Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

A 70eFt -os árat én is soknak tartom, 50eFt reálisabb lenne érte (bár lehet, hogy ennyiért inkább más márkát választanék).
A másik meg a frissítés. Nem lett volna egyszerűbb egyből 2.1 -el kiadni ?

[ Szerkesztve ]

(#2) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Azért ha 2.1 lenne rajta alapból, vagy legalább lehetne tudni mikor lesz rá ilyen frissítés, szerintem sokkal versenyképesebb lenne.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Az új grafika nagyon bejön nekem. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#4) kaller1


kaller1
veterán

Hm, az alsó kezelőszervek mintha ismerősek lennének :)

Köszönjük a tesztet! :)

.::> <::.

(#5) joey04


joey04
titán

érdekes, és egész jó ez a felület. az ára kicsit magas, na meg az 1.6 :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) hans87


hans87
tag

Jó kis Moto. 50-ért igen remek vétel lenne. Kiváncsi vagyok, szolgáltatók fel veszik-e?
Köszi a tesztet.

Nokia 5530

(#7) kaller1 válasza hans87 (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Kiváncsi vagyok, szolgáltatók fel veszik-e?

Én nem látok rá reális esélyt. :(

.::> <::.

(#8) Norbi21 válasza kaller1 (#7) üzenetére


Norbi21
senior tag

Pedig örültem volna neki :(. Remélem beáll majd szépen az ára azért.

[ Szerkesztve ]

(#9) devast


devast
addikt

Ez 60-ért is simán versenyképes lenne, sőt, simán odaveri a galaxy3-at meg a gt540-et is. Kb ilyen hardver specifikációnak kellene lennie egy középkatos android telefonnak(mondjuk 512mb ram belefért volna még). Amiért mégsem, az természetesen az 1.6....

(#10) bikkamokka


bikkamokka
tag

Vártam már ezt a tesztet, de mikor olvastam, hogy csak 1.6-os van rajta, el is szomorodtam. Remélem lesz 2.1 (vagy később 2.2), mert ez is szóba jöhet. De így mindenképp várok.

(#11) helixP


helixP
nagyúr

Bog azt írta,hogy " A navigációra az Android Market számos alternatívát kínál". Ez pontosan mit takar? Van már ingyenes, jól használható navi Androidra? EZ ugyan csak jó lene

(#12) amanoba


amanoba
őstag

rég várt teszt, pofás teló, kiforrott rendszer..csak kicsit újíthatnának.
70ért szvsz is sok, de anno hogy startolt az optimus?mert erre nem emlékszem..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#13) kaller1 válasza amanoba (#12) üzenetére


kaller1
veterán

65k-n indult a Gt540.

.::> <::.

(#14) amanoba válasza kaller1 (#13) üzenetére


amanoba
őstag

akkor ennek se annyira elveszett az ára, asszem júl-aug környékén láttam először 72-ért, simán beállhat normális szintre pár hónapon belül.

csak az a baj, hogy asszem csak ázsiába szánták ezt a telót, ez nem könnyíti meg a dolgot.

fektetett üzemmódban, "azerty" lett a billentyűzet, gondolom a francia nyelv miatt.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#15) Straw


Straw
senior tag

Köszönjük a tesztet, érdekes telefon, 10-esel olcsóbban megérné.

Viszont azt lehetne kérni hogy a videót legközelebb ne világos háttérrel csináljátok, mert így alig látható.

42

(#16) Jadro


Jadro
veterán

Szép kis telefon, nekem nagyon bejön. Pláne hogy vannak gombok is rajta gazdagon. Sajnálom az 1.6-os androidot, azt meg pláne hogy nem látszik mikor jön a 2.1. A szépen átdolgozott felület klassz, de nem feledteti hogy 1.6-os verzió fut a gépen. Ja és igen, ez picit drága még.

Látom már 720p a videó! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17) Bog válasza helixP (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ingyenes nincs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszik a keszulek. Az ara azert egy kicsit magas, de lesz az meg kissebb is...
Az 1.6-os Andriod helyet is lehetett volna 2.1-es...

"There is nothing permanent except change"

(#19) stevve


stevve
nagyúr

Nekem is tetszik. Motorola, kapacitív, GPS, WLAN... nálam ezek megérnének 50K-t még 1.6 Androiddal is. Max. elmennék vele egy "népkonyhába" főzni. ;]

(#20) mumk válasza Bog (#17) üzenetére


mumk
tag

Pontosabban szólva kishazánkban nincs. Mert hogy a Google Maps tud navigálni, nem is rosszul, persze adatkapcsolattal. Talán még megéljük, hogy a Markettal együtt ez is működni fog egyszer.... :(((

MIUI 0.12.24.

(#21) cabal


cabal
tag

Ebben sincs rádió... :(

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#22) volvoguy


volvoguy
addikt

Hát nemtom. Nagyon tetszettek a Motorola új, dizájnos, kockásított telói, és nagy kár hogy itt a szappantartó vonulatot erőltették. Ráadásul szerintem túl sok a gomb. Bőven elég lenne a 4 érintő. A Trackball is túl nagy, körülötte az a krómszerű izé túl fényes, a HTC Hero-nál legalább visszafogott, semmi csicsa.

Ráadásul az átrajzolt ikonok....hát szal az Android alap ikonjai sokkal stílusosabbak...mintha egy gyerektelefon lenne...mármint a menü miatt...

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Nagyon tetszik a cikk is meg a telefon is
Ha 50 körül lenne akkor vennék eggyet de így marad melósnak az ubiquio sulisnak meg az IMO :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#24) talpalavalo válasza RepeatSector (#23) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Tudják az amcsik hogy mi kell a népnek ;) mindenesetre valóban fejlődőképes! Csak árban is a kishazánkra szabják és nem lesz gond :DD

(#25) lmisi


lmisi
senior tag

1.6 és sosem lesz rá 2.1
Sőt a Motorola még 1.5 anroidjait sem upgradelte, ami nagyon szomorú mert így a telefonok kiszorulnak marketről. Gondolom 1.5-re senki sem fejleszt már. Pár hónap az 1.6-is itt fog tartani. Moto így ösztönöz új készülék vásárlásra.
Most kérdeztem rá ismerősnél, éppen prüszkölt mert a milestone-jára csak januárban lesz 2.2. Ő már persze inkább a droid2-re gyúr ami eleve 2.2 vel lesz.

(#26) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Egyetértek az előttem szólókkal.
Max 50k.
Amúgy jó cikk!:)

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#27) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Drága telefon,de nekem tetszik,bár ezért a pénzért sok.A képek nem olyan rosszak,föleg az a cipős kép tetszik amibe van az a hőmérő.Szagot is mér? :D
Dobd már ki azokat a cipőket. :C

[ Szerkesztve ]

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#28) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A trackballról beugrott a BB, hú de nem szerettem.

<< Heimdal >>

(#29) harminc3


harminc3
tag

Helló! Bevállaltam ezt a telót. A vásárlás előtt sokat filóztam a htc wildfire és a samsung galaxy 3 között. Aztán képbe került a motorola, és végül mellette döntöttem. Egy sony ericsson z770 után mindeféleképpen álom. :)

(#30) Vtwo


Vtwo
senior tag

Egész korrekt teló,az utóbbi időben úgy látszik a Moto tényleg feltámad haló poraiból.
De ez az ár elég sok érte és a videó is lehetne min. VGA.

[ Szerkesztve ]

(#31) sghu77


sghu77
tag

Nekem is nagyon szimpi a cucc. Egy igazi gáz van vele, az 1.6-os Android. Na és ha a támogatás (frissítés) nulla. Hamarosan vennék valami hasonlót az asszonkának, Galaxy 3, Ez is tetszik. Majd meglátjuk.

(#32) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem rossz ez a kis teló. De 1.6.. :((( és még magas az ára is. (reméljük lentebb megy idővel.)

(#33) Hosssszu


Hosssszu
őstag

"A készülékben 512 MB ROM és feleennyi RAM található, itt igazán kár volt spórolni." Itt valami ellentmondás van, mert a specifikációs oldalon viszont pont meg van cserélve.[link]

[ Szerkesztve ]

(#34) tjb007 válasza Hosssszu (#33) üzenetére


tjb007
nagyúr

Fel lett cserélve a kettő, 256 MB RAM van benne.

(#35) Napfénysüti

Tetszik, főleg ha itthon is fogják forgalmazni és esik az ára.

Més que un club!

(#36) ben11


ben11
őstag

Simán elfogadnám, de kétlem hogy a telenor felvenné a kínálatába és képes lenne emellett normális áron adni azt.. :W

(#37) Kolondrum

Nem is nokia nem is symbian, de azé csak megnézném közelebbről. :DDD

(#38) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ez igen végre tényleg egy középkategóriás droid teló.
Köszi a tesztet. :R
És még villanó is van benne amit néhány nagyobb gyártó drágább készülékeibe sem rak számomra érthetetlen indokból.

1.6 pár hónapig még nem gáz az x10 minimen is az fut(Igaz se rendesen belenyúlt ahogyan ebben a cuccban a moto. is),időtállóság szempontjából viszont kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#39) joey04 válasza Brutális eb (#38) üzenetére


joey04
titán

hiába nyúl bele a gyártó, ha egyre több program jelzi telepítéskor, hogy az 1.6 kevés neki

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Brutális eb válasza joey04 (#39) üzenetére


Brutális eb
addikt

Olvastad mit írtam?
Pár hónapig nem gáz még de időtállóság szempontjából kérdéses.
:D ;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#41) joey04 válasza Brutális eb (#40) üzenetére


joey04
titán

ismerősöm x10esén egy csomó jó dolgot meg akartam neki mutatni, amit sgs-en már próbáltam, és elég sokszor belefutottunk ebbe. szóval az 1.6 már 2-3 hónapja is olyan volt, hogy csak félig nevezhettük okostelefonnak az ilyen rendszerű készülékeket, mert az igazán jó alkalmazások közül elég sok nem indul el. tehát már most is gáz, meg régebben is az volt. sőt, már olyan program is van, ami csak 2.2 alatt megy! tehát hivatalosan még a samun sem...
ha ilyenbe nem botlottál még bele, akkor szerencséd van :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) plus44


plus44
veterán

Nem rossz, de nyomkodtam a Galaxy 3-at és piszkosul bejön.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#43) Lirion válasza joey04 (#41) üzenetére


Lirion
addikt

Úgy látszik, megvan a hátránya annak, ha ennyi verziója van egy os-nek a piacon..

(#44) Csabi95


Csabi95
tag

jó kis telefon, jobban megéri mint a galaxy 3 :K
a phone portal-ért kár :(

(#45) joey04 válasza Lirion (#43) üzenetére


joey04
titán

nem, annak van meg a hátránya, hogy a gyártók lusták frissíteni. ezen változtat a google, és hoz szigorúbb szabályokat. azért ne az OS legyen már a hibás, hogy úgy jelenik meg egy készülék1.6os rendszerrel, hogy már rég kint van a 2.1 vagy 2.2 is. Ennek ellenére még így is, a 1.6 korlátozásaival együtt is jobb minőségű programok érhetőek el, mint pl symbianra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) volvoguy


volvoguy
addikt

Ugye ez egy másik teló 2.1-el? [link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#47) Bog válasza volvoguy (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, a tesztcucc XT3 volt, és korábban is került bejelentésre, mint amit linkeltél.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#48) zseny


zseny
csendes tag

Hi mindenki Azt hiszem ide is illik az egyik teszt címe, a csendben elnyomott ásítás! Ha az E5 unalmas, akkor ez mi? Divat tapi divat andorral. Azt hiszem a nokia talán mégsem olyan fo.. mint ahogy lehuzzátok most, ez meg közel sem olyan izgalmas,tetszetős gép! Nézzétek meg az e5 árát+ ingyen navi.
Ez egy szubjektív vélemény, a másokét is tiszteletbe tartom.
Zs

(#49) kaller1 válasza zseny (#48) üzenetére


kaller1
veterán

Divat tapi divat andorral.

Te nem tudod, mit beszélsz.... :U

.::> <::.

(#50) stevve


stevve
nagyúr

Egyébként érdekes az 1.6 Android épp most, amikor a Google azt hangoztatja a legutóbbi felmérésekre támaszkodva, hogy már 70% a piacon lévő telefonokon a 2-es verzió fölötti Androidok aránya.

Persze lehet most bosszankodni az 1.6 miatt, de ha jó árban lesz, egy jó konyha megoldja a gondot. :) Vagy egy frissítés, ha lesz rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.