Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Szerintem jó teló,a 10x zoom egy olyan fegyver,amit nem minden telefon tudhat magáénak.Konkrétan most egy vetélytárs sem jut eszembe.Akinek fontosak a multimédiás képességek,azoknak jó választás lehet,a legtöbb játék elfut rajta,a kijelző pazar,az akku mérete is hozza az elvártat.A biztonsági frissítések már más tészta,ezen kár volt spórolni.Ha szolgáltatónál lehetne kapni,lehet kipróbálnám.

(#2) ghiottone válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

1 hónapja küldtem be a tesztet és úgy tűnik, hogy változott a hozzáallása a Motorolának a Zoom frissítéséhez. A napokban adták ki a szeptemberi patch-cset és lehet beállnak a havi frissítésekre. Lehet a főverzió is 2 lesz a végén.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#3) laleeee


laleeee
őstag

" A kamera csuklórázásra történő indítása itt is megvan, amit Android 8.1 óta már más kamera appra is be lehet állítani."
A zoomnál be lehet állítani, hogy rázásra a gcamat nyissa meg ?

(#4) ghiottone válasza laleeee (#3) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze, de lezárt kijelző esetében mindig a gyári indul. Ilyenkor a bekapcsológomb dubla megnyomásával lehet gcamot bealítani. Feloldott kijelző esetén viszont ha itt a gyári van beállítva a csúklórázásra akkor a dupla gombnyomásra is az indul - ez fura kicsit de megszokható.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) laleeee válasza ghiottone (#4) üzenetére


laleeee
őstag

Tehát akkor beállítható hogy lezárt képernyőnél duplán megnyomom a bekapcsológombot és elindul a gcam ?

(#6) ghiottone válasza laleeee (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Persze, de ezt már korábban is tudták - x4, z2 force. Vision esetén is így használom. Beállításoknál rendszer és a kézmozdulatoknál van a kamera megnyitása alatt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#7) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi a tesztet, írást. Remek lett!
Igazából Motorola telefonom nem mostanában volt (2000 környékén talán) :D
Igazából tetszik a telefon, de nem érné meg az LG V30+ DS telefonom cserélni, mert az többet tud, jobb, meg minden. Amúgy ha nem lenne, akkor lehet vételeznék egy ilyen "One Zoom" Motorolát.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8) joey04


joey04
titán

Remek írás!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) laleeee válasza #20749568 (#9) üzenetére


laleeee
őstag

HTC One X jobb ? :)

(#12) laleeee válasza #20749568 (#11) üzenetére


laleeee
őstag

Láttam hogy az adatlapodon az van megjelölve telefonnak :) Amúgy miért nem győzött meg a zoom a teszt alapján ?

(#14) kovy79


kovy79
őstag

Az 5. oldalon a "Specifikációk" címszó alatt azok nem találhatók, csak a vezeték nélküli képességek.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#15) laleeee válasza kovy79 (#14) üzenetére


laleeee
őstag

(#16) atee_13


atee_13
őstag

Épp telefonkeresőben vagyok. Egyetértek az értékelésben lévő "DE" vel.

Snapi 730 al és 300 körüli árral kb egyből beruházós lenne, így sem tragédia de valahogy nem az az egyből le kell rá csapni ajánlat.

Régóta szimpatikus a motorola és még nem volt tőluk telefonom.

(#17) Shyciii válasza Jack Hunter (#1) üzenetére


Shyciii
veterán

Mégis milyen fegyver a 10x zoom? Mert ahogy olvasom a cikket, és 3x optikai zoomot látok, vagyis a 10x az digitális zoom.

(#18) mjani1172


mjani1172
addikt

Szuper írás! :)

(#19) kovy79 válasza laleeee (#15) üzenetére


kovy79
őstag

Köszi, ez nekem is megy, csak ha már le van utánozva a MA tesztek struktúrája, akkor a "Specikfikáció" szó alatt a specifikációknak kellene szerepelni...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#20) mjani1172 válasza kovy79 (#19) üzenetére


mjani1172
addikt

"Specikfikáció"

Egy kicsit belezavarodtál.A "fikáció" az ok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.