Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) buek1967 válasza Nagymelák (#99) üzenetére


buek1967
tag

Neked van már A13?

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#102) Nagymelák válasza buek1967 (#101) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Igen, van, stabil és gyors, imádom ezt a telefont.

(#103) buek1967 válasza Nagymelák (#102) üzenetére


buek1967
tag

Köszönöm! Külön tokot használsz vagy a gyárit? Bármi, amit tudni érdemes a belakás előtt? Örülök, hogy bejött neked, a kamera összehasonlító videók a yt-n is általában meggyőzőek, szemben ezzel a tech2-s teszttel.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#104) Nagymelák válasza buek1967 (#103) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Nem gyári tokkal használom, de szükséges rá, mert nagyon vékony.

(#105) buek1967


buek1967
tag

Azt kell mondanom, hogy ez bizony jó. Júliusi biztonsági frissítés, android 13. Villámgyors.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#106) surgery válasza buek1967 (#103) üzenetére


surgery
senior tag

Szia én két hete használom másod telefonnak nekem is nagyon bejött. Gyári tok sajnos elég csúszós én rendeltem hozzá egy nagyobb tokot ezzel jó lett a fogása nagyon. [link]. A tok túl ér a kamerán is nekem így sokkal biztonságosabb a fogása is.
Nagyon gyors és jó az üzemidő is. Egyszóval teljesen vállalható a telefon mondom ezt úgy hogy használok egy Samsung galaxy s23 ultrát is. Alzán vettem én is mert kellett egy másod telefon. Xiaomit nem szerettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#107) Midway válasza surgery (#106) üzenetére


Midway
senior tag

Pedig a xiaomi jobb ennél sajnos.
A személyre szabhatósága szinte nulla.
Lezárt képernyőn ha rosszul fogom meg , állítani akarja a lezárt óra stílusát. Nagyon bosszantó hiba. Beszélgetés közben random leakad a mobilnet budapesten, a 3 éves Lg velvet nem csinálta sem a Mi11.
A launcher egy full alap , felhúzáskor egy oldalon van az összes app és azokat kell görgetni fel -le, vicc. Állítabni nem lehet.
AOD nincs benne csak ha hozzáér az ember. :F
Ami jó benne a villámgyors töltés és valóban jó üzemidő. A kamera sem rossz.
Tok vagy fólia nélkül annyira csúszós a csiszolt üveg hátlap , hogy én nem is mertem használni. Már keresem az utódját pedig nem régóta használom. :U

[ Szerkesztve ]

(#108) TTTotya válasza Midway (#107) üzenetére


TTTotya
senior tag

Akkor fogd meg jól! :) Több telefon is van, ami a záróképernyőn hosszú érintésre felajánlja a az órastílus váltást.

A mobilnet leakadás valszeg szolgáltatói hiba miatt is lehet. Nálam kifejezetten jobb a térerő ezen a készüléken, mint az eddigieken.

A rendszer testre szabhatóságban nem tudom milyen csodát vártál egy majdhogynem vanilla android rendszeren egy majdhogynem vanilla launcher-től. Használj 3rd party launchert az megoldja az ilyen jellegű problémáidat. Ezen durrogni kb. olyan, mintha vennél egy Samsungot, és arra panaszkodnál, hogy túl egyedi és bonyolult a OneUI vagy egy Xiaomin a Miui.

Pont annyira szabható személyre, mint a gyári android. Van aki pont azt szereti.Pixel közeli felhasználói élményt ad.

Ha nem erre vágytál, akkor miért vetted meg? :F

(#109) buek1967 válasza Midway (#107) üzenetére


buek1967
tag

Nálam yettellel tökéletes, sok helyen van 5g is, hasít. Én Microsoft launchert használok, azt használtam Xiaomin is. Szerintem jó a hangja is, a Ready for meg külön előny bármelyik Xiaomival összevetve. Szvsz 220-ért best buy most.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#110) Nagymelák válasza Midway (#107) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Én pont a full alap androidért vettem meg, nincs szükségem a gyárilag felpakolt általam sosem használt appokra..

(#111) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Üdv! Érdekelne, hogy gyárilag aplikált fólia van a kijelzőn? :R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#112) mrThomi válasza PeteePeti (#111) üzenetére


mrThomi
addikt

Hello, igen van rajta.

(#113) PeteePeti válasza mrThomi (#112) üzenetére


PeteePeti
őstag

Szuper köszi! :R
Még egy kérdés, az 50 wattos vezeték nélküli töltést vajon milyen töltővel tudja kihasználni a telefon? Xiaomi és OnePlus 50 wattos töltőm van itthon, de gondolom a szabvány miatt azok nem fogják 50 wattal tölteni! :Y Aki tölti vezeték nélkül az mivel tölti és mi a tapasztalata? ;)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#114) mrThomi válasza PeteePeti (#113) üzenetére


mrThomi
addikt

Ebben sajnos nem tudok segíteni, mert nem töltök telefont vezetékmentesen.

(#115) Angie™


Angie™
addikt

Nézzétek el nekem, biztos le van írva párszor, de hírtelen nem találom. Milyen szoftveres támogatást fog kapni a teló? Meddig lesz főverzió frissítés?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#116) mrThomi válasza Angie™ (#115) üzenetére


mrThomi
addikt

Kettő tuti. 13-al jött, 15-öt még biztosan megkapja, hogy utánna mi lesz az csak a moton meg a te idegeiden múlik

(#117) Angie™ válasza mrThomi (#116) üzenetére


Angie™
addikt

Értem, köszi. Oneplus 10 pro és Moto Edge 30 ultra között vacilálok.. :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#118) mrThomi válasza Angie™ (#117) üzenetére


mrThomi
addikt

Oneplus 10 Pro mellett szól a fluid jól optimalizált rendszer, aki szereti az új oxy os dizájnt annak jó, de csak snapi 8 gen 1 van benne ami én személy szerint nem szeretek. Moto edge 30 ultra stock droidra hajaz, kint van már rá az A13, ami szerintem nagyon jól sikerült, nagyon sok személyreszabási lehetőséggel. Moto mellett szól a 144hz ami baromi jó érzés a szemnek és a mindennapi használat során, és a snap 8+gen 1 is nagyon takarékos proci. Nehéz választás, nekem volt mindkettő, de a moto nekem a magasabb kép frissítés miatt sokkal gyorsabnak tűnt. Ha van még rá keret nézz rá a moto 40 pro-ra is, vagy akár Oneplus 11-re, frissebb modellek, hosszab terméktámogatással.

(#119) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok! Csaklakozok eme táborhoz, eddig minden negatívumai ellenére is nagyon tetszik ez a készülék :D
Eddig csak pozitív élményem van a telefonról. :K

NAGYPAPA

(#120) Angie™


Angie™
addikt

Srácok, Ezen a telefonon, gyárilag nincs fóla?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#121) Angie™ válasza Angie™ (#120) üzenetére


Angie™
addikt

Látom, hogy vki közben már kérdezte korábban. Alza-ból rendeltem egy felbontottat és nincs rajta fólia, illetve nincs tok a gyári dobozban. Visszavitték, rendeltem megint egyet, de ugyanaz, vmit mókol vele az Alza. Ne rendeljetek felbontottat!

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#122) buek1967 válasza Angie™ (#120) üzenetére


buek1967
tag

Van rajta gyárilag, szintén Alza, de nem bontott. Mondjuk kb 4hét után leszedtem, zavart egy buborék. Nem érzem hiányát a fóliának.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#123) Angie™ válasza buek1967 (#122) üzenetére


Angie™
addikt

Oké, köszönöm! :R

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#124) PeteePeti válasza Angie™ (#121) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én a Honor Magic 5 Pro-val jártam így! Alza, bontott, összes gyári tartozék! Mármint a hirdetés alapján! A valóságban viszont a gyári fólia is hiányzott róla és a gyári tok se volt a csomagban! Szal ment vissza a feladónak! Nem szeretem, ha hülyének néznek! Akkor írja oda, hogy ezek nem képezik a csomag részét azt svsz!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#125) Angie™ válasza PeteePeti (#124) üzenetére


Angie™
addikt

Pontosan!!
A masodik is ugyanilyen volt, úgyhogy rendeltem inkább egy újat :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#126) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Emag black friday 199.990 HUF most a telefon, ha érdekel valakit! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#127) Angie™ válasza PeteePeti (#126) üzenetére


Angie™
addikt

Ne is mondd, ott van az automatában az ALZA-tól amit rendeltem :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#128) PeteePeti válasza Angie™ (#127) üzenetére


PeteePeti
őstag

Ne vedd át és rendel meg Emagon! Ennyi! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#129) FraFer82


FraFer82
tag

Sziasztok!

Aki használja ezt a telefont, tőle kérdezném, hogy 200 ezerért mennyire jó vétel most, illetve hogy a Vodafone hálózatán hibátlanul működik, vagy ugyanúgy problémás, nem támogatott, mint a Google Pixelek?

(#130) PeteePeti válasza FraFer82 (#129) üzenetére


PeteePeti
őstag

A Motorola készülékek minden Magyarországon használt frekvenciát támogatnak az összes szolgáltatónál! B20 és 5G is van természetesen! Amúgy 200 ezerért egész jó vétel szerintem!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#131) zordi válasza FraFer82 (#129) üzenetére


zordi
tag

Lemondanám nalunk nagyon gyenge a térerő, pixelel nulla, samsungnal csak snaodragonossal szinte, xiaomik elfogadhatok neha eldobja, oneplusok eldobaljak még a szobába is pedug ott jobb. Motorola közepén van a jelszint a skálán sőt mobil netem is van. Meglepődtem de hál isten.

(#132) FraFer82


FraFer82
tag

Igen, pár nap használat után, ez egy kifejezetten jó telefon, remek ár-érték aránnyal. Anyaghasználatra pedig prémium, amiből adódik az egyik hátránya is: a súlya. Az AOD-ját nekem még szoknom kell, de ezt leszámítva kellemes csalódás ez a Motorola.

(#133) Indian74


Indian74
senior tag

Sziasztok!
Na tegnap jött egy frissítés a telefonra 150 mb -os és november 1, security Patches 🤭👍😜

NAGYPAPA

(#134) lived1986


lived1986
csendes tag

Nagyon vacilálok e között a telefon illetve. a nothing phone 2 között.
Vannak pro és kontra érvek mindkettőnél.
Nem tudom melyiket kellene.
Tuti megvenném az egyiket akkor verném a fejem miért nem a másikat vettem.

(#135) Angie™ válasza lived1986 (#134) üzenetére


Angie™
addikt

Nekem a nothing phone külsőre annyira iphone koppintás. Jó ott a világító hátlap, de akkor is. Sokat nem gondolkodott a formán a Carl Pei ;]

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#136) mrThomi válasza lived1986 (#134) üzenetére


mrThomi
addikt

Ird le hogy mi a pro/kontra vagy mire van szükseged es tudunk segiteni. Ha egy szögletes tegla kell vedd a NP 2-t. Ha kecses kezben kellemesebb fogasu hajlitott kijelzös, akkor a moto. Nekem volt mindkettő, de a moto engem jobban megfogott. Ha a szoftveres updatek fontosabb akkor mar inkabb az NP fele billeg a merleg.

(#137) Angie™ válasza mrThomi (#136) üzenetére


Angie™
addikt

Kíváncsi vagyok mikor fog jönni az android14 a moto-ra. :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#138) mrThomi válasza Angie™ (#137) üzenetére


mrThomi
addikt

:DDD
Jó kérdés amúgy. Szerintem a 13 frissítéséből kiindulva + 8 - 12 hónap a 14 hivatalos megjelenésétől. Jövő nyárig én biztosan nem számolnék vele, de kitudja

(#139) Angie™ válasza mrThomi (#138) üzenetére


Angie™
addikt

Jól van, nem baj :DDD Türelmesen várok.

Egy dolgot szeretnék már csak megtudni a frissítésen kívűl, hogy milyen parfümmel fújták be a dobozt :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#140) mrThomi válasza Angie™ (#139) üzenetére


mrThomi
addikt

Pont ezen gondolkoztam valamelyik nap, de ha engem kérdezel szerintem az illata a legjobban az Yves Saint Laurent MYSLF parfüméhez hasonlít. Ha egy parfümériában vagy próbáld ki

[ Szerkesztve ]

(#141) Angie™ válasza mrThomi (#140) üzenetére


Angie™
addikt

Köszi, mindenképpen megnézem :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#142) Angie™


Angie™
addikt

Megint akciós ALZA-n :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#143) zordi


zordi
tag

Pici segítséget kérnék. Nem találok kettős alkalmazásokra vonatkozó beállítást. Pl dupla viber stb. Nincs vagy csak sügér vagyok?
Köszönöm a segítséget.

(#144) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Hali!
Hanyas Android főverzióig lesz támogatva a teló?
Moto Edge 40-nel szemben vajon megéri a 80ezres felárat?

(#145) Angie™ válasza pietrrr (#144) üzenetére


Angie™
addikt

Elméletileg jön még rá az andorid 14 és a 15 is. Aztán gyakorlatilag meg ki tudja ;]

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#146) tompiox


tompiox
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék a kamera beállításához, a beállítások menüben csak az előlapi kamerának a képméretét látom, hol kell/lehet a hátlapi kamerák képméretét beállítani.
Beállítások képernyője:

[ Szerkesztve ]

(#147) mrThomi válasza tompiox (#146) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem vagyok benne biztos, már rég eladtam a telót, de ha megnyitod a kamera app-ot és ha a képernyő felső részénél lefele pöccinted mintha húznád le a notibárt, akkor nem ad be még + kamera beállítási lehetőséget ?

(#148) tompiox válasza mrThomi (#147) üzenetére


tompiox
csendes tag

Köszi az infót!
Közben megtaláltam az Ultra -Res beállítást az Egyebek lehetőségnél, ezzel a két kamera (200 és az 50-es) teljes felbontása beállítható android 13 alatt.

(#149) Angie™


Angie™
addikt

Ma érkezett meg az android 14 :K :C
Fel voltam rá készülve, hogy majd vmikor nyáron jön, ez egy kellemes meglepetés :)

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#150) savage45


savage45
csendes tag

Most 180-ért el lehet hozni emagról és alzáról is. Van valakinek tapasztalata ezekről a honlapokról vett ultrával? Már már túl jó ajánlat, hogy elhiggyem, h nincs benne csel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.