak"

nah ezen röhögtem egy nagyot. lennebb leírtam hogy ez miden csak nem csendes. a multimédiára meg midnenki rá van pörögve. az enyémben is van hdmi és nem mondom hogy hiba lenne, a 3100-as igp megbirkózik a fullhd anyagokkal is, ha lesz olyan mac mini amin két monitor kimenet is lesz akkor ez beköltözik a tv alá (ha addigra lesz lcd tv-m :( ) egy tunerrel és éljen boldogan.
nem mondom hogy nem lehet megoldani a halkítást de vagy nagyon sokat vágsz vagy sokat költesz rá. én előbbit választottam, így elviselhető, de a gari ugrott természetesen

[ Szerkesztve ]

(#17) Hun'reeth válasza Integra (#6) üzenetére


Hun'reeth
őstag

:DDD:DD:)) Még a Kiválasztott is a fejét fogja. :R Ez eszméletlen jó! Nem bírom abbahagyni a röhögést. :C

Bocsi mindenkitől de úgyis eléggé OFF -ra sikerült a topic.

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.