Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Durva sztori, az ilyen esetek miatt megy el a kedvem attól, hogy kétkerekűt vegyek... bár én "csak" nagyrobogóznék.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Aztakurva... Ilyet, hogy tudnak benézni egy szervizben? Persze emberek vagyunk, meg minden, de ez tényleg durva hiba. Főleg, ha úgy nézed, hogy kb 2 ponton kapcsolódik a motor az úthoz, ez pedig a két kerék. Azoknak kell rendben lenni elsősorban. Utána jön minden más. A szervizbe visszamentél? Mert lehet, hogy neked szerencséd volt, de nem biztos, hogy másnak is lesz. Lehet, hogy aznap 8-10 hasonló eset volt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3) Mr. Y válasza icemad (#2) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog

Először telefonon kerestem fel őket és már ott is kultúráltan beszéltek, valamint elismerték a hibát és felajánlották a költségek megtérítését. Tehát összességében korrektek voltak, nem akarták a harmadik szomszédra kenni és lerázni engem.

But who is watching the guardians?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.