Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8372) rena224


rena224
tag

Na, tegnap felpakoltam a kavicsra a CM9et... hát mint mondjak, nagyon, de nagyon bejövős, gyors, letisztult, és alig akad meg, a gördítések folyamatosak, az animációk sem akadnak, néha gondolkozik el csak amikor a beállításokban kevereg az ember és be akar lépni vmelyik menüpontba! szóval tetszik, viszont van még 1-2 bakija is persze csak h ne örüljön teljes mértékben az ember, kamera pl nálam kifagyott, lőttem vele 3 képet, harmadjára csak az aksi ki-be segített, és a bejövő kimenő hívásnál folyamatosan azt írja ki h ismeretlen szám, pedig bent van a névjegyzékbe is az illető :)) szóval bugos még picit, de már használható, wifi megy, bluetooth megy, hívások mennek, kamera megy is- nem is, videózás szintén gyenge pont, de amúgy stabilnak kezd látszani , egyszer mindenképp érdemes kipróbálni!

ja és a szabad RAM, nem gondoltam volna, h lesz 30-35mb szabad ramom ICS-sel, de mégis ez a helyzet, tehát ezen a téren is többet nyújt mint vártam :C

"Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.