Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Ez lesz az egyik legkedveltebb VR játék sejtésem szerint innentől egy ideig. Egyébként miért nem fejlesztenek már ezekbe olyanokat, pl. hogy az előtted haladó autó a sarat felverje a szélvédőre?A realisztikussághoz nekem már csak ezek a valós események hiányoznak igazából.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) GodGamer5 válasza ribizly (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
És amiért már évek óta sírok, hogy NINCS igazi talajdeformáció!!! Nem igaz, hogy ezt nem lehet megoldani végre.
Amúgy nagyon király a játék. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) ribizly válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Bezzeg már hány FPS/TPS játékban van. Mondjuk nekem Nem kellene gödör alakuljon ki, de már ha vizuálisan megváltozna a talaj az is komoly lenne.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) GodGamer5 válasza ribizly (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Olyan kéne mint a Sega Rally revo-ban volt, vagy ami még jobb a Spin Tires-ban. Az ütne.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) PuMbA válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


PuMbA
titán

Rali módban viszont van talaj degradáció, ez jó hír :) Ha a mezőny hátuljáról indulsz, akkor keréknyomosabb lesz a pálya és megvezeti az autót.

[ Szerkesztve ]

(#6) sirdenis válasza ribizly (#1) üzenetére


sirdenis
tag

Multkor youtubeon mindenki azon sirt , hogy nincs is benne VR.

(#7) ribizly válasza sirdenis (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Majd lesz. Az első részben van, szóval gondolom nem marad ki, csak megjelenéskor még nem fér bele.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Amúgy ebben csak a szimulátorosabb opció lesz vagy mellé arcade is?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) GodGamer5 válasza PuMbA (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ja csak a textúra keréknyom, meg a 3d-s talajdeformáció nem ugyanaz...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) lime.pro


lime.pro
csendes tag

Remélem olyan lesz mint az első része, nem pedig mint a Dirt 4, mert az nagyon nem tetszett. Valahogy nem volt szeren benne az a fizika, viszont az első Dirt Rally majdnem tökéletes volt, szerintem... Ha legalább azt a szintet hozza, akkor megvettek vele kilóra! :DD

(#11) laceszgamer válasza lime.pro (#10) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ott lehetett választani, hogy milyen legyen, mondjuk én arcade on toltam, valahogy nekem az a könnyedebb kikapcsolódás megfelelőbb, viszont a pro része nem tudom milyen volt neki a Dirt Rally-hoz képest.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#12) NandoXXL


NandoXXL
senior tag

Szerintem nagyon jó lett a játék, X360 gamepad RX 470 4GB -el Xeon E5-1620 (kb. I7 3770) 16GB szépen fut. Élvezetes, irányítható, nem akad, nekem nagyon bejött.

(#13) D.Va


D.Va
senior tag

Tegnap hozta a postás a Delux Edition-t, szóval ma délután install és veretem is kilinccsel előre a Datsunnal :P :C

VR támogatás lesz, de erre még pár hónapot várni kell (így volt az első résznél is, a VR még pár hónap programozást igényel)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.