Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hero01


hero01
csendes tag

várom.ez egy optimus 2x,sgs,xperia pro hibrid.

[ Szerkesztve ]

(#2) GALARDO


GALARDO
addikt

Végre nem egy tepsi Samsung. Tetszik ez a gombsor, várom az adást! :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#3) quailstorm


quailstorm
nagyúr

1. A billentyűzetnek ma igen nagy felára van.
2. Együtt jár azzal hogy a készülék hardveresen avult, de semmiképpen sem csúcs.
3. Ami legalább középkategóriás azt Magyarországon nem biztos hogy lehet kapni.
Na ezért kell maradnom az N900-nál, értelmes áron nem lehet váltani.

(#4) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Elfelejthetnék végre a pentile-ös wvga amoled kijelzőket :W

(#3) quailstorm: xperia mini pro

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#5) vgyuri


vgyuri
őstag

Bluetooth billentyűzet 2e forint a neten, hátránya hogy nincs háttérvilágítása és két ketyerét kell hordani.

(#6) quailstorm válasza Oppenheimer (#4) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az nem valami erős telefon már bocsesz. N900-nál gyengébbet meg pláne nem veszek.(telefonom van, az n900 tabletpótló)

(#7) Levi941127 válasza vgyuri (#5) üzenetére


Levi941127
senior tag

hol lehet ilyet kapni? engem érdekel nagyon :D

(#8) Youri


Youri
veterán

Ez egy tavalyi modell :U Ráadásul AT&T, ahogy a Captivate nevű modellekre jellemző... Attól még nem rossz

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#9) hito válasza Levi941127 (#7) üzenetére


hito
nagyúr

Nálam, de már elég nagy a sorban állás :DDD

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10) fattyu


fattyu
veterán

Tökmindegy ki csinálja meg.

3.7 -4 kijelző. Minimális túlnyúlás a kijelzőn kverti 1 gig ram és valami kurrensebb soc ( tegra3 s3 s4 ) és

Az a helyzet hogy még ezért is fizetnék. Jó a xperia mini pro de kicsi.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#11) Oppenheimer válasza quailstorm (#6) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nem akarok vitába szállni, de nem sok dolgot tudnék felsorolni amiben az n900 jobb :U

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#12) hito válasza Oppenheimer (#11) üzenetére


hito
nagyúr

Egész más, nem érdemes összehasonlítani a kettőt. És itt nem a készülékekre gondoltam, hanem szigorúan a rendszerre. Android nem nagyon tud labdába rúgni szerintem a maemo5 mellett (bár felhasználás kérdése), viszont ha csak a két készülék közti különbségeket nézzük OS-től függetlenül akkor az N900-nak esélye nincs, nem egy kategória. Nekem ez a készülék lenne az álom maemo5 rendszerrel.

Viszont tettem a Glide-ra ubuntu-t, és android mellett, együtt a két rendszer már bőven ki tud váltani egy N900-at minden szempontból.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Ha már qwerty:

volt szerencsém egy Xperia minit követően egy Motorola Droid 2-t kezelnem. Ha leszámítom a turbó simmel való szivattyút, akkor az volt életem legjobb mobilja eddig. Fantasztikus a full qwerty, főleg egy hardveresen is okés masina mellé. Ha tehetném, most is vennék egy Milestone 2-t, ezt a telót viszont sosem venném meg: hardveresen feleslegesen erős, nekem ami bejön az a 3,7 coll, nem érdekel az amoled, sem a samoled, (vegyél egy BB9700-t és megtudod mi az, napfényben kijelzőről olvasni), stb...
Amit a kolléga linkelt használt modellt, hát........, végül is mindent annyiért lehet eladni, amennyit fizetnek érte....

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#14) Orton96 válasza hito (#9) üzenetére


Orton96
aktív tag

Honnan szerezted? (külföldi ismerős?) :)

(#15) hito válasza Orton96 (#14) üzenetére


hito
nagyúr

Van az is, de ha hiszed ha nem ezt innen szereztem (én se hittem a szememnek amikor megláttam). Sok forintot kifizettem érte, annyit amennyi rám nem jellemző, de itt az anyagi része másodlagos volt, kellett méghozzá azonnal és nagyon nem bántam meg. Én is nagy N900-as voltam annó és már rég vártam egy hozzá méltó készüléket android fronton. Milestone 2-t nem nevezném annak, több szempontból is kevés az a készülék.

Hasonló kuriózumot tervezek beszerezni, de az még nagyon a távoli jövő, csodálkoznék ha idén sikerülne: Fujitsu F-07C. Na az a nem semmi berendezés.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#16) Cyberpunk válasza vgyuri (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+ menet közben nem nagyon fogod úgy használni, kivétel az iPhone 4-hez kapható csúszkás tok.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) petipetya


petipetya
nagyúr

Légyszi rögzítsétek majd az adást. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#18) quailstorm válasza hito (#12) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azért kezeld a helyén a dolgot, 2 év van a két telefon közt. És az Adreno GPU-k (130;200;205) nem a gyorsaságukról híresek. Az N900 meg kiváló tuningalap. 800mhz-en hideg, 1ghz-et meg még bírja gond nélkül. Az n900ban meg pont minden a hardveresen gyorsított kezelőfelületről szól, persze nem úgy néz ki mintha kész lenne, de tud dolgokat amit még egy symbian belle sem. Androidtól meg hiába vársz bélyeg méretben élőképeket 3d ablakváltóval.
Egyébként valószínűleg meg lennék én elégedve azzal amit az xperia mini pro nyújt, csak a kijelző... 3,5colon 800x480-ról nem akarok visszafele váltani semmiképpen.
Viszont szívesebben látnék S3 kategóriában qwerty-t.

[ Szerkesztve ]

(#19) Cyberpunk válasza hito (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja Maemo 5 előtt :R Komoly szívás a hiánya. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) vezly


vezly
csendes tag

Szerintem manapság nem nagyon érdemes qwerty-s telefont kiadni. Egy átlag felhasználó ma már simán el tudja kezelni az egy-két kezelő gombbal felszerelt telefonokat. Esetleg akinek extra igényeik vannak, azoknak jól jöhet (mondjuk játékot gombokkal irányítani), vagy üzletembereknek, de manapság már a full érintős modelleken is remekül lehet gépelni és kevesebbet is nyom a zsebben.

(#21) H-ger


H-ger
tag

á szóval ez volt az a titokzatos mobil az xperia go mellett a tesztben.

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#22) quailstorm válasza vezly (#20) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a pár millió geek meg haljon éhen? Már elég hosszú ideje nem tudok mondani olyan qwerty-s új telefont ami üt. A milestone sorozat állandó fáziskésében van, és ebben a samsungban is akármilyen remek tegra van, már az se új. Miért kötelező a qwerty-s telefont 1-2 év késéssel kiadni?
Ha azt vesszük alapul hogy az N900 mennyire nem alkalmas telefonnak, és mégis pár millió elkelt belőle, lenne valamennyi igény az ilyen "palmtopra".

(#23) danih


danih
addikt

Miért vagyunk ennyite qwerty ügyben hanyagolva? Amcsilandben rengeteg ilyen készülék van, hozzánk pedig semmi sem jut el. Pár hónapja kerestem full qwerty-s telót nagyobb képátlóval, de egyszerűen nem volt semmi a piacon, így lett egy használt Milestone 2 a vége...

(#24) hito válasza quailstorm (#18) üzenetére


hito
nagyúr

Bocs, de sem a kirohanásod nem értem, sem a mondanivalódat, de lehet, hogy nem is akarom. :U Fogalmam nincs, hogy mit nem kezeltem helyén.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#25) Cyberpunk válasza quailstorm (#22) üzenetére


Cyberpunk
félisten

No ná hogy lenne. :K Nekem az álmom, egy Note slide qwerty keyboard-al. :B Kár hogy csak álom marad sajnos, pedig azonnal vennék egyet ha lenne.
Egyébként lenne rá igény igen, a Note is egy réteg készülék, még is eladtak belőle x milliót.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) vezly


vezly
csendes tag

Szerintem azért nem gyártanak már annyira qwerty-s telót, mert több anyagot kell belepakolni ,mint egy full érintősbe. Így talán olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#27) danih válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


danih
addikt

Huhh, dettó, egy álom, az is marad sajnos....

(#29) Greentea


Greentea
senior tag

Kép, hang ok

2x2 néha 5

(#30) Mate29


Mate29
csendes tag

kép hang okéé nálam is

(#31) csernak75


csernak75
senior tag

Ha kirakom teljes képernyőre akkor nincs kép!

(#32) kaller1


kaller1
veterán

Minden oké, kezdhetitek.:)

.::> <::.

(#34) joey04 válasza csernak75 (#31) üzenetére


joey04
titán

de lesz, várj egy picit! 5-7mp kb.
más élő ustream adásoknál is így van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) H-ger


H-ger
tag

xperia neón nagyon akad kép is hang is.

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#36) marsu5


marsu5
csendes tag

Csak nálam fagy ?

[ Szerkesztve ]

(#37) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

nem jó az adás! szavanként megakad :W

(#38) csernak75 válasza Crydan (#33) üzenetére


csernak75
senior tag

Nálam is akadozik.

(#39) Ati3120


Ati3120
tag

Nálam is akadozik :(((

(#40) callmeakos válasza Crydan (#33) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

dettó

All→M8

(#41) sagit


sagit
addikt

itt is akad :O

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#42) vezly


vezly
csendes tag

Nálam folyamatos!

(#43) pcnet


pcnet
addikt

Srácok, légyszi rögzítsétek az adást, mert a live streamet sajna nem tudom nézni. Kevés hozzá az 1 megás netem. Marad a rögzített adás visszanézés. :(

Köszi!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#45) joey04


joey04
titán

Nálam tökéletesen akadásmentes PC-n és telefonon is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) callmeakos válasza Crydan (#44) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

nekem úgy se jó...
akad mint a szemét

All→M8

(#47) H-ger válasza Mr.Wiking (#37) üzenetére


H-ger
tag

pontosan.

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#48) match123


match123
tag

Nálam reload után annyit javult, hogy most már minden 3. szónál akad.

Szerk: kameraváltás óta jó, csak 1x akadt meg.

[ Szerkesztve ]

(#49) Enjoy


Enjoy
addikt

Bluetooth keyboard...:

► més que un club ◄

(#50) marsu5 válasza match123 (#48) üzenetére


marsu5
csendes tag

nálamis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.