Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

A kijelzőjéről még nincsenek információk?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) Murderer69 válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


Murderer69
őstag

"A harmadik negyedévre tervezett jövevény egyetlen megkérdőjelezhető pontja tehát csak a kijelző lehet, mely a kor igényeit nem biztos, hogy ki fogja elégíteni."

:U
szerinted akkor van?

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3) TheDragon007 válasza Murderer69 (#2) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hát épp ez az... most honnan tudjuk hogy "a kor igényeit nem biztos, hogy ki fogja elégíteni"? :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#4) yoman1


yoman1
csendes tag

Bár én kicsit elfogult vagyok, de nekem (nagyon) tetszik.
Hajrá Moto!

(#5) vehement69


vehement69
senior tag

húú, nekem viszont egyre csúnyácskábbak ezek az új Motok, remélem nem indulnak el abba az irányba, mint a Nokia :( régebben nagy Nokiás voltam, szép, fejlett és jó telókat csináltak, aztán egyre rondábbakat és silányabbakat, akkor szoktam át a Motora, most meg itt is kezdődik? :(

I am cancer in your bones

(#6) #16820480 válasza vehement69 (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezt én is észrevettem, néha nagyon érdekes elképzelésük van a tervezőknek- de nem is értem, hogy mi a fenét csinálnak a Motonál, vannak olyan szép formaterveik is (A1600, V8, V9, stb), csak kicsit tologatni kéne a belső hardvert (nagyobb felbontású kijelző, nagyobb méretű is esetleg, 3G, wifi), és megint ott lennének az élmezőnyben...

(#7) TheDragon007 válasza #16820480 (#6) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Egyetértek, de gondolom olcsóbb a külsőket váltani mint ütős hardvert pakolni a cuccokba :U

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#8) bolondember válasza vehement69 (#5) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mondjuk, funkcionalitás a szépség előtt? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) #16820480 válasza TheDragon007 (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez még egy bizonyos határig igaz is, de (főleg a felső szegmensben) kvázi össze kell válogatni egy listáról, hogy milyen alkatrészeket kérsz a nyákra, és kész. lényegében már csak a burkolat tartozik a Motorolához (meg a legtöbb másik gyártóhoz), a képernyő valami koreai vagy japán, a cpu samsung vagy texas instruments, a memória is hasonlóan, és így tovább.
tudom, így sem kis dolog összerakni, tesztelni, de nem is a sarki fűszeresről beszélünk, hanem egy marha nagy mobilgyártóról.

(#10) littlelion21 válasza TheDragon007 (#3) üzenetére


littlelion21
addikt

Pont erre gondoltam én is a cikk olvasása közben... :)

(#11) plus44 válasza Murderer69 (#2) üzenetére


plus44
veterán

"kor igényeit nem biztos...."

Hát ránézésre látom, hogy nem fogja... :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.