Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Belehúzott a Samu rendesen.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ergo egy szitázott Samsung lesz, hogy a profitot tudják növelni... Szép munka :D

Jó, most sarkítottam, pl a Wingtech partnere számos gyártó.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Ricardo válasza Graphics (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

De nagyjából erről van szó.

"Az original design manufacturer olyan vállalkozás, amely maga tervezi és rakja össze portékáit, szerződéses partnerének logóját és szoftverét a termékekre pakolva, az utóbbi így az egész tervezést megspórolhatja."

(#4) Graphics válasza Ricardo (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nos igen, habár kíváncsi lennék, hogy pl. más gyártók mely termékei készülnek így.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Predatorr


Predatorr
őstag

Egyenszemét? :F

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#6) Bossyy


Bossyy
tag

Hirtelen most nem is jut eszembe olyan termék ami sikeres lett volna úgy, hogy a "gyártó" csak a nevét adta hozzá. Így elsőre nem tűnik üdvözítőnek ez a vonal, hogy noname gyártók majd Samsung nevet tesznek a termékeikre oszt' jónapot. Szerintem a Samsungnak pont fordítva kellene gondolkoznia. Eladni a termékeket, amiket aztán esetleg más néven hoznak forgalomba, de a kassza a Samunál csörög. Vagy aktuális, esetleg éppen kifutott modellek licenszét eladni, így volt annak idején Polski Fiat, Dacia, Lada.....
De persze ők tudják.

(#7) Graphics válasza Bossyy (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát szerintem fordítva ez nem lenne kifizetődő, el tudná szintén értékteleníteni a márkát...

Ez ötletnek nem rossz, de nagyon magas minőségű ODM kell hozzá, mert különben rá lehet faragni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) cskamacska válasza Graphics (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Ja, nagy húzás. Simán lenyomják majd a kínaiakat, hogy a kínaiak telefonjára ráfestik a Samsung logóját. Érted, nem lesz kínai márkás telefon, ha minden kínai telefon Samsung lesz

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9) janeszgol válasza Bossyy (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem sem tetszik ez. A herótom van a tök azonos telefonokból. Ami ma divatos, ez az alsókategóriás szeméthegy: kb 6 colos kijelző, 2 giga ram, MT6739.... kb 10-12 gyártótól. Annak örültem, hogy egy Galaxy A10 is mennyivel másabb, mint kategóriás szeméttársai, erre most tessék.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Schuler888 válasza Graphics (#2) üzenetére


Schuler888
senior tag

Lol, ekkora blodseget amit irtal. Ezen a gondolatmenet menten, az iPhoneok is egytol egyik szitazott telefonok... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#11) Schuler888 válasza Ricardo (#3) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mert aztan a mai designok nagyon meg vannak tervezve.. ugyanazokbol a design elemekbol epulnek fel. Ha egy random xiaomira rairjak, h huawei, eszre sem veszed. A lenyeg belul van, es ugyanugy a one u-t fogja futtatni es a samsung szolgaltatasai es szervizhattere jar hozza.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) Schuler888 válasza janeszgol (#9) üzenetére


Schuler888
senior tag

"egy Galaxy A10 is mennyivel másabb, mint kategóriás szeméttársai, erre most tessék."
Pedig pont mar az is ODM-nrl keszult, azert valszeg teljesen szabad kezet nem kaptak, ergo a samsunt nimbuszat nem veszelyeztethetik az altaluk gyartott telefonok

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#13) Giovan! válasza Schuler888 (#10) üzenetére


Giovan!
addikt

Legalább olvasd el a cikket, mielőtt másokat próbálsz kioktatni :U

Az original design manufacturer olyan vállalkozás, amely maga tervezi és rakja össze portékáit, szerződéses partnerének logóját és szoftverét a termékekre pakolva, az utóbbi így az egész tervezést megspórolhatja. A jövő évben minden ötödik Galaxy ODM partnertől érkezhet a források szerint, és itt elsősorban a legolcsóbb Galaxy A-szériás modellekre érdemes gondolni.

Én nem tudok róla, hogy az Apple ilyen cégekkel állna szerződéses viszonyban, ők mindent maguk terveznek, csak a gyártás van kiszervezve.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#14) Schuler888 válasza Giovan! (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

Legalabb olvasd el a temaban irt osszes hozzaszolasom, mielott probalsz kioktatni.. :U
Arra a kommentre annyira volt tulzo a valaszom, mint amennyire tulzo az alapkijelentes.
De latom nem ment felfogni...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) Giovan! válasza Schuler888 (#14) üzenetére


Giovan!
addikt

Az összehasonlításod (mely a hozzászólásod második mondatában szerepelt) nem túlzó volt, hanem ostobaság. Nem a témában írt összes hozzászólásodra reagáltam, hanem erre a hibás összehasonlításra, ami mintegy mentegetni próbálja a Samsungot, mondván, más nagy mobilgyártó is ezt csinálja. Ha ilyesmire akarsz utalgatni, keress olyan céget, aki tényleg él hasonló módszerekkel (ott volt pl. az Alcatel és a TCL esete, bár azt nem tudom, hogy jelenleg mi van velük), mert a fake infóknak szerintem nincs sok haszna egy szakmai fórumon :)

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#16) Graphics válasza Schuler888 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell egyetérteni azzal, amit írok, viszont az ODM fogalmát érdemes tisztán látni.
Mielőtt még belefutsz mondjuk egy személyes hangvételű baszogatásba olvasd el.

:) Nem kell véres szájjal a másiknak esni, ez nem az a hely.

Gondolom olvastad, hogy erős sarkítás volt, amit írtam. De ezt remélem olvastad, képességed is megvan rá, hogy értelmezd :)

ODM: "Az original design manufacturer olyan vállalkozás, amely maga tervezi és rakja össze portékáit, szerződéses partnerének logóját és szoftverét a termékekre pakolva, az utóbbi így az egész tervezést megspórolhatja."

Megintcsak nem jó az iPhone hasonlat, mert ők saját maguk terveznek, és gyártja nekik a Foxconn.

Itt viszont arról van szó, hogy más tervezi a készüléket... Érezhető a kettő közti különbség!

Kapufa, és mint ahogy írtad valahol 2001 óta benne vagy a telekommunikációban, tehát nah, most akkor ezt én magyarázzam el? :D

Amúgy miért érzem azt, hogy egy frankó másodregisztráció vagy, mert még múltkor a original anyakönyvezett vezetéknevemen is szólítottál...?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Schuler888 válasza Graphics (#16) üzenetére


Schuler888
senior tag

Megegyszer: annyira volt tulzo, mint amennyire a tied. Vagy az, hogy ezekutan szitazott samsungot fognak gyartani, az megallja a helyet?! Nem. Errol ennyit. :U

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#18) Graphics válasza Schuler888 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja. :)

Csak Te személyes vonalra vitted a dolgot, hogy mekkora hülyeséget írtam... Olvasd csak vissza. ;)

És kiderül , hogy mégis szitazott Samsung lesz, hisz az A10 is az....

Abban viszont biztos vagyok, amit írtam.. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Schuler888 válasza Graphics (#18) üzenetére


Schuler888
senior tag

Sajnalom ha szemelyesnek erezted nem ez volt a cel.

"És kiderül , hogy mégis szitazott Samsung lesz, hisz az A10 is az.... :C"
Tehat ami rajta fut sw, azt nem a samsung tervezte, hanem egy tok random kinai android. Ertem.
Azt hiszem itt engedem el. De egyebkent sztem erted te. :)) :P

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) Graphics válasza Schuler888 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt már Te fűzöd hozzá.. mivel én ilyet nem írtam. :)

Sehol nem írtam ilyet...Nem igazán értem, akkor ezt miért akarod rámsózni

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Fall-N


Fall-N
veterán

Nincs engem semmi meglepő. Anyósom A50-e tisztára úgy néz ki, mint az én Redmi Note 7-em, méretre is szinte egyformák. Már az is ODM lehet csak nem verték nagy dobra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.