Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

Alapból nem lenne egy rossz game a trailerek alapján, de nekem az ingame grafika erősen 2005ös szintnek tűnik. Tiszta mosott textúrák, életlen részletek és kontrasztok... Lehet hogy csak én várok sokat egy Wii U-tól, de ez akkoris PS2-es szint...
meg merem kockáztatni, hogy a PSU szebben nézett ki PS2-n mint ez

(#2) Mister_X válasza Cythyel (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kockáztasd nyugodtan. A trailerek szarok csak, Wii U-ból minden egyes promo videó alacsony felbontású szar. Még magán a Wii U-n is. MediaMarktban ki vannak állítva, hát förtelem, ahogy a videók demonstrálják a játékot, de már a mellette levő Demo gombra kattintva le fog esni az állunk.

Ez a játék az eredeti Wii-s verzió felturbózottja, ami azon a platformon a hardverhez képest szép volt, itt "csak" nagyobb a natív felbontás és a textúrákon dolgoztak. A végleges termék sokkal szebb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) batai15


batai15
félisten

jöhetne végre pc re is !

(#4) oriic válasza batai15 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sose fog. Még boxra sem. :( Illetve van egy, csak full japán. :(

Live-Die-Respawn

(#5) Mister_X válasza oriic (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"csak full japán"

Hát aztán, ez a lényeg, nem? :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6) oriic válasza Mister_X (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne izélj már, addig nem jutottal el vele hogy regisztráljak. :D Meg ilyenért én nem fizetek havidíjat xbox-on az fix.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.