Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PpenoO


PpenoO
őstag

Ez a műanyag-bőr (fekete-barna) kombináció, citromsárga varrással...Jézusom!! Undorító!!

MSi feliratról nem is beszélve..

(#2) littlelion21


littlelion21
addikt

Becsukva úgy nézhet ki mint egy irattartó...
De legalább passzol a szintén ma bemutatott speckó ST pendrive-okhoz.

(#3) cucka


cucka
addikt

Hatalmas ötlet.
Luxuskivitelű bőrborítás ott, ahol szinte soha nem fogdosod a gépet.
A legszarabb vizipisztoly-műanyag burkolat ott, ahol használat közben a kezedet tartod.
Esetleg rakhatnának pár swarovski kristályt is a gép aljára, hogy növeljék a luxus fílinget.

(#4) Depression válasza cucka (#3) üzenetére


Depression
veterán

De legalább nem lefelé nyílik a DVD, hogy fel kelljen emelni a lemez behelyezéséhez. :-)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) Siera válasza Depression (#4) üzenetére


Siera
senior tag

Az lenne a hab a tortán :D

(#6) rudi


rudi
nagyúr

Éppen ma írtam cikket az MSI új, G sorozatos gamer notijairól. Megjegyeztem, hogy jó lenne e pofás alu kabátjukat más színben is látni. Hát, most meg is nézhetjük a PX600-nál :)

Fikagépeknek meg üzenem, hogy a csuklótámasz egészen jó tapintású szálcsiszolt műanyag, és a gép alig melegszik és halk GeForce 9600M GT-vel is. Amit szidni lehet az a förtelmes, full numerikus pados, legyilkolt kurzoros, Í-gombos és jobb shiftes billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) ^Clown válasza rudi (#6) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ennél a gépnél tényleg a billentyűk az igazán szarok, magával a házzal nincs probléma szvsz. Bár ez a bőrkötés nekem sem jön be, bár nem vagyok businessmen :)

(#8) JoeYi válasza rudi (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

sztem gy lenne a legállatabb, ha a gamer notikon a piros csíkokat cserélnék bőrre. Lehetne is árulni luxus kategóriában :)

(#9) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem pofás eszköz.
A bőr a fedlapon jó ötlet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.