Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Ha valaki bármiféle hibát talál legyen az szakmai vagy csak helyesírási,az kérem jelezze !

(#2) CSorBA


CSorBA
őstag

Nagyon jó kis cikk, király a teljeskiosztásos bill is, meg az elég erős videokari...
Ment egy privi a helyesírási hibákkal, bár javaslom, legközelebb a szöveget dobd be egy word dokumentumba... :)

(#3) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

grat a cikkhez, egész jóra sikerült =)
mondjuk ha játékra akarod használni, nemtudom miért nem vettél már inkább egy asztali gépet, de biztos megvolt rá az okod =)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#4) HavocS


HavocS
senior tag

Akkuidő? Legfontosabb egy laptopban :)

(#5) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Köszönöm helyesírással kapcsolatos visszajelzéseket, igyekszem javítani őket :)

(#6) Darth_Revan válasza HavocS (#4) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Valóban elfelejtettem emíteni, amit már pótoltam is :)
Köszi,hogy szóltál.

(#7) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Nagyon jó a cikk, a notebook engem is érdekelne ha lenne rá pénzem :) . Ráadásul a fegyverarzenálja se kicsi, jó használatot!

(#8) capafog23


capafog23
őstag

Jó lett a cikk!

(#9) tomyoy


tomyoy
senior tag

grat ! aprítós lett:) :C

nyiknyiknyiknyik

(#10) balintka


balintka
addikt

Nagyon igényes cikk, gratulálok!

(#11) Dara75


Dara75
csendes tag

ET:QW-ban alapból fps limittel indul a játék, tehát bármit állíthatsz 30-nál nem lesz több. Egy kis konfig buhera és (seta com_unlockFPS "1") már jön is a plusz fps. :K

(#12) gyga


gyga
senior tag

nem rossz cikk grat, a noti előtt inkább 1 normális fotogépet kellet volna nenni :)

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#13) Dany007 válasza gyga (#12) üzenetére


Dany007
veterán

vagy lehet, hogy makro módban kellett volna. De nem számít annyira. A cikk jó, és kellőképpen részletes!
A múltkor láttam ezt reklámozni talán itt a PH!-n , és gondoltam is, hogy kiváncsi lennék mit tud a gép. Erre eltelik pár nap és itt a cikk :DD ( most egy rakáás pénzre gondolok.... :U )

(#14) Darth_Revan válasza gyga (#12) üzenetére


Darth_Revan
veterán

lehet az lesz a következő dolog amit veszek :D

(#15) JoeYi


JoeYi
őstag

csak egy tipp: ha nemakarsz egy gamét 1280*800 -ban futtatni akkor is probáld tartani a képarányt. Pl 1024*640, vagy 800*500 (már ha beállítható ilyen)

(#16) Scoobyka


Scoobyka
addikt

jó kis teszt...szép elemzés. :C

(#17) Ősgyík


Ősgyík
tag

Grat!
Jó teszt lett.Sok képpel.
Megkérdezhetem hova valósi vagy?

(első post) :DD

(#18) gyga válasza Darth_Revan (#14) üzenetére


gyga
senior tag

helyes, :)

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#19) RI/OS


RI/OS
őstag

ez a turbó gomb a legnagyobb ökörség... A 80fok picit húzós, a proci szempontjából nem, viszont az aksi meg a vinyó tuti megfekszik töle 2hónap alatt..

(#20) t1


t1
addikt

Fuu ez nekem nagyon tetszik!
Grat a teszthez

(#21) Darth_Revan válasza RI/OS (#19) üzenetére


Darth_Revan
veterán

az akksi megfekszik tőle? A melegedés miatt? Ha akksiról megy a gép,akkor nem lehet bekapcsolni a Turbo gombot,csak akkor ha hálózatról megy... :)
uh,most látom ezt nem írtam le a tesztbe,mindjárt pótolom is.

(#22) RI/OS válasza Darth_Revan (#21) üzenetére


RI/OS
őstag

ja, oké. Ezt nem tudtam :)

(#23) anulu


anulu
félisten

korrekt iras :)

na es akkor most kapd fel szepen a tehened, es gyere vissza raidelni! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Darth_Revan válasza anulu (#23) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Egy warlockba már belekezdtem :DDD

(#25) kabibara27


kabibara27
tag

szia

most vettem egy ilyet. Teljesen megvagyok vele elégedve, leszámítva azt a tüskéket, hogy nekem van egy pixelhibám.
DE A LEGFONTOSABB: hogyan tudom bekapcsolni a WLAN-t?????

"Nincs végzet, csak ha bevégzed."

(#26) chriskross válasza kabibara27 (#25) üzenetére


chriskross
aktív tag

Nekem is van egy pixelhibám, de szerencsére csak a sarokban (sarokba szorult :)) ). Én már három hónapja (ahogy megjelent, már vettem is meg) próbáltam megoldást találni a pixelhibámra, de sajnos se a masszázs :) se egyéb idióta program nem használt neki...meg elvileg azok csak beragadt pixelre vannak kitalálva...csak azt nem értem, hogy az én pixelem is beragadt pixelnek néz ki (világos képernyőnél nem látszik /a piros ég folyamatosan/) és mégse javítható...wlant a turbo gomb melletti gombbal tudod bekapcsolni. Egyszer megnyomva csak WLAN (zöld a jobb oldali led), kétszer megnyomva BT (két a led), háromszor megnyomva WLAN és BT bekapcsolva (világoskék a led). Ha esetleg vki talál ENE CIR és a másik eszközhöz XP-s drivert, legyen szíves és szóljon, mert egy picit idegesít, hogy nincs hozzá. Még anno a videokártyához se adtak normális XP drivert és úgy kellett összehaxolnom hogy jó legyen :) A cikk tényleg jó. Nekem már sz@*rá karcolódott és majd meglátod, hogy ahogy lecsukod a kijelzőt majd szépen egy keretben lesznek a karcok rajta (1,5cm-re a szélétől). Jah és még valami: a HOT START gombot, hogy a fenébe kell beprogramozni? Egy fórumon se és a használatijában se találtam rá választ.

(#27) chriskross


chriskross
aktív tag

Sry a dupla postért, de még egy kérdés:
Talált vki ehhez a fajta eSATA csatlakozóhoz kábelt?? Mert akárhol néztem csak a kisebb eSATA csatlakozójút találtam meg. Mert nekem kellene egy eSATA-SATA kábel ehhez a notihoz.

(#28) chriskross


chriskross
aktív tag

Na találtam egy okosságot:
http://www.microsoft.com/whdc/system/platform/firmware/hotstart.mspx
Az egyik amihez nincs driver, az a HOT START gomb, mert az csak(?) Vistához használható, bár amikor Vista volt fenn, úgyanúgy nem működött, szóval nem értem...
Javítson ki vki, ha tévedek: a hot start gomb megnyomásával, csak a hozzá beprogramozott alkalmazás "bootol be"? Tehát pár mp a boot idő, ha hot start-tal indítanám a Vistát nemdebár?

(#29) Darth_Revan válasza chriskross (#28) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Érdekes,akkor az az ismeretlen eszköz a HOT START lenne? nem is tudtam :)

(#30) chriskross válasza Darth_Revan (#29) üzenetére


chriskross
aktív tag

Nekem is fura volt, de tuti ez lesz, az, mert Vista alatt simán felmegy a drivere, csak azt nem értem, hogy amikor Vista volt fenn a gépemen, akkor miért nem működött a Hot start gomb?

[ Szerkesztve ]

(#31) Mart01


Mart01
csendes tag

Azt szeretném megkérdezni hogy hol lehet megvenni ezt a notebook-ot?Köszönöm

(#32) Mart01 válasza Darth_Revan (#1) üzenetére


Mart01
csendes tag

Azt szeretném megkérdezni hogy honnan rendelted vagy vetted ezt a notebook-ot?Köszönöm

(#33) Darth_Revan válasza Mart01 (#31) üzenetére


Darth_Revan
veterán

ment privi

(#34) gr.bence


gr.bence
aktív tag

szia.

zsir a teszt.

nekem is ilyen lapim van asszem majdnem egy napon rendeltük meg és egy napon is jött meg nem?vagy valami ilyesmi.

nekem anniy gondom volt vele hogy egyszer a kijelző nem akart bekapcsolni javitva szfehérváron

meg zörgött benne valami.-szervizbe elmondták illetve mutatták hogy képen is jól látható kis elemet elengedte a ragasztó és az zörgött benne.

[képe róla]

amugy a szervizbe nagyon kézségesek voltak....

hibák javitva király a gép nagyon állat

[ Szerkesztve ]

(#35) gr.bence


gr.bence
aktív tag

ja a képet csak az én engedélyemmel lehet használni bárhol....komoly

(#36) csabiks


csabiks
senior tag

Remek kis teszt, acer és emellett gondolkodom, cod4 mennyire játszható? mertha 30fps van akkor az elég ciki, és azt kérdezném még meg hogy hol láttad ezt 300ért? ami neked van? mert kerestem de sehol nem találtam!

köszi

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#37) Darth_Revan válasza csabiks (#36) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A cikkben le van írva pontosan, hogy mennyi FPS van a COD4-ben.
Karácsony előtt pedig valóban 300e Ft volt az ára.

(#38) venember83


venember83
nagyúr

Képeket nem ártana ha valahova máshova tennéd fel (imageshack.us, images.netbag.hu) mert a kepfeltoltes.hu külföldi sávszélessége szinte egyenlő a 0-val és többen olvassák a fórumot Angliából, az Egyesült Államokból, Kínából, Szlovákiából, stb. Kösz.

Különben jó kis cikk, szép munka! :K

[ Szerkesztve ]

(#39) Darth_Revan válasza venember83 (#38) üzenetére


Darth_Revan
veterán

kepfeltoltes.pirateclub.hu-n vannak, az se jó? :B

(#40) gr.bence


gr.bence
aktív tag

amugy még mindig van egy két hely ahol 300huf a gép.....

no de mind1..

nekem bejött csak ajánlani tudom....

ez az én oldalam amin a gx600px-ról van video vannak a driverek hozzá stb..katt rá!!!!

véleményeket várok....

[ Szerkesztve ]

(#41) chriskross válasza gr.bence (#40) üzenetére


chriskross
aktív tag

Megnéztem a videót, csak ennyit tennék hozzá: "Helyesen írni is" :D (ball-->bal)
Csodálkoztam hogy neked az e-sata csatlakozó mellett nincs antenna kivezetés (nekem van).
Annyit raknék még hozzá, hogy nem csak a kijelző (nekem egy pixelhibám van csak) a negatívuma :)
Körbe agyon karcolódik a tft-től, ahogy ráhajtod a billre. A kijelzőn lévő msi embléma szintén látszik a vízszintes részében :)
Olyan igazi kínai noti :D
Pl, ha megnyomom az egérgombok alatti burkolatot, akkor az egyenértékű a kattintással (random jobb vagy bal gomb :) ). Persze, ha lejár a gari, akkor megreszelgetem, de ilyenért biztos nem fogok várni rá 1 hónapot....
És persze a szépre polírozott burkolat nekem tiszta karcos pedig vigyázok minden holmimra.
Jah és szépen össze tudja gyűjteni az elektronokat is.
Egyszer miután kivettem a műszálas táskából (amit hozzáadtak) és leraktam egy crt elé, amit akkor kapcsoltam ki és amikor kinyitottam a notit, egy aranyos 5cm körüli szikra húzott át kettőjük között. Nem hittem a szememnek :)
A telejesítményével igazán nincs problémám. Ez három évig laptop lesz nekem az biztos...
És még annyit, hogy haverom (olyan mindenes-szervizes) mondta, hogy két msi gépet is bevittek hozzájuk azzal a hibával, hogy kitört a töltőcsatlakozó az alaplapból, amit egy kicsit durvának tartok, de azt is el kell mondanom, hogy az enyém is laza...Ezek után én arra vigyázok a legjobban....Ezt csak azért írtam, hogy ne csak a tömjénezést olvassátok, hanem a negatívumokat is és ezek tudatában vegyetek ilyen laptopot (aki szeretne).
Én 2007.10.31-én vettem (az elsők között :) ) 282-ért okosan és nehezen :)
Én ezeknek az apró hibáknak az ellenére nem bántam meg. ~300ért hol találtok ilyen teljesítményű laptopot? Sehol. Nem beszélve a csilli-villi turbo gombról :D

(#42) gr.bence válasza chriskross (#41) üzenetére


gr.bence
aktív tag

igazad van negativumokkal kapcsoltban....

nekem is van antenna kimenet vagy mi a szösz az e-sata mellett.

a "ball" hibát tudom csak lusta voltam kijavítani :)

nekem nem karcolodik pedig kint van nap mint nap az asztalon szobába ahol azért akarva akaratlanul is van por......

tisztitás valóban nehézkes de megoldható.....

amugy hogy tetszett a videó??

pápá :))

(#43) chriskross válasza gr.bence (#42) üzenetére


chriskross
aktív tag

Én hurcolom is nem csak az asztalon áll :)
A karcolások pont a tisztítás miatt vannak :)
A hozzá adott mikroszálas törlő lósz@rt se ér így mindig az aktuális pulóveremmel tisztítom meg az ujjlenyomatoktól és azért a táska is közrejátszik a karcolásokhoz...
A videón látszik a lényeg...ez a lényeg :D

(#44) gr.bence válasza chriskross (#41) üzenetére


gr.bence
aktív tag

szia nekem is volt e-sata mellett antenna kivezetés de most nnézem igazad van szerintem kivették a szervizbe....

de miért??tették volna??

mire is lenne jó pontosan???milyen antenna kivezetése???

pá köszi hogy szoltál...

(#45) chriskross válasza gr.bence (#44) üzenetére


chriskross
aktív tag

mert vmelyik szervizesnek megtetszett....nem tudom mire való, gondolom a wlan-hoz lehet külső antennát csatlakoztatni....

(#46) gr.bence válasza chriskross (#45) üzenetére


gr.bence
aktív tag

szia.

felhivtam a szervizet :))

azt mondták hogy mikor nem akarta a laptopom bekapcsolni a kijezőjét alaplapot cseréltek és ami volt nekik rakin az olyan volt amin nincs ez az antenna kivezetés..

amugy a gyári beépített tv-tuner hez van ........

nekem nem kell mivel gyári tv tuner nincs benne......

(#47) chriskross válasza gr.bence (#46) üzenetére


chriskross
aktív tag

Hát mostmár biztos nincs...fura, hogy ennyibe hagyod...biztos leordítanám a fejüket. Az milyen már, hogy nincs olyan alaplapjuk és küldenek helyette egy olyat amin nincs kártyaolvasó?? Vagy S-Video kimenet??? Biztos nem hagynám ennyiben...de ahogy gondolod...

(#48) gr.bence válasza chriskross (#47) üzenetére


gr.bence
aktív tag

sziasztok.

két kérdésem lenne: 1. melyik mostani driver vagy modolt driver a legjobb a gx600-hoz.

2. ramot szeretnék bőviteni benne milyen kéne bele dualba szeretném hogy menjen és lehetőleg 2Gb több legyen....

köszi az infot

(#49) gr.bence


gr.bence
aktív tag

ja még annyit akarok mondani hogy a ram bővités ha pl 4Gb ramot belepakolok akkot ugy az xp csak 3-3,5Gb fog látni belőle 32bites mivolta miatt de attol még mehetnek duálba nem???

illetve feltétlen muszáj az a dualchannel-hez hogy a két ram modulba 2 azono mennyiségü ramot rakjak??(pl:2x2Gb)

vagy lehet ugy is dual ha pl: 1x2Gb+1x1GB ram van benne??

(#50) Darth_Revan válasza gr.bence (#49) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jól tudod, akkor is tudnak dual-ban menni, ha pl az egyik 2gb-os a másik pedig 1gb-os modul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.