Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) chriskross válasza gr.bence (#40) üzenetére


chriskross
aktív tag

Megnéztem a videót, csak ennyit tennék hozzá: "Helyesen írni is" :D (ball-->bal)
Csodálkoztam hogy neked az e-sata csatlakozó mellett nincs antenna kivezetés (nekem van).
Annyit raknék még hozzá, hogy nem csak a kijelző (nekem egy pixelhibám van csak) a negatívuma :)
Körbe agyon karcolódik a tft-től, ahogy ráhajtod a billre. A kijelzőn lévő msi embléma szintén látszik a vízszintes részében :)
Olyan igazi kínai noti :D
Pl, ha megnyomom az egérgombok alatti burkolatot, akkor az egyenértékű a kattintással (random jobb vagy bal gomb :) ). Persze, ha lejár a gari, akkor megreszelgetem, de ilyenért biztos nem fogok várni rá 1 hónapot....
És persze a szépre polírozott burkolat nekem tiszta karcos pedig vigyázok minden holmimra.
Jah és szépen össze tudja gyűjteni az elektronokat is.
Egyszer miután kivettem a műszálas táskából (amit hozzáadtak) és leraktam egy crt elé, amit akkor kapcsoltam ki és amikor kinyitottam a notit, egy aranyos 5cm körüli szikra húzott át kettőjük között. Nem hittem a szememnek :)
A telejesítményével igazán nincs problémám. Ez három évig laptop lesz nekem az biztos...
És még annyit, hogy haverom (olyan mindenes-szervizes) mondta, hogy két msi gépet is bevittek hozzájuk azzal a hibával, hogy kitört a töltőcsatlakozó az alaplapból, amit egy kicsit durvának tartok, de azt is el kell mondanom, hogy az enyém is laza...Ezek után én arra vigyázok a legjobban....Ezt csak azért írtam, hogy ne csak a tömjénezést olvassátok, hanem a negatívumokat is és ezek tudatában vegyetek ilyen laptopot (aki szeretne).
Én 2007.10.31-én vettem (az elsők között :) ) 282-ért okosan és nehezen :)
Én ezeknek az apró hibáknak az ellenére nem bántam meg. ~300ért hol találtok ilyen teljesítményű laptopot? Sehol. Nem beszélve a csilli-villi turbo gombról :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.