Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Hát, ha valóban kell ekkora táp, akkor jó ha tudod, hogy a Corsair 600 W közelében már kissé füstszagú.

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Egyikkel sem fogsz rosszul járni, bár kihasználni sem, az tény, de legalább egy jó ideig nem kell cserélni. :)

(#3) MrPG8 válasza Peter Kiss (#1) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ezt olvastam a Milyen tápot vegyek? fórumban is. Hogy túlságosan le van korlátozva. Ezért is hajlok inkább a CoolerMaster felé....

aero.: Kihasználva nem lesz. Az biztos. De úgy vagyok vele, hogy inkább most +5-10ezer mint 1-2 év múlva egy új táp.

[ Szerkesztve ]

(#4) Peter Kiss válasza MrPG8 (#3) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Akkor esetleg egy kisebb Enermax? ;]

(#5) MrPG8 válasza Peter Kiss (#4) üzenetére


MrPG8
aktív tag

no comment.... :D E közül a kettő közül lesz valamelyik, már csak ki kell találnom melyik... :F

(#6) Peter Kiss válasza MrPG8 (#5) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Cooler Master

A Corsair inkább arra megy, hogy klassz legyen a "felhasználói élmény", nem arra, hogy "szolgáljon és védjen". Ezért jó az Enermax, az akkor is működik, ha felrobbantják. :DDD

(#7) MrPG8 válasza Peter Kiss (#6) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Lefogadom hogy Enermaxod van.

(#8) phq válasza Peter Kiss (#6) üzenetére


phq
csendes tag

A hszaid alapján nem nagyon vagy jártas tápok terén barátom. Ez még nem is lenne baj csak ne ezzel próbáld növelni a rankodat. No offense.

Pgkém! Szerintem tényleg mindegy, hogy melyik bébit veszed meg mindenképpen jól jársz. A corsairről is csak jót hallok meg tapasztalat, h olyan halk, h torrentezés közben kikapcsolt monitor mellett néha megijed az ember, h nem is megy a gép.

When it's after 2 AM just go to sleep.

(#9) MrPG8 válasza phq (#8) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Na már csak te kellettél ide... :D

Kösz, most már végképp nem tudom mit vegyek...

(#10) Peter Kiss válasza phq (#8) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Ezt majd te meg tudod mondani. Jobb lenne levenni azt a szemüveget, nem gondolod? Még hogy "no offense", aki ezt odaírja, az már hazudik. :((( Meg rank-növelés mi? Istenem. :(
Egyébként jó sok hasznos információval szolgáltál, kb. annyival, hogy nem is olyan gagyi az a Corsair. Persze, hogy nem, de akkor is inkább a CM. Szóval csak így tovább, még több ilyen tagot a PH!-re! :W
Kívánom, hogy álljon meg a ventilátor a gépedben, és akkor tényleg hangtalan lesz. :K
---
@MrPG8
Sajnos nincs Enermax-om, Delta-m van meg FSP-m. :) Sajnálom a topikodat, témádat.

(#11) vPhis


vPhis
aktív tag

Corsair VX450W-m van..
nagyon jó táp és tényleg félelmetesen halk

(#12) MrPG8 válasza vPhis (#11) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Már körbekérdeztem pár emberkétől itt a PH!-en akinek corsair-e van. Mindenki dicséri!
Nem is beszélve, hogy találtam egy fórumot ahol Asus vs CM vs Corsair 650W-os táp a téma. Nem is kell mondanom, hogy 15hszből 15 Corsairt mondta....
Szóval el van döntve :)

(#13) Shkiz0 válasza MrPG8 (#12) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

+1 a corsair mellett :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#14) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Azt azért még hozzá tenném, hogy Corsair csak akkor lesz néma ha alul van és nem a prociról szívja a meleg levegőt. :) Amikor nekem processzor fölött volt lehetett hallani kicsit a hangját, de így új házban, hogy alulra került tényleg teljesen néma (vx550).

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#15) lsc válasza Cthulhu Dawn (#14) üzenetére


lsc
nagyúr

A vx 550-nek az elején voltak ventivezérlési gondjai, emiatt hangos volt, ráadásul abban cwt bél van, a vx 450-ben pl seasonic .

Az élet kegyetlen .

(#16) MrPG8 válasza lsc (#15) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Már kirajzolódott kbra, hogy mi lesz. CoolerMaster. Nem amiatt, mert jobb vagy rosszabb lenne. Más okok miatt...

(#17) venember83


venember83
nagyúr

1. Ez mióta probléma?
2. Ajánlott téma.

(#18) MrPG8 válasza venember83 (#17) üzenetére


MrPG8
aktív tag

1. Amióta szar a mostani tápom és új kell. Volt első része is, gondoltam oda tartozik.
(Mikor is szóltam bele, hogy milyen nevet adsz a bejegyzésednek?)
2. Már jártam ott, de csak összezavartak... Mindenki mást mond, szóval úgy döntöttem, hogy magamnak kell kitalálnom...

(#19) venember83 válasza MrPG8 (#18) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor miért nem találod ki magad, miért nyitsz egy újabb témát, ahol mások ismét összezavarhatnak? :U

Csak azért, hogy összezavarjalak: szvsz inkább CM, nem Corsair.

(#20) MrPG8 válasza venember83 (#19) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ezzel pont, hogy nem zavartál össze...

Nem értem, hogy ez miért fáj neked, hogy erről bejegyzést csináltam....

[ Szerkesztve ]

(#21) venember83 válasza MrPG8 (#20) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem fáj, csak az okát nem értem. :U

Akkor bocs, sajnos nem zavartalak össze, pedig az írást olvasva esküdni mertem volna, hogy a szupercsendes Corsair volt a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#22) syC válasza MrPG8 (#7) üzenetére


syC
addikt

Ha jót akarsz, akkor vegyél Silverstone-t (pcgear.hu), azon bellül Decathlon széria. Indokok:
1.) 100% moduláris
2.) Ultra halk
3.) Ultra hűvös
4.) Single-rail , azaz osztatlan 12V-os ág

:) :R

(#23) MrPG8 válasza syC (#22) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát csak egy a gond vele, hogy a 30k-s határt jócskán átlépi! :(

(#24) syC válasza MrPG8 (#23) üzenetére


syC
addikt

:R

(#25) Tüzi válasza MrPG8 (#23) üzenetére

Vargáné & Tsa? :DDD Az occsó' :)

Én így látatlanban is a Corsair mellett tenném le a voksom. Olvasgattam tápteszteket amikor raktam össze Q6600at, hogy mire cseréljem a 420as Chief-et, elég sok helyen dícsérték a korzereket.. Jó fesz-tartás, halk, stabil. Egyébként mondanám az Enermaxot, vagy a Chieftec-et, főleg miután megtudtam, hogy 350es Csifikkel üzemeltetik a Q6600as konfigokat 24 órában :) (és "olcsók" is)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#26) MrPG8 válasza Tüzi (#25) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Már végleges 6x megváltoztatott válaszom a Corsair :DDD

Csak hamarosan (1 hónapon belül!!) jön az új konfig. Lesz szép új házacskája (najó, csak felújított). Majd csak akkor veszem meg. Esetleg a harisnyázás miatt venném meg korábban! :)

(#27) kpal


kpal
veterán

Én ha választanék Corsair kéne ;) .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.