Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tibor92


Tibor92
tag

Nem értem, mi ez a nagy felhajtság.

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#2) keIdor válasza Tibor92 (#1) üzenetére


keIdor
titán

Főleg, hogy a legprimitívebb CoD, amit csak kiadtak. 33.5 óra alatt ráuntam teljesen, ami új negatív rekord! Kár volt megvenni és kár, hogy nem lehet eladni sem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Anubiss


Anubiss
tag

Ha ezt pénzért fogják majd rátukmálni a népre, akkor fak off!
Bobby Koticknak nincs még elég pénze?

(#4) anulu válasza Anubiss (#3) üzenetére


anulu
félisten

márpedíg kemény zöldhasúkért fogják. csak nem nekem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) bishoplogan válasza keIdor (#2) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ezzel én is így vagyok. Üdv a klubban :)

Black Ops több szórakozást nyújtott.

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csak azt nem értem ha ennyi mindenki ennyire negatív véleménye van a játékról hogy lehetett ennyire sikeres??
Nekem igenis tetszik. Most toltam ki a kampányt veterán módban most meg a küldetéseket nyüstölöm....

Nálam fontosabb szerepet játszik a történet orientált játék mint a maximum grafika. Nem mintha most ezzel a BF-et fikáznám, mert bátyám gépén ha nem is max graffal, de ahhoz közeli beállításokkal játszottam. Szépnek szép volt de a kampány részétől kicsit sem voltam elájulva. A multi más tészta....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#7) Apika válasza callmeakos (#6) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Pontosan! Ennyi munkát nem ölnének bele, ha nem lenne rá kereslet...

(#8) monguz82 válasza keIdor (#2) üzenetére


monguz82
tag

Nekem 110 perc alatt sikerült unalomba fulladni...

Ez már rég nem az a CoD, ami a játékosoknak készült. A pályák többségénél a szobám is nagyobb. Nevetséges!

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#9) Polllen válasza monguz82 (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hát kinek készült? :W

A játékosoknak, csak abból is a casual rétegnek. A játékos szám azt mutatja, hogy ugyanolyan sikeres, mint az elődök.

A top10-ben minden nap bekerül a steam-n.

Én is hamar meguntam. Feleslegesen bekerült az akimbo machine pistol, ami mindenkiből hero-t csinál, a játékmódok pedig... (pl. hc-ból minden értelmes kimaradt)

Normális szerót is úgy kell vadászni, mert ott is csak gyopár infected van 80%-ban.

Semmi hc mosh pit vagy egyebek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#10) callmeakos válasza monguz82 (#8) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na az ilyen kommentektől falra tudok mászni.
Az OK hogy neked nem tetszik de hülyeségeket ne beszélj már :W :W

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#11) Gergosz2 válasza bishoplogan (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

Szerintem annyi káromkodás nem hagyta el a számat , mint amennyi blackops alatt megtette. Nálam ott zárult a COD széria bűvköre, maradok a jól bevált cod 2 nél :K

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) v!ct0y válasza Polllen (#9) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez a mostani cod egy nagy 0 lett. Black ops fényévekkel jobb volt! Meg volt is benne újítás. Itt semmi 0 nyista. Sok fan meg megveszi. Kiváncsi vagyok meddig lesz a lista élén. Pár hónap múlva ez is eltűnik a süllyesztőben. De jó, hogy volt ez a free weekend.

(#13) Polllen válasza v!ct0y (#12) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ne haragudj, de a black ops ennél sokkal rosszabb játék. (nem mintha ez kiemelkedő alkotás lenne ;) )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) viktor82


viktor82
őstag

Nekem tetszik a MW3 igaz a cod jobb volt szerintem,már csak a szeró választásból!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#15) -kdM- válasza callmeakos (#10) üzenetére


-kdM-
senior tag

attól, hogy nem értesz vele egyet még nem hülyeség...nekem konkrétan nem kellett 110 perc se, hogy menjen az uninstall

utolsó CoD amit élveztem az a 2. rész volt, azóta szvsz csak csökken a színvonal amit az elején még elnéző mosollyal vettem tudomásul, de ez a rész már a legalja a rakat dlc-vel együtt

(#16) Polllen válasza -kdM- (#15) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mindig a cod 2-vel példálózik mindenki, pedig szerintem cod4 HC. A 2 vh-ból akkoriban Dunát lehetett rekeszteni és akkor már ET. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) callmeakos válasza -kdM- (#15) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az hülyeség amit mondott. Aszondja:

"Ez már rég nem az a CoD, ami a játékosoknak készült."

Hanem kiknek? Statisztáknak? Star Wars fanoknak? Esetleg Ewokoknak? Vagy netán filmezőknek?

:U :U :U

De NO offense!

All→M8

(#18) #41133696


#41133696
törölt tag

Na most PC-sek meg kimaradnak? :(

(#19) mrhitoshi válasza Polllen (#13) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Történetileg több fantázia van benne, mint ebben. :U

Én azt vettem észre, hogy a casual réteg van a legjobban rágerjedve a Cod-ra, így nem is csoda, hogy folyamatosan rekordot dönt az Activision. :K

[ Szerkesztve ]

PS4

(#20) mrhitoshi válasza Polllen (#13) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Omg. Sorry dupla. :W

[ Szerkesztve ]

PS4

(#21) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jól hangzik :)
bár felesleges így széthúzni...jöhet hetente is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) hommeros


hommeros
őstag

A szinte végtelen rank lehetőség nagyjából azonos mennyiségű cheatert is generált. Mert nem fogják végig szenvedni, ugye. A grafika szerintem szép.

Ez a játék egy olcsó popcorn casual-á degradálta magát. A COD 1,2,4 - mennyit játszottunk velük bakker.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#23) Gergosz2 válasza hommeros (#22) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nálam cod : uoban a BAS viszi a pálmát. Cod2 is király, a 4 meg szintúgy adja.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#24) szurmais


szurmais
tag

Inkább ne vettem volna meg :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=szurmais

(#25) aram01 válasza keIdor (#2) üzenetére


aram01
nagyúr

"Kár volt megvenni és kár, hogy nem lehet eladni sem."-ötcázé? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#26) keIdor válasza aram01 (#25) üzenetére


keIdor
titán

97 jatek van steamen, nem tudom szetvalasztani.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) aram01 válasza keIdor (#26) üzenetére


aram01
nagyúr

ígérem csak azzal játszok ;) ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) #41133696 válasza keIdor (#26) üzenetére


#41133696
törölt tag

Lehet úgy áll a ajánlata :DDD

(#29) keIdor válasza aram01 (#27) üzenetére


keIdor
titán

500000 es viheted. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) aram01 válasza keIdor (#29) üzenetére


aram01
nagyúr

komolytalan vagy,megyek aludni :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#31) Archer


Archer
őstag

Régen 2-3 DLC áráért adtak egy rendes kiegészítőt ami sokszor annyi játékidőt hozzáadott az alapjátékhoz mint a mostani címek átlag játékideje. Tudom, mindig a régi dolgokkal jönni de azért elgondolkodtató. Most meg ilyenek, hogy +1 map, +2 map egy DLC, anno az nagyobb nevekhez tonna szám jöttek a multi mapok ingyen, és volt közöttük sok minőségi ami simán hozta a "gyáriak" színvonalát. Hol vannak azok a játékosok, akik akkor nyomták az ipart? Biztos nem a CoD vásárlók között...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#32) bunfi


bunfi
őstag

De tényleg, azért nevezzük már annak, ami évekig volt: pálya. Nem DLC, nem kiegészítő. PÁLYA.

Volt szerencsém kipróbálni a nemrég véget ért ingyen hétvége alkalmával, konklúzió: szégyen. Folyamatosan volt szerencsém többedik prestige játékosokkal együtt játszani, ami nagyon jó volt így nullás szinten :) Emellett ez a játék már tényleg csak és kizárólag az akimbo-smg-m16a4 mesterhármasról szól, mást ki se próbálj, mert csak szenvedni fogsz vele. Ez még annyira sem jó, mint a BO, legalább azzal végigjátszottam az ingyenhétvégét anélkül, hogy az agyamat megölte volna. Az MW3-nak ez 4,5 óra alatt sikerült. A lábát lődd, attól hal... :))

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#33) #41133696 válasza callmeakos (#6) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja... nekem eddig a COD5, a COD6 és a COD8 jött be a legjobban... ez az új verzió felülmúlta a várakozásaimat, elég szkeptikusan álltam hozzá, mert nincs új motor stb... közben meg a legjobbak között van... és eddig ez az egyetlen COD, ahol tudsz játszani P2P-s rendszerben is és dedikált szerós rendszerben is. Előbbinek a nagy előnye, hogy ha üresek a szerverek vagy csak gyorsan akarsz nyomulni, mindig talál csapattársakat,izé játékos társakat :)

(#34) noisia


noisia
aktív tag

Én megvettem a haver nyüstölésére, hogy tudjunk együtt játszani, de inkább sörre költöttem volna. Engem a leginkább az irdatlan sok (de tényleg ezernyi) cheater idegesít. Vissza szoktam nézni a furcsa halálaimat, de amiket visszanézek, ott 10/9 csaló lő le.
És a sokadik után alteffnégy a vége mindíg :((( ... A másik a hitbox. Na attól is a falra másztam. Plussz az a két egykezes f@s , amivel mindenki lelő ... pffejj :W ...
Ez volt az első Cod amit megvettem, de köszi többet nem, marad a BC2 vagy majd a BC3, mer a BF3 is elég fos ahogy hallom!

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#35) #41133696 válasza noisia (#34) üzenetére


#41133696
törölt tag

BC3 fejlesztése nincs a tervben... BF3 DLC-k és majd BF4 van tervben.

(#36) keIdor válasza #41133696 (#33) üzenetére


keIdor
titán

Nekem meg a regi CoD, meg az UO, az volt az igazi.
noisia: Jo lett a BF3.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) Mappa


Mappa
addikt

Ha MW2-re adnának ki valami DLC-t előbb venném meg mint ezt a ..... :(

nem kötelező megadni

(#38) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Ezért gondolom fizetni kell a játékosoknak? 20 kiegészítő csak 1 dollárral egész jó üzlet a fejlesztőknek.

Live poor, die ritch.

(#39) Kanczy válasza keIdor (#36) üzenetére


Kanczy
veterán

Kivéve a sok nevetséges, gusztustalan bugot :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#40) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Legalább dől a lé a black ops 2-ig, jól ki van ez találva.... idén se jön ki semmi normális multi fps ahogy elnézem

PSN:BiZzare_0 ️

(#41) #41133696 válasza gyáliSanyi (#38) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha még 1 $ lenne... haver valahol olvasta pár napja, még linkelte is, hogy 3-4 € :D

[ Szerkesztve ]

(#42) noisia válasza @rglaaf (#40) üzenetére


noisia
aktív tag

"idén se jön ki semmi normális multi fps ahogy elnézem"

Farcry 3, Új Counter Strike, Borderlands 2 , Bioshock 3, Halo 4 , meg még kitudja milyen meglepetések lesznek .... Folytassam? :)

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#43) @rglaaf válasza noisia (#42) üzenetére


@rglaaf
veterán

normális multi fps amiket felsoroltál abból melyik az :F

PSN:BiZzare_0 ️

(#44) Gergosz2 válasza @rglaaf (#43) üzenetére


Gergosz2
veterán

embere válagotja

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) noisia válasza @rglaaf (#43) üzenetére


noisia
aktív tag

hát apám, akkor neked nem tudom mi a normális!

Mégis mire számítassz, meleg hógolyóra? ...

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#46) Polllen válasza mrhitoshi (#19) üzenetére


Polllen
nagyúr

öööö a cod mindig filmekből emelt/emel át egy az egyben csatákat, harctereket, uh elég nehéz fantáziáról beszélni velük kapcsolatban.

Amúgy történetre is azt mondanám, hogy inkább cod4/6.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.