Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kashim


Kashim
őstag

"Érdekes," azt hiszem ezzel lehetne jellemezni a készüléket. Az a Facebook gomb meg olyan, mintha valaki paintbe odavágta volna.
(mondjuk a HTC Salsa megoldását még így sem übereli :D)

(#2) bok92 válasza Kashim (#1) üzenetére


bok92
addikt

Nekem is ez jutott eszembe, hogy: Húú de érdekes... :D
Én valahogy nem látott értelmét ennek a telónak, de ha a gyártó igen, akkor hajrá...

(#3) Rickazoid


Rickazoid
addikt

És ezt megveszi majd bárki is? Nem is látom hogy lehetne egy kézzel használni, ami alapkövetelmény egy mobiltelefonnál szerintem.
A Facebook integrációra meg inkább nem mondok semmit, mert felfüggesztenek pár napra. A lényeg, hogy maradjon az USA-ban.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#4) laszlohétfő


laszlohétfő
csendes tag

Amúgy én ebben látok jövőt!!

Azt gondolom azokat célozza meg aki 24-órából 25-öt a fészbukkon tölt, mert más nem jut eszébe ezen kívül... hasznos mobil valóban!

(#5) Lumos


Lumos
csendes tag

Nekem nagyon nem tetszik. Aránytalan és tők olcsó megoldásokat sugall. Ha már 2011 van és nem sokára 2012 akkor igazán megerőltethetnék magukat a tervezők. Még ha olcsó mobilról is van szó. Hozni kene egy színvonalat.

(#6) amanoba


amanoba
őstag

Sokadik rókabőr a mototól..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Gadgetfun


Gadgetfun
tag

Az államokban (és Londonban is ezt láttam), a fiatalok nagy része ilyen qwerty-s telefonokkal járkál. A BlackBerryk és a sok hasonló kialakítású telefonok nagyon népszerűek, mert rengeteget sms-ezenek és egyfolytában csetelnek egymással. Telefonon beszélő tinédzsert alig láttam, mindenki csak nyomkodta a telefonját a metrón állva, a kávéházakban, plázákban...

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#8) rainmen


rainmen
aktív tag

Fog ez fogyni. Fizikai billentyűzet és (szerintem) jobb akkuidő az okostelefonoknál. És aki csak f@kkol vagy sms-ezik, annak ez is bőven elég.

(#9) plus44


plus44
veterán

Szerintem nagyon aranyos. Ha potom pénzért kapni lehetne itthon is, 2. telefonnak esküszöm vennék egyet, de hát több pontom sem helytálló ez a mondat. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) adrianv


adrianv
tag

Rusnyaság.... :(( Amúgy a blackberryk legalább jobban néznek ki, jobb az UI-juk.

Sorry for party rocking!!!

(#11) rep3at


rep3at
őstag

Tetszik ez a minimalista kialakítás.

Forward thinking. كرر

(#12) Youri


Youri
veterán

Marha ronda...

RTX ON

(#13) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

pfejj de ronda, ekkora kijelzőn meg mi értelme az érintésvezérlésnek? :N

(#14) plus44 válasza Rav3n02 (#13) üzenetére


plus44
veterán

Talán mert így is kicsi a kijelző, hát még ha kapott volna egy 5 irányú D-pad-et? :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#15) Rav3n02 válasza plus44 (#14) üzenetére


Rav3n02
senior tag

talán az arányokat kellett volna jobban eltalálni :DDD

(#16) plus44 válasza Rav3n02 (#15) üzenetére


plus44
veterán

:F Tervezd át a telefont kedvedre, de talán nézegess más telefonokat. (hozzáteszem a legtöbb ilyen ihletésű telefon így néz ki...)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#17) Rav3n02 válasza plus44 (#16) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Engedd meg, hogy meg legyen a saját véleményem erről a telefonról, mégpedig az, hogy ronda és ezer egy ilyen jött az elmúlt évben. Köszönöm

(#18) plus44 válasza Rav3n02 (#17) üzenetére


plus44
veterán

Megint más kérdés, hogy meg van a véleményed, és megint más mikor engem nézel hülyének, hogy odafért volna egy d-pad, csak kicsit itt, meg ott kell átalakítani. Igen, egy helikopter leszállópálya is ráfér, csak ahogy te is mondod, át kell alakítani. Nem kell megsértődni, mint egy kisgyerek, hanem ésszerűen kell gondolkozni. Köszönjem? :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) Rav3n02 válasza plus44 (#18) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha szerinted azzal a hozzászólással én hülyének néztelek, akkor milyen ésszerű gondolkodásról beszélünk? Nem akarok offolni, de sosem gondoltam volna, hogy közel 10k hozzászólással a hátad mögött ebből te azt veszed le, hogy hülyének nézlek....mert hogy egyébként sem szokásom

(#20) plus44 válasza Rav3n02 (#19) üzenetére


plus44
veterán

Amikor azt mondod odafért volna egy 5 irányú D-pad, csak úgy kellett volna kialakítani, akkor igen, hülyének nézel, mert nyilván ráfért volna a Mona Lisa is, csak az NEM ez a telefon, hanem egy másik lett volna, amit gondolom te terveztél volna. Az egy dolog, hogy nem szokásod, de egyrészről teljesen irreleváns a kommented, mert minden ráfér mindenre, de ez így néz ki. Ennyi. Kifogásoltad, minek az érintőkijelző? Azért, hogy lehessen mozogni a menüben, erre ez a legegyszerűbb módszer, mert itt a QWERTY billentyűzetnek kell e hely, hisz az ilyen telefonoknak ez a karakterisztikája. És akkor hadd ne hozzam fel azt, hogy miért releváns az, hogy kinek hány hozzászólása van itt a fórumon. Én is szólhatok be ettől hülyeségeket, meg te is értelmes dolgokat, ez semmit nem jelent.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21) Rav3n02 válasza plus44 (#20) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Jézusom. Zárjuk ezt rövidre. Rendben van, igazad van. Elnézést kérek ha úgy érezted hülyének nézlek.

Üdv,
R

[ Szerkesztve ]

(#22) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

minek veszekedtek ha verekedni is lehet??? :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.