Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) phanzetomox


phanzetomox
őstag

anevemearl: Pontosan. :)

Moonlight115: Szerintem épp azért téged vádoltak meg ,mert értenek eléggé a számítógéphez és emberekhez :) :D . Ilyen érvekkel hogy moonlight 115 nélkül... :D Te is tudod jól hogy mennyi idő beregisztrálni egy álnéven facebookon, ugyanúgy ph-n vagy akárhol. Mivel te voltál az újonc (akiről még az sem biztos hogy elsődreg) gondolom ezért lettél te a "célpont", bár a hsz-ekben nem volt rád irányuló vádlás, arra meg lusta voltam hogy végig olvassam ki célzott rád. (habár nekem is te voltál gyanús, a többieket ismerem már annyira, hogy tudom nem szórakoznának ilyennel)

Főleg az volt gyanús hogy írtuk a posztokat, mindenki meglepődve és érdeklődve reagált hogy mi a fene ez az egész, kivéve téged, aki egyszerűen figyelmen kívül hagyta a dolgokat amiket írtunk. Sőt még a néhány felhasználó szarkasztikus "Itt mit kell csinálni?" megjegyzésére is úgy válaszoltál mintha mi sem történt volna, miközben mindenki nagyban vitázott hogy mi ez az egész.
Épp azért a topicba írtunk mert nem voltunk biztosak hogy ki fenyegetett meg minket, viszont az ottani reakciók szinte egyértelművé tették.

Én nem is szeretnék többet ezen vitázni, a fenyegetés tárgyának beteljesítését valószínűtlennek érzem ezek után, tehát a probléma megoldását az L: topic komolyabbik tagjaira bízom, akik már tapasztaltabbak (amennyiben érdekli őket, ha nem, nincs miről beszélni ).

Ugye a gond az hogy privát üzenetet nem lehet megosztani pedig az sok mindent világossá tenne sokak számára.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.