Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) mike1334 válasza Komplikato (#99) üzenetére


mike1334
veterán

Pont ezt mondom, hogy lesz megoldás a tapicskolás helyett.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#102) Puma K válasza mike1334 (#101) üzenetére


Puma K
veterán

Külön játékra szánt telefon és van hozzá jó néhány kiegészítő:

The ROG Phone Can Play TWO GAMES at Once! - videó

(állítható a CPU órajele és van hozzá külön csatlakoztatható aktív hűtés is :D )

Itt pedig magáról a telefonról külön bemutató:

The Mind Blowing ROG Gaming Smartphone - videó

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#103) reelc válasza Puma K (#102) üzenetére


reelc
veterán

Annak a telefonnak az árából akár egy Nintendo Switchet is lehet venni pár játékkal.

(#104) Daelion


Daelion
őstag

Per pill nincs tervük a 'tapicskoláson' kívül.

Interjú Wyatt Cheng el.

Q: Will there be support for alternate control schemes, such as controllers for phones?

Cheng: "It has been brought up, kind of too early to say right now. Personally I’m a little skeptical because we’ve designed this for touch screen. Even the way we aim the abilities, if I attached a controller and then activate one of these. We have an open mind, but we’ll talk about that down the road as we get further along."

Vagyis jelenleg nem tudja megmondani,hogy lesz e mert a 'tapicskolás' köré tervezték a játékot,illetve a Blizzconon se volt semmi csatlakoztatva a telefonokhoz a próba részen.

Az emulátor kérdése is felmerült:

Q: On people playing on PC via Android emulators

Cheng: "We are not planning on going after (those players), not going to try and ban people running on emulator. But it’s not something we’re going to officially support. In my personal opinion, we are designing this for touch screen device, if somebody were to map keyboard keys to the directional controls and then use the mouse, I don’t know if that’s actually a great game experience. But we’re not going to go after people and vilify people. And I’m sure they will (play via emulator)."

Vagyis nem fogják üldözni azokat akik így próbálnak játszani csak nem biztos benne,hogy az élvezhető lesz úgy + támogatva se lesz.

[ Szerkesztve ]

(#105) janeszgol válasza BlackDesert (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Meg! Én pl várom. Előre fizetős, reklám és IAP mentes. 3-4-5 ezer ft, nem érdekel, csak jöjjön. Viszont ez mellett azért dolgozhatnának rendes folytatáson is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#106) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nem baj hogy jön, csak ne pay-2-win rendszerű legyen.

(#107) Dr. Akula válasza Komplikato (#98) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Igazából a Diablo 2 már akár 3D-ben is jöhetett volna akár a 3, előtte a Darkstone, utána a Titan Quest is tudta már ezt a "trükköt".

(#108) Dr. Akula válasza Feketelaszlo (#80) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A BG és a Dio egyaránt jó volt, a fikát csak azért kapta a Dio, mert RPG-nek akarták beállítani, holott sosem volt az. Az IFA is jó tgk-nak, de forma1-hez nem sok köze van. :)

(#109) Dr. Akula válasza Hellwhatever (#7) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Igazából most már a filmet kéne végre megcsinálniuk, mert animálni azt mindig is tudott a Blizzard, és igény az már év(tized)ek óta lenne rá. Talán még új rajongókat is szerezetnének vele, már ha van még egyáltalán aki nem ismeri a sorozatot.

A Diablo mint történet érdekessége ott laposodott el hogy minden részben, sőt minden kiegészítőben meg kell menteni a világot valami annál is hatalmasabbtól, pedig az előbb is már annyira hatalmas volt a gonosz hogy nincs tovább, és ez a legleglegleg stílusú ragozás már inkább unalomba fullad. A Dio1 anno azért nem vállalt ekkorát, csak sima hagyományos "jajittasátán" volt. A másik meg a túltolt cuccfüggőség. A 2-ben vezették be, de a LOD-ban vált alapkövetelménnyé hogy a legtáposabb cuccok nélkül esélyed sincs, ezért gyakorlatilag köteleztek a botozásra. Aki meg csak játszani akart, az meg inkább hagyta a francba az egészet. Érdekes hogy míg a Titan Questet meg tudták patchelni sokszor is úgy hogy nem kellett elrontani minden fordulóban azt ami előtte jó volt, ezt a feladatot a Blizzard nem tudta megugrani. A minden patchnél újrakezdés is elég unalmas, ott is sokan hagyják abba.

[ Szerkesztve ]

(#110) JSaN válasza Feketelaszlo (#80) üzenetére


JSaN
addikt

Mas mufaj a 2, de azert azt is tegyuk hozza hogy a Dio1 es BG1 kozott kerek 2 ev kulonbseg volt megejeleneskor. Ami akkor nem keves volt foleg annak fenyeben hogy dosrol valtas volt win95re, BG1 idejen meg indultak terjedni a 3d vgak tomegszinten. ID meg meg kesobbi cucc.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#111) Daelion válasza Dr. Akula (#109) üzenetére


Daelion
őstag

A másik meg a túltolt cuccfüggőség. A 2-ben vezették be, de a LOD-ban vált alapkövetelménnyé hogy a legtáposabb cuccok nélkül esélyed sincs, ezért gyakorlatilag köteleztek a botozásra. Aki meg csak játszani akart, az meg inkább hagyta a francba az egészet.

Ez azért nem teljesen igaz,nem véletlen voltak az Ironman challenge közösségek,ott elég meredek szabályok mellet is megcsináltak kb mindent a játékba.

Én is 7+ évig játszottam D2-öt és ugyan 1.10 után érezhetően nehezebb lett de meg lehetett oldani.
Über Tristet pl egy 'Tescos' Smite palával vágtam le haveroknak minden ladderba,semmi flanc geart nem igényelt csak meg volt hogy milyen gear bónuszokra kell 'gyúrni'.

Az újrakezdés meg embere válogatja,nekem bejön.D3-ba is csak seasont játszok ami már a 15-nél tart.

[ Szerkesztve ]

(#112) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Volt már? :D

"Do you guys not have phones?" :D

Ez nem tudom mennyire gondolták komolyan...

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#113) Dr. Akula válasza Daelion (#111) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az egész LOD szabályok egy direkt szopatás volt csak. Az immunisokat azért "kellett" bevezetni, mert a Blizzard kitalálta hogy majd így teremt csapatjátékot, ha örömmel nem megy, akkor majd kényszerből... Hát úgy se lett, csak átállt mindenki olyan karakterre amit annyira nem zavart ez, meg bejött a minionokra cuccadás, ingyencsicskának. Kooperáció ezzel nem lett nagyobb, sőt. A classicos amapala partyk is megszűntek. Cserébe mindenkinek lehetett 1 hét után 99-es karija, classicban már 80-nál is megnéztek.

Asszem dio3-ban már van skill resetelés, ami nyilván kényszermegoldás, de az egész komolyságát is elveszi, ez olyan mintha hirtelen elfelejteném a diplomámat, és 10 perc múlva orvosprofesszorként ébrednék. Így tervezni sincs értelme, csak próbálkozni, ha nem jön be, vállvonás, oszt mehet a reset...

(#114) Dr. Akula válasza reelc (#64) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért azt már megszoktuk hogy Diablo csak évtizedente van egy, nem ültünk tűkön hogy mikor jön a következő. Pláne hogy egyáltalán nem jó irányba megy a sorozat, a 3-as részből már csak az átvezető animációkra voltam kíváncsi, jgy a 4-esért se fogok letáborozni a boltok elé. Most ott tart a sorozat hogy erősen bizonyítania kell hogy érdemes még a várakozásra. Közben meg ott a konkurrencia, pl. a Titan Quest - Grim Dawn, nincs hiányérzet akkor se ha nem Diablonak hívják azt a hack'n'slasht amivel játszunk.

(#115) reelc válasza Dr. Akula (#114) üzenetére


reelc
veterán

Az általad említettekkel sokat játszottam. a Grim Dawnt még tolom, és várom az új kieget.

Én se táborozok le a bolt elé az új valamikor PC-re érkező rész miatt, de egyrészt érdekel mit hoznak össze, másrészt a Diablo nagy név a szakmában. Több személyes ismerősöm abbahagyta rég a 3-ikat, és nem kezdtek bele másik hasonlóba. Pedig ajánlgattam nekik is mást.
De egy következő Diablot megfognak venni.

(#116) Daelion válasza Dr. Akula (#113) üzenetére


Daelion
őstag

D2-be is van már stat+skill reset elég régóta '1.13' a Token-el amit te tudsz össze rakni.
D3-ba meg skill rúna rendszer van amit akkor váltogatsz amikor akarsz harcon kívül.

Szerintem ez manapság már elvárható 'quality of life' dolog,nekem sose jött be az,hogy új karit csináljak csak azért mert ki akarok próbálni egy másik buildet.
Ez szinte már minden ilyen játékba alapon benne van.

Azért azt a 1 hét alatt 99-et megnézném,1+ hónap még Ázsiai szinten is kb. :)

[ Szerkesztve ]

(#117) Dr. Akula válasza Daelion (#116) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

1.09-nél már meguntam az egészet. Az 1.06b volt az utolsó ami jó is.

(#118) Daelion válasza Dr. Akula (#117) üzenetére


Daelion
őstag

Hát igen az már nem ma volt. :D

Nekem 1.07-09 volt a kedvencem,azokat még single playerbe is jobban lehetett játszani.

Kb minden ilyen nagyobb/ismertebb 'Diablo klón' megfordult már nálam is az évek folyamán.
Titan Quest meg Sacred 1+2 ment talán a legtöbbet Diablon kívül de a Grim Dawn is korrekt jelenleg.
Wolcen is alakulgat csak lassan.

D3 is megy még de csak pár hétig minden seasonbe amíg megcsinálom amit akarok aztán szünet a következőig,annyit még mindig élvezek benne az 1. nap óta.
Bár ez a mostani helyzet nagyon elvette a kedvem meg attól is hogy belépjek a játékba. :(((

Blizznek továbbra is csak grat,már letöröltek vagy 13 ezer kommentet a videó alól illetve ~100k Dislike is eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#119) Dr. Akula válasza Daelion (#118) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Grim Dawn még sorban áll nálam a kipróbálásra, jelenleg annyi játékom van amit megvettem, de még fel se raktam, hogy nincs rá idő. Doom, Metro, Witcher, stb.

(#120) reelc


reelc
veterán

Megy a tűzoltás, Allen Adham nyilatkozott, hogy van egy másik, Diablo projektjük is, amin dolgoznak. Ahogy korábban is mondták.

[ Szerkesztve ]

(#121) Dr. Akula válasza reelc (#120) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Lehet hogy ez windows phonera jön. :D

(#122) Bennyboy


Bennyboy
őstag

kiszivárgott, h a következő diablo project az lesz, h kiadják a d3-at kávéfőzőre is. A fanok ujjonganak ami teljesen érthető.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#123) Daelion válasza Dr. Akula (#121) üzenetére


Daelion
őstag

Csak óvatosan az ilyen ötletekkel,mobil Diablo is egy meme volt amivel poénkodtak az emberek azt nesze. :D

(#124) Dr. Akula válasza Daelion (#123) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ennek már nem mindegy? A jelenlegi állapotában a Diablo = botozós klikkbajnokság. Ezért nem kár ha nem jön mégegy rókabőr belőle. Először építsék vissza a színvonalat a Dio1 szintjére, majd aztán elkezdünk érdeklődni hogy lesz-e a mi platformunkra. Addig nem.

[ Szerkesztve ]

(#125) Daelion válasza Dr. Akula (#124) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem nem,meg sokaknak nem. 'mint ahogy ez látszik a mostani balhén'

Minden hibája ellenére nekem élvezhető játék lett a D3,megjelenés óta beleraktam ~2300 órát 'nem számít soknak Diablos körökbe'.
Tehát ha már legalább egy olyan de inkább jobb új Diablot kapnánk PC-re én már boldog lennék. :)

D2-vel meg semmi gondom nincs,azon kívül hogy már nagyon öreg és már egy 24" monitoron is kényelmetlen játszani vele.
Ezért is reménykedtem egy D2 Remasterbe mint pl a Starcraft remaster,több éve kérik a Blizzt hogy csinálja már meg.

Hiába tetszik akármennyire egy Diablo 'klón' de van valami ami miatt mégis mindig kedvet kapok Diablozni pár havonta,azt a folytonos hack&slash játék élményt nem találom meg sehol máshol.
Nem is nagyon tudom megmagyarázni de pl ezért nem tud megfogni a PoE mert egyszerűen a játékmenete zavar valamiért még ha minden más rendbe is van vele.

Van akik szerint ez a balhé ami most megy csak 'hülyegyerekek' sírása de arra csak annyit tudok mondani,hogy ők simán nem értik az alap lényegét amiért ez most megy mert nem követték a Diablo történéseket az évek folyamán illetve lehet nem is játszanak aktívan a Diablo játékokkal 10-20 éve.

Nem az a gond,hogy csinálnak egy telefonos játékot 'ja bocs nem ők csinálják :U ' hanem az hogy ezt képesek voltak így a régi motoros Diablos fanok pofájába tolni több év semmi és hitegetés után pláne a Blizzconon ahol inkább PC esetleg valamennyi konzolos tábor van.

Igen van még valami amin dolgoznak de ezek után már nem nagyon van alapja,hogy akármit is el merjen képzelni az ember.
Ahelyett,hogy törölgetik a kommenteket,fórum posztokat,stb inkább ki kéne állni és valami konkrétat mondani nem ezt a tipikus PR szöveget de ők tudják persze.

Na mind1,bocs a kirohanásért nem neked céloztam csak úgy mellékesen jött ki. :(

[ Szerkesztve ]

(#126) Plazmacucci válasza reelc (#120) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szar lehet pár nap alatt keríteni egy tímet :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#127) NandorHUN válasza reelc (#120) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én egészen biztos vagyok benne, hogy nem rendes PC Diablórol van szó.
Azt a nagy hőbörgés miatt valoszeg ott helyben leközölték volna amikor látják mindenki milyen elégedetlen.

Pénz beszél, attól, hogy ennyi az elégedetlen ember nem fognak nekiállni játékot csinálni, mert ez nem így megy.
Mobilra meg fillérekért össze tudják majd dobni a játékot és használnak vele.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#128) tomazin


tomazin
veterán

Akinek nem tetszik az irány ne felejtse el, hogy hőbörgéssel nem, de a pénztárcájával szavaz.

(#129) DaveNo1 válasza tomazin (#128) üzenetére


DaveNo1
veterán

EU/USA-ban tuti bukta lesz, Kínában viszont lehet népszerű lesz mint minden hulladék. Valahol olvastam, hogy a klónjátéka ennek elég durva pénzeket hoz, van aki több 10 ezer dollárt tolt bele, hogy a legjobb legyen. Szóval igazi cash-grab szar lesz nincs ezen mit szépíteni. :U

You are not prepared.

(#130) _drk válasza rumkola (#81) üzenetére


_drk
őstag

A Bethesda bejelentette a TES6-ot. Ezzel be is védték magukat, mivel mindenki tudja, hogy kell egy multis pénztermelő, hogy mellette lehessen egy ilyen játékot fejleszteni.
Mindeközben a Blizzard bejelentett egy WC3 remasteredet, meg Wow classicot....

(#131) maszekember válasza _drk (#130) üzenetére


maszekember
aktív tag

Semmiféle szüksége nincs a Bethesdának a kapzsiságon kívül a multis cash grabre. Ôk sem jobbak mint az Activision - Ubi - EA triumvirátus.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#132) reelc válasza NandorHUN (#127) üzenetére


reelc
veterán

Ja, mert szerinted nincs leadva nekik mit mondhatnak?
Bármekkora a felháborodás, azt kell mondania amit mondhat. Ha kedves az állása.
Mindegy mit akar a színpadon az ember és a tömeg. A cég tulajai, befektetői a vezetés, a főnökök.

(#128) tomazin: Én amúgy sem játszok mobilon.

(#125) Daelion: Szerintem tévedsz, sokan követik mi van a Diabloval.
Akit nem érdekel a Diablo, az miért háborogna mobil verzió miatt?
A Többi játéknál nem fújoltak azok, akiket nem érdekel az adott játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#133) Plazmacucci válasza maszekember (#131) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ők nem jobbak, csak a játékaik. :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#134) Prof válasza Bird (#77) üzenetére


Prof
addikt

2024 akart lenni :W

(#135) simauser


simauser
tag

Engem nem érdekel a vinnyogás. W3 reforged bejelentve, minden meg van bocsátva.

Are you threatening me, Master Jedi?

(#136) Bird válasza simauser (#135) üzenetére


Bird
addikt

Ámen, akkor minden rendben!!!!négy

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#137) maszekember válasza Plazmacucci (#133) üzenetére


maszekember
aktív tag

Debatable.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#138) Giovan! válasza Plazmacucci (#133) üzenetére


Giovan!
addikt

Jaja, az új Fallout is milyen jónak ígérkezik már ;]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#139) Plazmacucci válasza Giovan! (#138) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Legalább nem mobilra kapod meg. Azért tegyük hozzá, a generált hate hullám is el van túlozva. Félre ne érts nem védem a programot, de abban még is csak több munka van mint egy kínaiaknak kiadott átszínezett, skinezett gagyiságban.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#140) Daelion válasza reelc (#132) üzenetére


Daelion
őstag

Akkor rosszul fogalmaztam. :)

Arra gondoltam,hogy egyre több helyen hozzák le hírnek ezt az egészet úgy mintha a 'fanoknak' semmi joga nem lenne lázadni és csak gyerekes sírás megy a semmiért.
Na ezekre mondom azt,hogy nagyon nincsenek képben.

Persze vannak akik túlzásba viszik,azzal én se értek egyet 'petíciót se írtam alá' de az általános panaszkodás szerintem teljesen érthető most.

Az már csak olaj a tűzre ahogy a Blizzard kezeli ezt eddig.
Én már csak arra várok,hogy mit fognak hivatalosan válaszolni vagy csak csöndbe maradnak mint már tették a múltba. :U

(#141) Giovan! válasza Plazmacucci (#139) üzenetére


Giovan!
addikt

Persze, ebben tökéletesen igazad van. Csak arra akartam utalni, hogy a Bethesda sem szent azért.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#142) Wesder válasza KubanitoS (#56) üzenetére


Wesder
félisten

Rendesen nekem volt kellemetlen végignézni. Nem lettem volna a helyében. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#143) Sonja


Sonja
veterán

Diablo Immortal – NetEase provides more details to Chinese media about new mobile MMO

• Diablo Immortal is developed using NetEase’s in-house Messiah game engine.

• Development on Messiah started in 2010, and was first used for a game in 2013. The game engine was made specifically for developing optimized 3D mobile games.

• NetEase has a partnership with Qualcomm to optimize Messiah for their mobile chips.

• Messiah supports technologies such as Physically based Rendering (PBR), Normal mapping, GPU Particle, Real-time lighting and more, drastically lowering the number of game details lost while playing.

• Messiah was used to develop mobile games such as NetEase’s Knives Out and a few Chinese mobile MMORPG titles.

• NetEase confirmed that Diablo Immortal will not be as “dark” as the PC game (I am assuming this is referring to Diablo III) as it would be better for mobile gamers (I am guessing this is referring to the in-game brightness).

• NetEase claimed they would have no issues with gamers playing Diablo Immortal using PC emulators.

• NetEase confirmed the business model is not set in stone yet.

• The development team is now focused on raising the quality of the game, and not ready to look into other potential features such as guild, PVP, transmorg, auction house, etc.

• NetEase also has yet to decide if players from Android and iOS will share the same servers.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#144) Kasya válasza Sonja (#143) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezek szerint nincs kész koncepciójuk, csak egy alap "váz"?
A D3 is kapott épp elég hideget, hogy nem elég dark. Ha ez még vilagosabb lesz, akkor az mar "Dungen Hunter remake" lesz :D
Éljenek a Samsungosok (ja, nem)! Bár gondolom nem lesz olyan grafikája, hogy az Exynos ne vinné el... A 60 fps se lesz meg tuti, csak fix 30...

(#145) Polllen válasza Cathfaern (#61) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én pl. nem értem a felháborodást. Juj, csak mobil Diablo... most mi lesz... Semmi. Ha tetszik, játszok vele, ha nem akkor meg nem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#146) Prof válasza Polllen (#145) üzenetére


Prof
addikt

Hat ezaz en mar 2 honapja megmondtam hogy ez jon, 12-13 evente adnak ki uj PCs diablot most se lesz korabban.

(#147) reelc válasza Daelion (#140) üzenetére


reelc
veterán

Ok. :) De lehet én értettem félre.

(#145) Polllen: Leírom.
Pl. azt hogy eléggé félreérthetően kommunikál a Blizzard, már többször hitegette a Diablosokat. Ha szereted a szériát, tudsz ilyesmit, ha nem, akkor nem.
Egy olyan játéksorozatról beszélünk, aminek nagy tábora van, és nem jön belőle évente új rész, mint pl. a CoD és társaiból. Vagy 2 évente. Mindenki tudja, hogy már luxus lenne (a játékosok és a Blizz is), ha az eddigi kiadási trendjüket követnék.
Vagyis:
Diablo 1996
Diablo 2 2000
Diablo 3 2012
A kiegeket nem soroltam fel, direkt, de általában +1 év múlva az alapjátékhoz képest és részenként 1db.

Szóval az utolsó rész óta eltel 6 év, emellett igen komoly Diablos állások lettek betöltve az elmúlt 1-2 évben. Ez persze nem azt jelenti hogy max. 2 éve dolgoznak rajta, mert belsősleg is csoportosíthattak át embereket.
Mindezek fényében, aki szereti a sorozatot és esetleg bármely résszel aktívan játszik még - vár minden Gamescomot és Blizzcont, mert a Blizz hagyományosan ezen a 2 rendezvényen jelent be bármit is.
Most sok év kihagyás után nagyszínpad a megnyitó után, szóval a fókuszba került a Diablo név, és egy mobilportot jelentettek be. Minden vásárló, minden fan legyen PC vagy PS3-4, Xbox360, XBox One tulaj becsapva érezheti magát, mindenki akinek a franchise a sikerét köszönheti.

[ Szerkesztve ]

(#148) rumkola válasza Polllen (#145) üzenetére


rumkola
veterán

Ennyi, teljesen egyetértek veled. Nem vagyunk már gyerekek. Mobil DIO lesz? Az.
Leszarom azt kész. :D
De hőzöngeni meg diszlájkolni, petíciózni totál gyerekes. Ráadásul szerintem pont még jobban ront a helyzeten.

(#149) Polllen válasza reelc (#147) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ennek a nagy része találgatás. Mert hogy így szokott lenni, meg ilyen embert vettek fel, meg azon dolgoztak és egyebek. Ertem, hogy ezzel el tudjátok foglalni magatok, de aztán számon kérni a Blizzard-n, hogy mennyire nem lett igazatok... Nem értem.

Azt gondolta a cég, hogy az ifjúság körében ez nagy durranás lesz. Amúgy, ha jól megcsinálják, az lesz.
Aki az első résszel is játszott az kb most valahol 30 körül lehet. Ilyen korban azért találkozunk ennél komolyabb gondokkal is szerintem. :D Az ő hisztijük még gáz is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#150) Kasya válasza reelc (#147) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha még portolasrol beszelhetnenk...de ez nem az az eddigiek alapjan.

Nem vagyunk már gyerekek....De hőzöngeni meg diszlájkolni, petíciózni totál gyerekes. Ráadásul szerintem pont még jobban ront a helyzeten.
Ezt mondd azoknak is, akik a Blizzcon megjelenesukre olyan sok időt fektetnek, bajnoksagokra kepesek elmenni stadionba (hogy egy kijelzot nezhessenek), stb...
A kozosseg erejet meg nem szabad alabecsulni. Tortentek mar valtoztatasok mobil jatek szegmensben Reddit felhaborodasok miatt.

Ahogy korabban is irtak, az ahogy a Blizz kezeli az elgedetlenseget, csak olaj a tuzre. Varni kell, hogy a kedelyek lecsillapodjanak, vagy tobb infot csepegtetni, hogy valami elgedettseget valtsanak ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.