Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hennet


Hennet
aktív tag

Egész fogyasztható kinézete lett, bár a hátulja még mindig nagyon Mobiados, ami sztem a gyerekes "menő"-höz semmint az eleganciához közelít jobban.

Vörös gyémántról hallottam, de hogy vörös arany... Oxidált?

szerk.: helyett vörösrezes ötözet

[ Szerkesztve ]

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#2) Bog válasza Hennet (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Rose gold

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) Hennet válasza Bog (#2) üzenetére


Hennet
aktív tag

:R

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#4) fahrii


fahrii
őstag

Jo teszt, jol szorakoztam az olvasasa kozben :D megneznek egy torestesztet ;-) (egyebkent a grafikus gyorsito nevebol lemaradt egy 0)

(#5) rankesz válasza Bog (#2) üzenetére


rankesz
veterán

The highest karat version of rose gold is also known as crown gold, which is 22 karat

Akkor ez most hogy? :F

(#6) amanoba


amanoba
őstag

" lehet isteníteni és szidni (Sydney?)" ez ütött! :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) sagit


sagit
addikt

720p-be vesz fel? Azt hogy? A nexus s csak 480p-ben tud nem? Egyébként nem kéne..

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#8) Halmost


Halmost
csendes tag

Will it blend?

(#9) tdd587


tdd587
őstag

Erről mikor lesz "will it blend?" videó? (Szerk: A fenébe, megelőztek...)

Amúgy ez végre nem lett csúnya, mint szinte minden luxus teló.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#10) forintuser


forintuser
őstag

Elcserélném a sima NS-t erre.Valaki? ;]

Holnapkészítést vállalok.

(#11) Matthu


Matthu
aktív tag

Szvsz egy luxustelefon ha már drága, legalább legyen szép:) Ez nem tűnik annak. A megmunkálás eléggé elnagyoltnak tűnik, nem vágnak az élek? Ránézésre nem alkot egy egységet a cucc. Valahogy nem passzol bele a kijelző a tokba. Azt is hozzá kellett volna dizájnolni a cnc mart házhoz. Ennyiért inkább egy órát, ahogy a cikkíró is említette:)

(#12) Bog válasza sagit (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

my fault, elírtam

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) Bog válasza rankesz (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez hivatalosan 24 karátos arany, legalábbis a Mobiado honlapja szerint. Viszont mindenképpen színezett. Ez az official oldala a készüléknek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) gibi.david


gibi.david
tag

A címben direkt van Mobilado-nak írva? :))
Mint új adófajta. :)

(#15) Graphics válasza gibi.david (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1 :D, de gyorsabb voltál.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) schawo válasza Bog (#13) üzenetére


schawo
titán

A 24 karátos arany puha, lágy, kenődik. Gondolom nem hibbantak meg, és ez valójában egy ötvözet.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#17) tonerz


tonerz
aktív tag

Én nem cserélném el erre a sima Nexus S-em, de az árát elfogadnám ;]

(#18) Valentino K. válasza Bog (#12) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Májfolt?:D

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#19) -Ptr-


-Ptr-
csendes tag

Egy apró technikai észrevétel: nem partiban van, hanem pariban van :R

(#20) Rover623


Rover623
félisten

Azok a gombok :Y
Hányadék... :O
Sokkal stílusosabb lett volna, ha azok is fémből vannak...szerintem. :U

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#21) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

iszonyat csicsás. gusztudtalan xar. gondolom kolompár máriónak és testvireinek tetszik.

(#22) superecneB


superecneB
őstag

Nekem a sarkok le(nem)kerekítése például kifejezetten tetszik. Legalább ez formailag valamennyire eredetinek mondható, ha már minden telefon nagyjából ugyan azt tudja, ugyan azzal az (iPhone hasonmás) alakkal.

Valahogy az aranyról nekem is egy sikeres bodza-termelő jut először eszembe, nem pedig egy kékvérű arisztokrata.

[ Szerkesztve ]

(#23) Sn00k


Sn00k
veterán

Én ha lenne pénzem se adnék ennyit érte, és szerintem sok gazdag ember még, ha van is rá ugyan így gondolja...
Ennek totál semmi értelme nincs. Nagy , nehéz, ormótlan.

Max 1-2 milliomos cicababát tudok elképzelni esetleg, ilyen készülékkel, bár a 250g-os súllyával kifektetné a karukat :DDD

3njoy the Lif3

(#24) feliks


feliks
senior tag

Mennyibe fájhat egy Mobiado hátlap Nexus S-hez? ;]
Egyébként durván ronda ez a szín, mondjuk ezüstes vagy feketés árnyalatban még viselhető is lenne, bár nem én vagyok a célközönség, az tuti.. :D
Mindenesetre legalább a csicsa alatt lakó telefon nem rossz darab. Sajnos üzletileg előnyös csere miatt megváltam nemrég a Nexus S-emtől, de azóta is sírom vissza, szal nagyon jó darab.. :)

Kérdés: Ezen hogyhogy nincs még ICS? ;]

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#25) #19708160


#19708160
törölt tag

csúnya és drága. :)

(#26) superecneB válasza feliks (#24) üzenetére


superecneB
őstag

Te a 3. oldalon átugrottál? [link]

"Másrészt pedig a tesztkészülék megérkezte utáni napon már pattogott is a telefon, hogy jött egy rendszerfrissítés, s bizony ez az ICS-t jelenti, hiszen a Nexus S-re is megérkezett már a 4.0-s Android, amit természetesen a Mobiado Grand Touch GCB is megkapott. Semmi perc alatt meg is történt az upgrade, így kialakult egy olyan furcsa helyzet, hogy számos nagy gyártó telefonjain (Sony, Samsung, Motorola, stb.) még várniuk kell a felhasználóknak, a méredrága luxus Mobiado modellen pedig már ott mosolyog az Ice Cream Sandwich."

(#27) feliks válasza superecneB (#26) üzenetére


feliks
senior tag

Bakker, tényleg..
Csak megmaradt bennem a kép, hogy ezen még GB fut.. :DDD

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#28) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Szerintem a minimum egy ilyen árazású készülknél, hogy ICS előbb jöjjön rá, mint egy kommersz Samura, LG-re, stb.

A dizájnja szerintem borzalmas. A fémkeretbe igénytelenül illesztett jack csatit egy Huawei, vagy ZTE sem nagyon engedheti meg magának. Mellesleg az aranyat kivéve nem túl egyedi az egész forma.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#29) Telomanikus válasza #19708160 (#25) üzenetére


Telomanikus
senior tag

De álumíniuuuum!:D

(#30) feliks válasza Telomanikus (#29) üzenetére


feliks
senior tag

:DDD :DDD :DDD

[Be Happy]

(#31) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hát ez nagyon gagyi! :N

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#32) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Magyarázzatok meg valamit. Ha már egy millió az ára, miért nem tudtak plusz 50-60 ezret költeni egy normális hardverre? Mitől jobb egy gagyi aranyozott telefon mint egy átlagos csúcskészülék? Nem szégyenteljes, hogy egy 10szer olcsóbb telefon kenterbe veri az egészet? Mintha a Bugattiból kisajnálnák az ezer lóerős motort, mert a lényeg a minőség nem a tudás...

(#33) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A telefon brutálisan ronda.
Nagydarab, tagbaszakadt, cseppet sem vonzó - pláne a hátlap - a külseje.

A beléről meg...

Ellenben volt a cikkben egy cseppet - ha nem is bicskanyitogató, de azért - furcsa momentum:

"Másrészt pedig a tesztkészülék megérkezte utáni napon már pattogott is a telefon, hogy jött egy rendszerfrissítés, s bizony ez az ICS-t jelenti, hiszen a Nexus S-re is megérkezett már a 4.0-s Android, amit természetesen a Mobiado Grand Touch GCB is megkapott. Semmi perc alatt meg is történt az upgrade, így kialakult egy olyan furcsa helyzet, hogy számos nagy gyártó telefonjain (Sony, Samsung, Motorola, stb.) még várniuk kell a felhasználóknak, a méredrága luxus Mobiado modellen pedig már ott mosolyog az Ice Cream Sandwich."

Hmm. Google referenciamodellként (mert ugye a bele az az) ennek így kell lennie.
Majd ha ez a második félévben lenne így akkor mehetne a kritika, így viszont nem. Egyik gyártónak sem...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#34) fi:zi'k válasza Dr. X (#32) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért ez messze nem gagyi hardveresen. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#35) Flash86


Flash86
tag

Kéne... vennék belőle egy normális telefont, kifizetném az adósságaimat, meg elruccannánk az asszonnyal hétvégén valamerre.

Viccet félretéve, azt lehet tudni, hogy Rusi mikor viszi vissza a készüléket és mi az útvonal terv? :D

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#36) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

250 gramm? Veszek egyet gyúrni...

<< Heimdal >>

(#37) Rusi válasza Flash86 (#35) üzenetére


Rusi
senior tag

Már tegnap visszavittem, és mivel két másik teló is volt nálam (melyek összsúlya nem érte el ezét :D ), ezért le is izzadtam. Az értéke miatt nem aggódtam annyira, én telefonáltam és sms-t írtam anno a Bang&Olufsen Serenata-val (meg Vertuval) a villamoson. :DDD

Mobilaréna (2010-2017)

(#38) Brutális eb válasza mrlujoak (#33) üzenetére


Brutális eb
addikt

Neked mekorra problémáid vannak..
Mikor indítasz egy mobil cuccokkal foglalkozó portált?
Annira olvasnám, a cikkeid...
Ja de inkább nem annyira uncsi lenne a napi legjobb a sanyi. ;]
;]

A tesztelt készülék meg egy remekmű az izléstelenek fokmérője. :DDD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#39) feliks válasza fi:zi'k (#34) üzenetére


feliks
senior tag

Nem gagyi, de azért a "messze nem" kicsit túlzás. Gyenge vas az ICS-hez, valljuk be őszintén, és még a belső adattár is lassúcska. Ettől persze még baromira jó telefon, de inkább gyenge, vagy max közepes, mint erős.

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#40) Djuree


Djuree
félisten

"mintha Uri Geller megpróbált volna egy téglát meghajlítani, de belefáradt és félúton megállt."
de jót szakadtam :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41) mrlujoak válasza Brutális eb (#38) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nézd.
1.
Mivel alanyi jogom a véleményem - esetleg nem tetszésem - kifejezni, egy működő, bárki által hozzáférhető internetes oldallal kapcsolatban (annak szabályzatát betartva), nem tudom érdemben befogadni a felém intézett irományod.
Ennek oka az, hogy nekem címezted és abban a véleményem kritizálását tűzted ki célul.
Egy fórumozó oltása pedig - olvasd el - nem illendő... Szóval?

2.
Majd ha, érzek annyi affinitást, hogy weboldalt indítsak, akkor jöhetsz véleményezni. Addig a cikkhez fűződő legyen a hozzászólásod tartalma, ne pedig személyeskedő.

3.
A cikkhez fűzött véleményem tartom. A készülék ronda, és a bele miatt - Google referenciamodell - elvárható az ICS, nincs ezen semmi meglepő.

Végszóként annyit, hogy kifejezetten - ha nem az előítéleteidből táplálkoztál volna - nem "Sanyi" fronton közelítettem meg a dolgot, hanem mindegyik felsorolt - szerintem indokolatlanul leoltott - készülékgyártót a védelmembe vettem...

Elnézést az OFF-ért mindenki mástól!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#42) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Szerintem ritka ronda lett ez a készülék. Olyan mintha egy Nexusra rápakoltak volna egy alumínium kabátot keretet ami rész szinüre van eloxálva. Nekem ez valahogy nem luxus dizájn, inkább bazári 2 pálcikás. Többre nézek egy sima Nexus S-t

(#43) fi:zi'k válasza feliks (#39) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát ez jól körbe lőtted. :U
Nem mondtam, hogy erős a hardver, viszont most már mondom, hogy egy erős közepes. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44) Integra


Integra
titán

újra és újra rájövök, hogy a luxuscikkek tervezőinek ha okostelefonról van szó, nincsen stílusuk.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45) nicu71 válasza OutsideR (#42) üzenetére


nicu71
addikt

nem szép ez igaz,sőt izléstelen.Nem értem miért nem lehet olyan luxusmobilt készíteni ,ami igényes ,szép,amellett hogy a legnemesebb anyagokat tartalmazza... :U
Mindazonáltal,ahogy figyeltem, ez még mindig a viszonylag visszafogottabb stílust hozza.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#46) hemaka


hemaka
nagyúr

nevetséges :D

(#47) Maxentius


Maxentius
addikt

Rusit leütni egy vascsővel lol. :DD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#48) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Jó lett volna volna a NS az alap műanyagnál jobb borítással, de ezzel mellélőttek :D

Mp

(#49) Napfénysüti

Eddig talán még ez a legnormálisabb luxustelefon amit teszteltetek (a Motorola Aura mellett mondjuk az nem okostelefon). Azt mondjuk nem értem ha már egy vagon pénzbe kerül szoftveresen miért nem tettek kicsit hozzá? :U

Més que un club!

(#50) kolosanyi válasza feliks (#39) üzenetére


kolosanyi
veterán

Te se vagy túlzottan képben... Mégis mire nem elég a vas? Méghogy gyenge az ICS-hez, te Isten... :(

(#49) Napfénysüti
Egyetértek, kivéve a szoftveres résszel. Szerintem jó ez így. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.