Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) flymi válasza Mr. Y (#9) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ha nem levél hanem nagyobb csomag akkor nem is a postás hozza drótszamáron, hanem kocsival jönnek. Vagy a kínából rendelt ingyen szállításos akármi bigyulák, ha egészen aprók akkor kihozza, ha már picit bumszlibb vagy ujjnyi vastag, akkor értesítőt dob és mondjuk másnap bemegyek érte, nem gond. Tehát ha levél akkor postás, ha csomag akkor mpl kocsi.
De az esetek nagy részében postán maradóra kérem, megőrzik 5 napig, de még nem volt rá példa, h visszaküldték volna. Illetve egyszer majdnem. Akkor nem kaptam semmilyen értesítőt, pedig volt telszám és mail cím is és miután az eladót meginterjúvoltam mégis feladta-é, állította h de. A 9. napon bementem érdeklődni mégis nem-e kaptam véletlen csomagot. De kaptam. Hoppá mondom! Épp időben, mert másnap ment volna vissza.
Felelős persze nincs.
Na de sebaj, úgy szép az élet ha zajlik. Mondjuk tényleg nevetséges amit a posta szolgáltatás címszóval művel, elvégre ez már a 21. század, nem hatlovas postakocsin hordják ki a csekkeket.
Apropó csekkek, azok hogyhogy mindig kivétel nélkül megtalálják a címzettet? :DDD

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.