Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Nagyobb cégekkel is megeshet

Volt szerencsém nekem is pár évvel ezelőtt, hogy rendeltem egy EDP könyvolvasót Trekstor Pyrus Mini és az MPL futár úgy adta át, hogy össze volt törve a doboza. Át sem vettem csak úgy, hogy ott a kocsi hátuljában videóra rögzítettem és megkértem a futárt, hogy nézze végig, mint tanú, beleegyezésével őt is felvettem. Szerencsére a tartalom sértetlen volt.

Nálunk még a helyi posta a röhejes. Én minden esetben házhoz szállítást kérek. 10-ből 7 esetben csak egy előre megírt értesítőt dob be a postás. Két alkalommal kaptam el, egyszer közölte, hogy azért csak értesítő, mert az azt megelőző nap érezett, de nem lett valamiért kiszállítva. Ezzel csak két probléma van;
- Bementem a postára és közölték, hogy délután négy után keressem a csomagomat, azután van átvétel, mert a postás még nem ért vissza. Elmondtam neki, hogy mit mondott a postás, így utána nézett. Kiderült, hogy aznap érkezett meg, kora reggeli órákban.
- Tájékoztattak róla, hogy akkor is, ha előző nap jön, ki kell hoznia.
Másik alkalommal pedig volt képe közölni, hogy döntsem el; vagy a csomagjaimat szállítja, vagy a leveleimet. Ebben még volna is valami, ha nem FIZETNÉK azért, hogy házhoz szállítsa. Másrészt akkor forduljon többet, ez a munkája...

10 esetből 2 alkalommal hívnak a postáról, hogy vagy átveszem aznap, vagy visszaküldik!!! Értesítőt egy darabot nem kapok.
És maradt az az 1 alkalom... Akkor kihozza...

Többször tettem bejelentést az elmúlt években, de még mindig ez a postás van...

But who is watching the guardians?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.