Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nrgia


nrgia
őstag

Na erre azért kiváncsi leszek...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Hű B+! :C

(#3) adam320


adam320
senior tag

Ezaz..ezaz ezaz..ezt várom(juk)..siessenek a tervezők :U

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Hát én már nemizgulok fel a COD-al kapcsolatban. Hosszú múlt van mögöttem és azt kell mondjam egyre mélyebbre süllyed a színvonal a játékosokat illetően... Több mint 1év aktív COD4-ezés után lemondtam a szervert és feloszlattuk a csapatot mert mki kiábrándult belőle, a játékosok viselkedése és az eSport nagyjainak hozzáállása sem megfelelő szvsz. A színvonal tényleg a béka segge alatt van és erről nem az IW tehet...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Sanyó69


Sanyó69
csendes tag

Nem is merem megnézni a 24-én kiadott teljes trailert mert szerintem elsírom magam.EMBEREK EZ GYÖNYÖRŰŰŰŰ LESZ!!!!!!!!!!!!!

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

hát ez a pár másodperc többet ér mint maga a treyarch:D
Az IW ismét odateszi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Gomez86


Gomez86
őstag

AHHHH!!

Nah ez már nem az az egyszerű "futszasztlősz" FPS-lesz :))

szvsz COD4ből ezt hiányoltam egy kicsit a sp karrierben, hogy nem kellett sokat taktikázni meg izgulni, csak futni + lőni.

Viszont a mp felejthetetlen estéket okozott nekem is... :R

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) For357y válasza Xaels (#4) üzenetére


For357y
aktív tag

Sajnos, ez így van. Több mint egy évig játszottam COD4-et neten, de abbahagytam(nem szándékosan, egyszerűen már nincs hozzá hardver) és nekem is ezek a tapasztalataim. Nem akarok általánosítani, mert nem játszottam 6-7 alkalomnál többször magyar szerveren, de ahányszor felmentem egy magyar szerverre, nem láttam mást csak anyázást. Ha valaki meghalt, akkor aki lelőtte az VH-s, csíter, stb. Na meg egymás folyamatos oltása.
Külföldi szervereken nem nagyon láttam ilyet. Volt 1-2 problémás arc, de azokat szépen kickelték. Ott ismerősöket is szereztem, segítőkész, jófej emberekkel játszottam. Nem értem, nálunk miért kell legtöbb helyen ilyennek lenni :(

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#9) D1Rect válasza For357y (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Most a hivatalos COD szerverekről van szó? :U
Vagy "magánkezdeményezésről"?

(#10) For357y válasza D1Rect (#9) üzenetére


For357y
aktív tag

Is-is.

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#11) D1Rect válasza For357y (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

A hivatalos szerverekről nem bannolják a csalókat? :F

(#12) hommeros


hommeros
őstag

Hú ez nagyon ott van.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) For357y válasza D1Rect (#11) üzenetére


For357y
aktív tag

De igen, de nem azt mondtam h csalók is voltak, hanem, hogy ha megölték őket akkor rögtön anyáztak, hogy biztosan csaló az illető. Jó, volt amikor tényleg csaló volt, de az ritkább volt. Engem nem egyszer anyáztak le szó szerint azért mert valakit megöltem... :(

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#14) D1Rect válasza For357y (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Értem. Köszi! :R

(#15) For357y válasza D1Rect (#14) üzenetére


For357y
aktív tag

Nincsmit!

Csak, hogy ON is legyek:
Ez a videó nem sokkal mutat többet, de az a kevés is nagyon jó! Úgy látom megint jó története lesz a játéknak! :) Már várom. Csak vas kéne hozzá! :DDD

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#16) konas


konas
senior tag

Arrgh,de jo lessz..Lattatok ezeket a szineket..Cool :Y

(#17) volvoguy


volvoguy
addikt

tudjátok az ember azt gondolná, hogy egy 2007-es motor nem igazán tudja már elképeszteni a játékosokat....és de mégis...és nem csak hogy csiszoltak rajta, és még az sem baj hogy nem egy Far Cry 2....de basszsu ebbe már igazi filmszerű jelenetek lesznek...

Ugye a Cod4nek a története volt filmszerűen kitalálta, nem is igazán volt odabaszós jelenete azon kívűl, amikor Price-t újraélesztgették, a társunkat meg fejbelőtték...de ebbe? késelés, háztetőkön hajsza, ablakból kizuhanás....és ez tuti hogy ingame

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18) klodi


klodi
csendes tag

fho állalt :))

(#19) feka007


feka007
nagyúr

Nem rossz, bár sztem CoD4 hangulatát nem éri utol, de ez ebből még nem derül ki. :R

(#20) Xaels válasza For357y (#8) üzenetére


Xaels
félisten

A pályafutásunk utolsó pár hónapjában csak CB meccseket játszottunk és sokesetben a külföldiek is elkezdtek pofázni, ha jobbak voltak azért, ha gyengébbek akkor azért. Pubolni meg nagyritkán TDM-re mentünk hogy a taktikus SD-zés után kicsit kitomboljuk magunkat, de ott már csak chattime 0-val...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez extended? Kb azt hittem, hogy vége a reklámnak, és kezdődik a trailer, mire végelett, lejátszottam újra, és próbáltam figyelni arra a pár apró jelenetre, és tényleg ennyi volt. :))
De ha 2/3 olyan jó lesz min az első része már megéri végigtolni.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22) feka007 válasza Xaels (#20) üzenetére


feka007
nagyúr

Én eleve utálom az egész warozást CoD-ban. Már a promodtól is kiráz a hideg, amit ha leszarozok, akkor mindig jönnek a promod kockák, hogy ez a reális, csak én vok láma.. Az reális, hogy nincs recoil, nincs mozgás, meg lebutítják csövesre a grafikát? Elveszi az egész játék feelingjét.
Na meg a magyar klánok szintje... Akinek jobb a statja, az mind el van szállva magától, leoltanak, ugatnak mindenkinek.. Ezért nem is voltam még klánba, pedig többször próbálkoztam, de mivel nem találtam 1 értelmes társaságot sem, így inkább csak pubozok, legalább nem kockulok annyit.

[ Szerkesztve ]

(#23) Sirandrish válasza Xaels (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah..elég sokan rinyáltak a warokon...de még mindig jobb mint a nyomi pub a nyomi perkekkel , és néhány nyomi emberkével akiknek a kezdőn véget ér a map illetve oda is csak gájmor-al tudnak befetrengeni...pf..szánalmas..

Szerencsére a promodba kivettek mindent ami nem kelett..bár azon is lett volna még mit javítani de nah..semmi sem tökéletes :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) fireproof


fireproof
őstag

ti megtaláltátok már a világpremiert-t (videót) mert én kerestem de sehol nem találtam.(pedig azt írták hogy máy.24-én adják ki a trailert)??????

(#25) henesa válasza feka007 (#22) üzenetére


henesa
aktív tag

Teljesen egyetértek veled vazze :) Forever PUB!

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#26) fireproof


fireproof
őstag

Szerintem nézzétek meg : :D

(#27) skeleton91 válasza fireproof (#26) üzenetére


skeleton91
tag

Kibaszott valósághű.Nem kérdés hogy killessz az év játéka.Nem semmit csinálnak a IWs srácok.Remélem olyan szinten lessz ahogy azt megszokhattuk.Nekem a cod4 is nagyon bejött talán az lett az eddigi lejobb egészen addig amíg ki nem jön a MW2.Legalább elfelejteti a World At Wart mert az nagyon szar lett igaz nem is ők csinálták hanem az a kosz Treyarch.Lassan már olyan lessz mint egy akciófilm.Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#28) fireproof


fireproof
őstag

Jaja a grafó javul egyrecsak....a cod 5 öt meg inkább hagyjuk:D egyp valahol olvastam hogy már el is kezdték fejleszteni a cod 7 et ......ezzel csak az a baj h szerintem ha ez még meg se jelent akkor a cod 7 et azt is elfogják sietni mint az nfs undercovert amiről szintén nem élrdemes beszélni....de ez a MW2 ígéretesnek hangzik-látszik főleg h civilek meg minden :) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.