Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Preda


Preda
aktív tag

Elég jó pontokat kapott.

(#2) Szakiii válasza Preda (#1) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem kicsit, régen láttam ennyire egyhangu döntést legyen az rossz vagy jó.

(#3) lofagi


lofagi
addikt

Impressive! :Y

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) pomorski


pomorski
őstag

Érdekes, tényleg ennyire jó lenne?!

(#5) DaveHutt


DaveHutt
őstag

User Score-ra leszek kíváncsi Metacriticen.

(#6) #32965376


#32965376
törölt tag

Bár csak ne lenne ilyen bűn randa ez a játék :( A szörnyek még okésak, de a világ, a karakterünk...meh.

(#7) pzstm


pzstm
titán

nagyon ígéretes, és stream alapján minden okésnak tűnik nekem grafikailag is :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nekem a 2. játékom volt a MonHun még psp-n. MOst ezt nyugodt szívvel rendeltem elő. Látva a bet6át is. Kb ez az a játék, amit ők is akartak csinálni már régóta.

Aki megveszi PSre az vegyen fel nyugodtan és megyünk vadászni. :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9) Mister_X válasza DaveHutt (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mintha az baromi mérvadó lenne, lol.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) oriic válasza Mister_X (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Foleg hogy tobbseg nem is tud ertelmesen szavazni legtobb esetben.

Alig varom h hazaerjek es kiprobaljam. :D

Live-Die-Respawn

(#11) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem tudom mi ez a perverzióm, de baromira tetszik ez a nagy baszó greath sword, aztán azzal gyakni a monsztákat. :) Majd talán ősszel... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) DaveHutt válasza Mister_X (#9) üzenetére


DaveHutt
őstag

A célközönség értékelése az én szememben többet ér, mimt a (le)fizetett újságíróké. Lásd mennyire istenítették a Cod ww2t stb.

(#13) Mister_X válasza DaveHutt (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Célközönség? Mivel boldog-boldogtalan dobhat “értékelést”, így minden, csak nem mérvadó. Mert persze a 0 és 1 pontos ráhányások azzá teszik, tudom én. Mindenkit nem vehetnek meg a kiadók, kell ismerni 3-4 jobbféle oldalt, ahol a tesztelőket valamennyire ismered, pl. elolvastad jópár régbbi tesztjét és egyet is értettél a leírtakkal, valamint a pontszám is tükrözte mindezt.

De egyébként a Monster Hunter recept immáron egy bő évtizede alapjaiban változatlan, tehát elrontani nem tudják. World esetén is ott csiszoltak rajta, ahol kellett, jól is néz ki, nem töltöget zónaváltásoknál, mechanika kicsit finomodott, miegyéb. Pár órám van benne, de már most látom, hogy igen, ez A Tökéletes Monster Hunter - és mint ilyen, rétegjáték, nem való mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ha ennyire jó lesz, beruházok egy példányra.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.